Şimdi Ara

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.726
Cevap
9
Favori
622.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oh be oldu jailbreak.Zibri adam gibi yazmamışki Spamming hatası verirse restore edip Fix Nvram tuşuna basın diye Neyse teşekkürler Y!g!T
  • Onemli degil ama Zibrinin gunahini alma.

Zibri dewww.ziphone.org da Spaming At hatasi alanlarin Fix Nvram butonunu kullanmalarini gerektigini yazmis.

Bu arada Ingilizce sorunu olanlar Ziphone.org u Turkce olarak okuyabilirler.

Yapmalari gereken tek seywww.ziphone.org a girip yukardaki bayrak listesinden Turkiye Bayragina tiklayin. Sayfa direk Turkce olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y!g!T -- 17 Mart 2008; 22:47:18 >

• Butona tıklayın yazmışta ne zaman tıklıcaz diye yazmamış Ben hatayı ilk gördüğümde hemen tıkladım olmadı

-----------

Eğer 1.1.4 sürümünü yeni jailbreak ettiyseniz installerda source eklerken cihaz takılacaktır. Siz aldırmayın cihazı yeniden başlatın sorun düzelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kobayakawa -- 17 Mart 2008; 22:51:33 >
  • Sayfa basina dusen mesaj sayisini 60dan 30a dusurduler. Konu 4 sayfa oldu.
  • USB'den internete girebilsek süper olurdu ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: dj necmi

USB'den internete girebilsek süper olurdu ya

Değil mi ama. Wifi derdinden kurtulurduk en azından.
  • oooo süper olmuş gelsin bi ıpod bakalım deneyeceğim bu arada sorum var jailbreak yaparken wifi yoluylamı yapmak daha kısa yoksa pc den mi :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsunlusemih -- 18 Mart 2008; 7:57:06 >
  • ibeer popcorn xray gibi uygulamaları hangi dizine atıyoruz çalıştırmak için bilen varmı
  • ScreenShot diye bir şey kurdum ama bunla ekran görüntüsü alınıyor mu ?

Yapımcısı bu :http://robota.nl/articles/screenshot%20update.html
  • arkadaşlar wifi ile pcyi touchun ekranından görerek nasıl yönetebiliyoruz?İlgili videolar vardı hani youtubeda?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Husay

ScreenShot diye bir şey kurdum ama bunla ekran görüntüsü alınıyor mu ?

Yapımcısı bu :http://robota.nl/articles/screenshot%20update.html

Anlatımı ilk mesajda mevсut zaten...
  • Bende buton falan çıkmıyor, enabled yapıyorum sonra menuye dönüyorum ama herşey aynı :s
  • bu Y!g!T hiç rahat durmuyor habire ceza alıyo
  • Dostum ben 1.1.4 jb yi yapalı 2-3 hafta oluyor ve ilk denememde 2.5 ziphone ile yaptım ve ardından applicationları yükleidm hata verdi bazılarında yılmadım ve devam ettim yükledim Summerboard, Customize ve birçok uygulama , ama daha sonra baktığımda Customize sadece iphone içinmiş gibi geldi bana değiştirebileceğim pek bir şey yok gibi, ayrıca DaliClock, Vista, weDict de yükledim ama simgeleri springboard da görünmüyor nasıl çalıştırabilirim??? Şimdiden teşekkürler

(Bu arada PM attım ama 2 kez hata verdi, umarım aynı mesjı defalarca göndermemişimdir )
  • PM geldi, xLauncher kurup açmayı bir dener misin
  • Arkadaşlar ipoduma nihayet kavuştum. 1.4 versiyon ile geldi. Restore edip jail breakledim. Ancak ziprinin blog sayfasının kısayolu ekranda kaldı. Onu silemedim her hangi bir ikona basılı tuttuğumda ikonlar titriyormuş ve yerlerini değiştirme, silme v.s olanağı tanıyormuş ama bende olmadı Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen...
  • selam herkese, touchum bgn geldi. jb yi yaptım 1 dakika surmedi ziphone sağolsun. sourceleri de ekledim yanlız sorun var. maprs mail gibi 20$ lık app ları yuklemek istediğimde install bsd sussubysytstem first diyo. bsd subysytstemi yuklemek gerek. ok yuklemek için Installer-> System ->BSD Subsystem -> Install dedim onu yuklemek istediğimde de aynı hatayı alıyorum? nedendir? birde tukce yapmak istiyorum itouchu turkce iphone menusunde turkce dil seceneği yok. yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rdm -- 19 Mart 2008; 15:42:21 >
  • saol hocam bu paylaşımlar hep devam etsin tşkrlr
  • Vay be müthiş bi konu olmuş gerçekten, hazırlayanların ellerine sağlık. Ben de aleti bi teslim alayım da girişicem işlere Bu arada @photographer86 pepsinin verdiği itouch 1.1.4'mü yoksa kendin mi yükselttin?
  • Sam0 eline sağlık mükemmel bir paylaşım ve düzenleme olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surrealll -- 19 Mart 2008; 17:36:00 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.