Şimdi Ara

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.726
Cevap
9
Favori
622.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Sam0

quote:

Orjinalden alıntı: Husay

Bana voip için birşey önerecek yok mu ?

Sana daha önceden de önermiştim Husay

http://home.swipnet.se/ridax/touchmic.htm buradaki mikrofonlardan bir tanesine sahip olman gerekiyor ilk başta, sonra Voip ile telefon görüşmesi yapılabiliniyor, örnekleri YouTube de vardı fakat engellendiği için gösteremiyorum malesef.

O işi hallettim sayılır, program olarak sormuştum, installerda gözüme çarpmadı, soruce'lardada göremedim.

• quote:

Orjinalden alıntı: photographer86

quote:

Orjinalden alıntı: olerhan

/root/Library/ dizini yok sadece browser ı yükledim başka bişey daha yapmalımıydım

Bendede yok summerboard ta kurulu üstelik ama o dizin yok

1.1.4 de AFC2 fix i yükleyerek iphone browserdan dosyaları görebilirsiniz. Source:http://fireonfive.com/repo

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Sam0

quote:

Bana voip için birşey önerecek yok mu ?

Sana daha önceden de önermiştim Husay

http://home.swipnet.se/ridax/touchmic.htm buradaki mikrofonlardan bir tanesine sahip olman gerekiyor ilk başta, sonra Voip ile telefon görüşmesi yapılabiliniyor, örnekleri YouTube de vardı fakat engellendiği için gösteremiyorum malesef.

O işi hallettim sayılır, program olarak sormuştum, installerda gözüme çarpmadı, soruce'lardada göremedim.

Araştırıcam bunu Husay, yine burdan yazarım

• http://www.ipodtouchfans.com/forums/showthread.php?p=151790

Şöyle birşey buldum, deneyen var mı bunu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dj necmi

quote:

Orjinalden alıntı: photographer86

quote:

Orjinalden alıntı: olerhan

/root/Library/ dizini yok sadece browser ı yükledim başka bişey daha yapmalımıydım

Bendede yok summerboard ta kurulu üstelik ama o dizin yok

1.1.4 de AFC2 fix i yükleyerek iphone browserdan dosyaları görebilirsiniz. Source:http://fireonfive.com/repo

Dediğin gibi yaptım artık görebiliyorum, tema dosyasını içinede attım ama summerboardta gözükmüyor.

• ARKADAŞLAR daha elime geçmedi ama lütfen yanlış anlamayın bende daha önce laptop vardı ve kablosuza hasta oluyordum resmen ve sattım güzelm laptopumu ve kablosuz modemim us robotıcs hala duruyor...ama en çok da kablosuzdan olduğum için üzüldüm ve masa üstü gerçekten yorucu oluyor...özellikle sormak istediğim şudur ki ıpodun kablosuz performasnı nasıl?kullanımı rahat ve kolaymı normal laptoplar gibi?gerçektenmerak ediyorum kablosuz net performansını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaynett -- 19 Mart 2008; 22:19:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

ARKADAŞLAR daha elime geçmedi ama lütfen yanlış anlamayın bende daha önce laptop vardı ve kablosuza hasta oluyordum resmen ve sattım güzelm laptopumu ve kablosuz modemim us robotıcs hala duruyor...ama en çok da kablosuzdan olduğum için üzüldüm ve masa üstü gerçekten yorucu oluyor...özellikle sormak istediğim şudur ki ıpodun kablosuz performasnı nasıl?kullanımı rahat ve kolaymı normal laptoplar gibi?gerçektenmerak ediyorum kablosuz net performansını

ben wi-fi performansını gayet iyi buluyorum daha öncede sölemiştim çoğu laptoptan daha iyi ama bazı arkadaşlar bağlantıda ara sıra kopmalar oluor demişti benim başıma gelmedi şu ana kadar.kısacası bana göre mükemmel

• yeni touch alanlar yada pepsiden kazanan arkadaşlar cihazınız 1.1.4 ve jb işleriyle uğraşıyorsanız 1.1.4 jb daha tam oturmadığı için aletten soğuyabilirsiniz o yüzden bence cihazınızı 1.1.2 jailbreakli hale getirin ve jb nin tüm nimetlerinden faydalanın.böylece cihazı hem daha kolay tanımış olur hemde ileriki sürümlerde jb yapmak için tecrübe sahibi olursunuz.aksi takdirde devamlı hatalarla karşılaşacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evolution -- 19 Mart 2008; 22:30:38 >
  • MobileChat: iPod Touch ile MSN

Bir süredir iPod Touch üzerinde çalışan bir MSN istemcisi arıyordum. İlk başta Apollo IM uygulamasını buldum ve bir süre kullandım. Ama ne yazık ki pek memnun kalmadım. Apollo IM'i kullandığım süre zarfında defalarca MSN'e bağlanmakta çeşitli sorunlar yaşadım. Bir süre sonra da bu durumdan sıkılıp Apollo IM'i kaldırdım.

Geçenlerde ise MobileChat isimli yeni bir uygulama keşfettim. MobileChat'i kullanmaya başladığımda gerek görsel yönü ile, gerekse sunduğu işlevsellik ile oldukça başarılı buldum. MobileChat AOL, .mac, XMPP, MSN ve ICQ ağlarına girebiliyor. Ben MSN kullandığım için sadece bu ağı deneyebildim ve herhangi bir bağlantı sorunu ile karşılaşmadım. Tıkır tıkır çalışıyor. Mesajlaşma arayüzü ise iPhone'un SMS arayüzüne çok benziyor. Gönderdiğiniz ve aldığınız mesajlar konuşma balonları içerisinde gösteriliyor ve gerçekten de hoş bir görünüm oluşturuyor. Size bir mesaj geldiğinde ise aynı Mail uygulaması gibi ana ekrandaki simgenin sağ üst köşesinde okunmamış mesajların sayısı gösteriliyor.

Ben MobileChat'den oldukça memnun kaldım. IM kullanan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Yükleme Bilgileri:
    MobileChat'ihttp://twenty08.com/installer adresindeki uygulama deposundan yükleyebilirsiniz. Bu uygulama deposunu Installer uygulamasında kaynaklara eklediğiniz takdirde twenty08 diye bir kategori ekleniyor. MobileChat bu kategori altında bulunuyor.

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler!

• mobileChat 1.1.4' de çalışmıyor sanırım connection please wait diyor sürekli ama bağlanmıyor
  • olabilir dostum ben 1.1.2 kullanıyorum sorunsuz çalışıyor.
    bu arada msn adresinin uzantısı nedir? @hotmail.com mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evolution -- 19 Mart 2008; 23:27:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: XanderJR

@olerhan summerboard programını kurdunmu??o dizini görmen için kurulu olması gerekiyor

ewt kurdum ama yine yok o dizin
  • adam gibi batery gösteren program var mı? Şöyle yüzde olarak yüzde kaç pil kaldığını gösteren?
  • arkadaşlar 1.1.4 jb'li ipod touch'tan mobilechat'e zor bağlandım ama çalıştı, konuştum biraz ama ana menüye attı bi süre sonra... Sanırım 1.1.4'ün tam oturmadığındandır..

Ama süper program bunu kullanıcam artık
  • KontG
    Sende ne zamandan beri var bu cihaz yahu? Hiç haberim yok

İmza kuraldışı bu arada. İki resim yasak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 20 Mart 2008; 0:15:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Y!g!T

MxTube

Yaklasik 3 hafta oldu yanilmiyorsam bu program cikali. Isminden kafanizda bazi fikirler olusturabilir. Youtube ile alakali bir program. Youtubedeki videolari touchiniza download ediyorsunuz. Downlaod gayet hizli. Kullanimi da oldukca basit. Searchdan istediginiz seyi ariyorsunuz cikan sonuclarda istediginiz videolari secip yuksek veya dusuk kaliteyi seciyorsunuz ve download basliyor. Gayet hizli indiriyor 25mblik bir videoyu 45 saniye gibi kisa bir surede download ediyorum. Download ettiginiz videolar itouchin videolarina degil mxtubenin kendi videolarina geliyor. Bu videolari da gene Mxtubeye girip videos bolumune gelerek izleyebilirsiniz.

Not: Mxtubeyi installerda herhangi bir source eklemeden bulabilirsiniz.

ne arattıysam bulamadım.. No videos diyip duruyor... 1.1.4 kullanıyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: PHI

KontG
    Sende ne zamandan beri var bu cihaz yahu? Hiç haberim yok

İmza kuraldışı bu arada. İki resim yasak

2 hafta kalar oldu işte Sen de pepsiden kazandın bilmiyor değilim; hadi şanslısın

Bu arada senle hem lostçu hem ipodcu olduk

• quote:

Orjinalden alıntı: KontG

quote:

Orjinalden alıntı: Y!g!T

MxTube

Yaklasik 3 hafta oldu yanilmiyorsam bu program cikali. Isminden kafanizda bazi fikirler olusturabilir. Youtube ile alakali bir program. Youtubedeki videolari touchiniza download ediyorsunuz. Downlaod gayet hizli. Kullanimi da oldukca basit. Searchdan istediginiz seyi ariyorsunuz cikan sonuclarda istediginiz videolari secip yuksek veya dusuk kaliteyi seciyorsunuz ve download basliyor. Gayet hizli indiriyor 25mblik bir videoyu 45 saniye gibi kisa bir surede download ediyorum. Download ettiginiz videolar itouchin videolarina degil mxtubenin kendi videolarina geliyor. Bu videolari da gene Mxtubeye girip videos bolumune gelerek izleyebilirsiniz.

Not: Mxtubeyi installerda herhangi bir source eklemeden bulabilirsiniz.

ne arattıysam bulamadım.. No videos diyip duruyor... 1.1.4 kullanıyorum

youtube yasaklı olduğu için o program şu an çalışmıyor..

• quote:

Orjinalden alıntı: KontG

adam gibi batery gösteren program var mı? Şöyle yüzde olarak yüzde kaç pil kaldığını gösteren?

installerden fix gibi bişi yüklüordun settings kısmına ekstra özellikler katıyordu ordan ayarlayabiliordun pilin yüzde olarak gösterimini ama indirdiğimiz uygulamanın adı aklıma gelmiyor.bilen biri yazarsa iyi olur
  • Arkadaşlar, system den openssl yi kuruyorum yüklüyor ama menüde icon gözükmüyor bir kaç kere kaldırıp tekrar yükledim ama openssl yükleniyor gözüküyor ama icon yok.

Birde wdict i açıyorum ama türkçe-ingilizce, ingilizce-türkçe dil dosyaları gözükmüyor plug-ins aktif sadece, local dictionaries aktif değil, local i seçemiyorsun.

Son olarak, Apollo da msn e bağlanamadım msn adresim gmail ama, sunucu hatası gibi bir şey veriyor.

İlk başlıkta anlatılan diğer şeyleri yaptım. Touch bu akşam geldi, 1.1.2 idi 1.1.4 yapıp jailbreak yaptım zipphone 2.6b ile. 16 gb lık...

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.