Şimdi Ara

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler! (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.726
Cevap
9
Favori
622.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende yaptım 2.0.1' i. iTunes ile Appstore' dan birkaç şey yükledim ama silemiyorum. Nasıl silebilirim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: S@ldırg@n

2.0.1 versiyonun JB li halini kurdum.Ama pc den oyun yüklüyom.iPod dan açmaya kalkınca ilk ekrana geliyo sonra iPod un ana ekrana geri dönüyo.App Store dan indirdim sorunsuz çalışıyo.

Aynısı banada oluyor. İzin ayarlamak gibi şeyler okudum nette ama yapamadım.
  • quote:

2.0.1 versiyonun JB li halini kurdum.Ama pc den oyun yüklüyom.iPod dan açmaya kalkınca ilk ekrana geliyo sonra iPod un ana ekrana geri dönüyo.App Store dan indirdim sorunsuz çalışıyo.

Dosyaların izinlerini 0755 yaptın mı?

@lvthsgm

Silmek istediğinin üstüne basılı tut.Solda yukarda küçük çarpı çıkacak.Ona bas ve sil
  • quote:

Orjinalden alıntı: dj necmi

quote:

@lvthsgm

Silmek istediğinin üstüne basılı tut.Solda yukarda küçük çarpı çıkacak.Ona bas ve sil

O nasıl olcak ? Dosya izin konusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahve uzmanı -- 12 Ağustos 2008; 2:45:08 >

• iyi günler.birazcık sorum olacaktı ama hepsini tek tek yanıtlarsanız sevinirim.

1-)pesiden gelen hediye ipod touch ların sürümü kaç acaba?
    2-)pepsi hediyelerinin acaba garantisi var mı varsa bilkom mu?
    3-)ipod touch da jailbrake yapacak olsak hangi sürümü ve hangi metodu önerirsiniz.yani hangisi en az sorunlu?ilk defa alacaklar için soruyorum.
    4-)jailbrake li ipodlarda aynı anda iki uygulama çalıştırabiliyor musunuz?veya daha fazla?
    5-)mesela hem mp3 dinlerken hem de ebook tan kitap okuyabiliyor musunuz?
    6-)bilgisayarda usb den şarj olurken bilgisayarın çalışması gerekir mi yoksa sadece bilgisayarın fişi takılı olsa yeter mi?
    7-)filmleri hangi video formatına dönüştürüyorsunuz?yani hangi formatı desteklliyor?
    8-)jailbreak yaparken ipod göçerse tamamen bozulma ihtimali var mı yoksa reset falan atılabiliyor mu?
    9-)diyelim 1.1.4 sürümü olsun.bu sürümde installer dan program yüklerken wifi ye ihtiyacımız varmı?
    10-)evimde internet var fakat kablolu.jailbreak ve program yüklemelelerle ilgili nereleri yapabilirim?wifi siz yani?
    11-)diyelim bir kafeye giderek oradaki wifi den yararlanarak neler yapabilirim?
    12-)2.0.1 sürümü iyi ve güzel diyorlar.yeni ipod sahibi olacaklara önerir misiniz?
    13-)jailbreak yapıldıktan sonra ebook ta türkçe ve arapça karakterleri tanıyor mu acaba?
    14-)yahoo dan ve hotmail den emaillere bakabiliyor muyuz?
    15-)facebook a girebiliyor muyuz?
    16-)sahadan.com girdiğimizde canlı sonuçları tıkladığımızda oradaki sonuçlar her dakika kendiliğinden yenileniyor mu bilgisayardaki gibi yoksa yenile mi demek gerekiyor.bilgisayarda otomatik yenilerken cep telefonumda otomatik yenilemiyordu?
    17-)live scores sitesine bağlanabiliyor mu?
    18-)bazı sitelerde mp3 leri direk indir butonu var oraya bastığımızda direkt indiriyor.bunu jailbrakeli touch da yapabiliyor muyuz?

şimdilik bu kadar aklıma geldikçe sorarım.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• quote:

quote:

@lvthsgm

Ayarladım dostum.2.0 dayken çalışıyodu ama 2.0.1 e geçince çalışmadı.Ama appstore deki uygulamaları denedim çalışıyo.

• Cydia'da openSSH yi yükleyemiyorum. Benzer sıkıntıyı yaşamış olan var mı?
    2.0 Jailbreak
  • Valla bende geçtim 2.0.1 e, müthiş oyunlar programlar var kesinlikle tavsiye ederim, hemde cihaz hızlandı takılma falan hiç yok. 1.1.4 zaman kaybı sadece.

Tek dezavanjı o da kısa bir süre için alıştığımız 3-5 programı 2.0.1 için bulamadım ama onlarda çıkacaktır yakında. Mesela mobilescrobber ı bulamadım, agilemessenger ı elle yükledim çalışmadı, birde facebook elle yükledim çalıştıramadım. Diğer her şey çalıştı, wedict i hallettim bir şekilde.
  • quote:

quote:

@lvthsgm

Çok teşekkür ederim.
  • quote:

Bunu nasıl yapıcam arkadaşlar ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatih_t

quote:

wireless üzerindenmi bağlanıyorsun cihaza usb mi? (usb nasıl yapılır bilmiyorum)
  • quote:

Orjinalden alıntı: sener35

iyi günler.birazcık sorum olacaktı ama hepsini tek tek yanıtlarsanız sevinirim.

1-)pesiden gelen hediye ipod touch ların sürümü kaç acaba?
    2-)pepsi hediyelerinin acaba garantisi var mı varsa bilkom mu?
    3-)ipod touch da jailbrake yapacak olsak hangi sürümü ve hangi metodu önerirsiniz.yani hangisi en az sorunlu?ilk defa alacaklar için soruyorum.
    4-)jailbrake li ipodlarda aynı anda iki uygulama çalıştırabiliyor musunuz?veya daha fazla?
    5-)mesela hem mp3 dinlerken hem de ebook tan kitap okuyabiliyor musunuz?
    6-)bilgisayarda usb den şarj olurken bilgisayarın çalışması gerekir mi yoksa sadece bilgisayarın fişi takılı olsa yeter mi?
    7-)filmleri hangi video formatına dönüştürüyorsunuz?yani hangi formatı desteklliyor?
    8-)jailbreak yaparken ipod göçerse tamamen bozulma ihtimali var mı yoksa reset falan atılabiliyor mu?
    9-)diyelim 1.1.4 sürümü olsun.bu sürümde installer dan program yüklerken wifi ye ihtiyacımız varmı?
    10-)evimde internet var fakat kablolu.jailbreak ve program yüklemelelerle ilgili nereleri yapabilirim?wifi siz yani?
    11-)diyelim bir kafeye giderek oradaki wifi den yararlanarak neler yapabilirim?
    12-)2.0.1 sürümü iyi ve güzel diyorlar.yeni ipod sahibi olacaklara önerir misiniz?
    13-)jailbreak yapıldıktan sonra ebook ta türkçe ve arapça karakterleri tanıyor mu acaba?
    14-)yahoo dan ve hotmail den emaillere bakabiliyor muyuz?
    15-)facebook a girebiliyor muyuz?
    16-)sahadan.com girdiğimizde canlı sonuçları tıkladığımızda oradaki sonuçlar her dakika kendiliğinden yenileniyor mu bilgisayardaki gibi yoksa yenile mi demek gerekiyor.bilgisayarda otomatik yenilerken cep telefonumda otomatik yenilemiyordu?
    17-)live scores sitesine bağlanabiliyor mu?
    18-)bazı sitelerde mp3 leri direk indir butonu var oraya bastığımızda direkt indiriyor.bunu jailbrakeli touch da yapabiliyor muyuz?

şimdilik bu kadar aklıma geldikçe sorarım.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

1.sorunun cevabı itunesi açınca ipodun yanında yaziyor
    2.sorunun cevabı gelen kutunun içinde bilkom garanti belgesi varmı yokmu ona bağlı ki büyük ihtimalle vardır
    3.ben 1.1.4 ü öneririm
    4.bildiğim kadarıyla ewet
    6 çalışması gerekir çünkü çalışmadığı zaman yeterli güç göndermez bazılarında uyku moduda yeterli olur ama ben sana harici şarj adaptörü tavsiye ederim
    7mp4 ben tootal video converter kullanıyorum çok rahat birde mov formatı
    8atılabiliyor
    9ewet yanlız wifili bir laptondan bağlanma yöntemleride var forumda araştırırsan

• quote:

Orjinalden alıntı: fatih_t

quote:

winscp veya cute pro ftp ile wirelles üstünden bağlanman gerekli
  • 2.0 da kullandığınız bir chat programı varmı?birde 2.0 da oyunlar dışında kurabileceğim işe yarar programlar hangileri?tavsiyeniz neler?
  • mx tube facebook customize bunları kurdum ben
  • İyi günler. arkadaşlar installerdan openSSH yi yükledikten sonra şöyle bir uyarı veriyor; (your first login will take 30-35 seconds, while the host keys are being generated) diye. Sonra ok'ye basıyorum ipod yeniden açılıp kapanıyor menüde openssh simgesi görünmüyor. Ne yapmam gerek login olmaktan falan bahsediyo galiba ama anlamadım tam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aoshi

İyi günler. arkadaşlar installerdan openSSH yi yükledikten sonra şöyle bir uyarı veriyor; (your first login will take 30-35 seconds, while the host keys are being generated) diye. Sonra ok'ye basıyorum ipod yeniden açılıp kapanıyor menüde openssh simgesi görünmüyor. Ne yapmam gerek login olmaktan falan bahsediyo galiba ama anlamadım tam.

tmm openssh simgesi çıkmaz ekranda onun için BOSSPREFS uygulamasını kur orda görünür SSH açık olup olmadığına bu programdan bakarsın.
  • 1.1.2 jailbreaktan buyana openssh in simgesi yok dostum...doğrudan cuteftp yada başka bir yolla bağlanabilirsin
    username root şifre alpine...bazı programlarda ihityacın olabilir...
  • Arkadaşlar 2.0 a göre güzel oyun varsa paylaşırsanız sevinirim.
  • Tamam o zaman teşekkür ederim arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.