Şimdi Ara

iPod Touch İnceleme-Genel Başlık (Tüm konular buraya) (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.496
Cevap
5
Favori
371.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aralık ayı içerisinde yeni parti mallar gelecekmiş. Belki o zaman hem satan yerler çeşitlenir hem de kampanyalar başlar.

Eğer o kadar para vermeye ve beklemeye ne hacet derseniz de ikinci ele güvenle yönelin derim. Zira 400 lira gibi fiyatlara 32 gb bulunabiliyor. Neredeyse fifty fifty!
  • quote:

Orijinalden alıntı: _nick falan yok_

vatan'ın sitesinde 8 gblıklar 600 küsür milyon, 32likler 800 küsür milyonu geçiyor. Ne zaman baksam bu fiyatlarda gözüküyor. Bende araştırıyorum 32lik ama şuana kadar taksitli ve uygun fiyatlısını bulamadım. Vatan, bimeks gibi yerlerde inanılmaz fiyatlara kakalamaya çalışıyorlar, bende o tuzağa düşmüyorum haliyle.. Sahibinden, gittigidiyor gibi sitelere göre kafadan 200-250 lira fark var onlarda.. Gittigidiyor ve Sahibinden sitelerine bakıyorum ama orda da taksit durumu müsait değil, fiyatlar gayet iyi ama taksit durumu can sıkıcı.. Gittigidyorda kredi kartlarına inanılmaz vade farkı koyuyolar ve o vade farkıyla yukarda saydığım mağazalardan bir farkı kalmıyor neredeyse.. En uygun 32lik dika elektronikte yakaladım ama onda da uzun süredir stokta yok.. Adamlara geçen de mesaj attım, stoklarınıza girme ihtimali var mı diye ama adamlar tenezzül edip cevap bile verme gereği duymadılar, yani onları da eledim. Biraz daha bekleyeceğim artık..

sanalpazara bak dostum fiyatlar uygun ve peşin fiyatına taksit var her karta

• quote:

Orijinalden alıntı: m4libu

quote:

Orijinalden alıntı: _nick falan yok_

vatan'ın sitesinde 8 gblıklar 600 küsür milyon, 32likler 800 küsür milyonu geçiyor. Ne zaman baksam bu fiyatlarda gözüküyor. Bende araştırıyorum 32lik ama şuana kadar taksitli ve uygun fiyatlısını bulamadım. Vatan, bimeks gibi yerlerde inanılmaz fiyatlara kakalamaya çalışıyorlar, bende o tuzağa düşmüyorum haliyle.. Sahibinden, gittigidiyor gibi sitelere göre kafadan 200-250 lira fark var onlarda.. Gittigidiyor ve Sahibinden sitelerine bakıyorum ama orda da taksit durumu müsait değil, fiyatlar gayet iyi ama taksit durumu can sıkıcı.. Gittigidyorda kredi kartlarına inanılmaz vade farkı koyuyolar ve o vade farkıyla yukarda saydığım mağazalardan bir farkı kalmıyor neredeyse.. En uygun 32lik dika elektronikte yakaladım ama onda da uzun süredir stokta yok.. Adamlara geçen de mesaj attım, stoklarınıza girme ihtimali var mı diye ama adamlar tenezzül edip cevap bile verme gereği duymadılar, yani onları da eledim. Biraz daha bekleyeceğim artık..

sanalpazara bak dostum fiyatlar uygun ve peşin fiyatına taksit var her karta

oraya da baktım, dediğiniz gibi kredi kartlarına uygun ama orda da gittigidiyor yada sahibinden gibi ilgi çekebilecek ilanlar yok. Sanalpazarda da yaa 2. el var (tercih etmiyorum) yada ipod touch 5. nesil diye 900 milyona satanlar var. Başka seçenek yok. Adamlar 32 gblık fiyatın neredeyse daha pahalısına 8 gblığı satıyorlar. Yukarda arkadaş yazmış aralıkta yeni parti mallar geliyor diye inşallah doğrudur. O zaman belki çeşitlilik artarda da fiyatlar makul seviyeye iner. Aralığı bir bekleyelim bakalım..

• herkese selam

ipod touch da internetteyken sayfadaki linke basılı tutunca yeni sekmede aç komutunu seçtiğinizde direkt olarak yeni sekmeye yönlendiriyor sizi,

bunu iptal edip yeni sekmede aç desek, ama yeni sekmeye gitmeyip o an baktığımız sayfada kalmanın bir ayarı var mı?
  • arkadaşlar eğer ipod veya iphone yanlış jailbreak uygulamasını yüklersek ne olur
  • ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gedo Gedo

???

o ne ya
  • arkadaşlar şimdi bi ipod touch 4g alsam versiyonu kaç olur
  • En son partiler 5.0 ile geliyor
    Zaten Beyaz olanların hepsi 5.0 ile gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustii22

arkadaşlar şimdi bi ipod touch 4g alsam versiyonu kaç olur

alacağın touch'ın seri kodunu forumlardan karsılastırırsan tahmini olarak kac geleceğini öğrenebilirsin.
  • Bu cihazda iphone de olan tüm uygulamalar varmı ?(Kullanılabiliyormu?
  • merhaba bı sorunum var yardımcı olabılırsenız sevınırım arkadasım yurtdısına cıkarken bana ıpod touch bıraktı bende hıc denemeden bakmadan aldım meger ekran sıfresı varmıs kendısıne ulasamıyorum herkez restore et dedıler ama cıhazı pc ye takınca ıtunes acılıyor ve ekranda ıpod sıfre korulamı oldugundan baglanamıyor sıfrenızı gırınız dıye yazı cıkıyor servıse telefon actım 50 tl ıstedıler bunu ben evde yapabılırmıyım acaba sımdıden tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avesome

Bu cihazda iphone de olan tüm uygulamalar varmı ?(Kullanılabiliyormu?

Evet kullanabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah bi de ios 4.1 GTA3'ü destekleseydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teatrous

quote:

Evet kullanabilirsiniz

peki bunun bluetooth u varmı?birde sesi nasıl
  • quote:

quote:

quote:

Evet kullanabilirsiniz

Hayir bluetoothu maalesef yok ama sesi guzel fena degil iphone 4ten bir farki yok düzeltme:bluetooth var ama sadece ios cihazları arasinda kullanabiliyorsunuz eger daha genis bir kullanim istiyorsaniz jailbreak yaparsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teatrous -- 31 Aralık 2011; 10:27:11 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Evet kullanabilirsiniz

Hayir bluetoothu maalesef yok ama sesi guzel fena degil iphone 4ten bir farki yok düzeltme:bluetooth var ama sadece ios cihazları arasinda kullanabiliyorsunuz eger daha genis bir kullanim istiyorsaniz jailbreak yaparsiniz.

Sağol yardımın için

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Evet kullanabilirsiniz

Sağol yardımın için

önemli değil :)

• arkadaşlar bende 1. nesil ipod touch var ama uygulama yükleyemiyorum. birisi anlatabilir mi lütfen?
  • Selam arkadaslar, bende 3.nesil ipod touch 64 GB var genel olarak memnunum, bütün arsivimi agzina kadar doldurdum hemen hemen hiç bos yer kalmadi ama cihaz çok yavasladi. Cok uygulama yok ama dedigim gibi cok müzik yükledim ve muzik calma menulerinde gezinirken cok yavasliyor cihaz. Bu yavasligi onlemenin bir yolu var mi?
  • 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.