Şimdi Ara

iPod Touch Fan Club (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
506
Cevap
0
Favori
45.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

itouch 16 gb 2g kullanıcısıyım. itunes' la ilgili 2 tane problemim var. bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum. itunes' la ilgili konu başlığını dikkatilice inceledim. soracaklarım belki önceden yanıt bulmuştur diye, ama rastalayamadım. sorularımın amatörce olma ihtimali oldukça fazla, lütfen bunun için beni affedin.

1) Yakında çıkacak jb için ya da buna bağlı olarak firmware ler arasında yapılacak geçişlerde, touch içindeki verileri yedeklememiz gerekiyormu. yoksa bu işlemlerden sonra tüm datalarımız tekrardan eskisi gibi kullanılabiliyor mu?

2) Yedekleme işlemi itunes içinde hangi bölümden, hangi tool üzerinden gerçekleşiyor ve bütün işlemleri yedekliyebiliyormuyuz (müzikler, resimler, videolar, uygulamalar, e-mail hesapları)?

3) Yedeklenen veriler hangi klasör ya da dosya altına depolanıyor. sistemati bu şekilde mi işliyor?

4) Son sorum itouch' tan biraz bağımsız olacak. bilgisyaraımda bulunan tüm müziklerimi barındırdığım klasörümü, itunes sol bölümündeki 'library' altındaki müzik bölümüne attım. Fakat yeni şarkılar ekleyip çalmak istediğim zaman bunları library' e teker teker mi eklemek zorundayım. ki öyle yapsam bile şarkıyı 1 kez dinleyip itunes' ı kapatıp açtıktan sonra, aynı şarkıyı yine çalmak isteyince hata veriyor. özetle bilgisyarımda bulunan müzik klasörüne, yeni şarkılar yükleyince itunes bunu nasıl tanıyabilir, senkronize edilebilir mi?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler dostlar.

• oneal 3 yere aynı soruyu sormaktaki amacın ne
  • Daha çabuk cevap alıp, sorunuma hızlı çözüm sağlayabilmek.

Peki senin bana bu soruyu sorma amacın ne?
  • BENİDE EKLERMİSİNİZ TEŞEKKÜRLER...
  • ekleyin benide dostlar
    @oneal84 bir yere sorunu yazınca yetiyor,3 yere ayrı ayrı yazınca bak bakmamışlar bile .birinden cevap geldi mi bari
  • arkadasm beni de eklermisn listeye,şu anda kargo da ve yolda ipod touchum,yarn elimde inş
  • beni de ekle
    bi de arkadaşlar şu nike+ipod olayını banan biri anlatabilir mi touch da gördüm ama ne olduğunu çözemedim
  • arkadasm benm anladığım kadarıyla bir aparat daha satın alıyorsun,sonra ipoda nike programını yüklüyorsn,o programda örneğin koşuya çıktığın zaman ne kadar kalori yaktığını ne kadr mesafe koştuğunu falan gösteriyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnimoSity

iPod Touch Fan Club

Of ulan bi yere de koymayın şunu...
    Üstelik konu da ipod konusu iphone değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hunter007

arkadasm benm anladığım kadarıyla bir aparat daha satın alıyorsun,sonra ipoda nike programını yüklüyorsn,o programda örneğin koşuya çıktığın zaman ne kadar kalori yaktığını ne kadr mesafe koştuğunu falan gösteriyor

anladım peki bu aparatı nerede bulabilirim?haftasonu koşularım için 2 cihaz taşımam hem müzik hem de kalori vb ölçer bir aletim olmuş olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Voldroy5

quote:

Orjinalden alıntı: hunter007

arkadasm benm anladığım kadarıyla bir aparat daha satın alıyorsun,sonra ipoda nike programını yüklüyorsn,o programda örneğin koşuya çıktığın zaman ne kadar kalori yaktığını ne kadr mesafe koştuğunu falan gösteriyor

anladım peki bu aparatı nerede bulabilirim?haftasonu koşularım için 2 cihaz taşımam hem müzik hem de kalori vb ölçer bir aletim olmuş olur

Cihaz bu sanırım.
    http://www.sibertek.com/pinfo.asp?pid=9617
    http://www.webdenal.com/store/apple-nike-ipod-sport-kit_fiyat.htm?idProduct=114243&idCategory=1932&topnavCategory=37

• Pahaliymis ya bu kablosuz usb kablosu baska bir yerde de kullanilir mi ki?...
  • Hayır cevap gelmedi kardeşim. Bu kadar büyük bir hata mı yaptım, neden sana dokundu bu anlamıyorum? Eğer gerçekten forum kurallarını bilmeden çiğnediysem tüm arkadaşlardan özür dilerim, oldu mu?
  • oldu
  • nike+ipod u deneme fırsatım oldu gerçekten harika,her yaptığın adımı vs herşeyi doğru gösteriyor ancak ayakkabının içine koyulan parça sanki parçalancakmış gibi geliyor o his insanı kötü yapıyor ve o parçanın açılabilir bir yeri olmadığından pili bitince(!)yenisini almak gerekiyor almak isteyenlere önceden bir uyarı olsun ayrıca çok hızlı şarj tüketiyor ben 1-1.5 saat koştum ve şarjım %100 den %60 lara falan indi film seyredince bile bu kadar olmuyor o nedenle kullanacağınız zaman şarjınızın full olduğundan emin olun(gerçi ben bir yandan da müzik dinliyordum ama onun fazla götürceğini düşünmem)
    benim en çok sevdiğim özellik zıplayınca bile ayrıntıarı göstermesi zıplama sayısını yazınca ben şok oldumben almaktan vazgeçtim sonuçta pil değişmiyor ama almak isteyenler için süper bir aksesuar...güzel bir kılıf ve ipod un cepten düşmeyeceği bir pantolon yada şort da bulabiliyorsanız koşularda vazgeçilmez

• ekleme olayı devam ediyorsa benide eklerseniz sevinirim 1.nesil 16gb ipod touch
  • bende ipod touch almayı düşünüyorum

1. ve 2. jenerasyon lara bakyıorum arada 90-100 YTL fark var,

Acaba 1 alsam mı diyorum

Benim bildiğim 2.gn de hoparlör ve hoparlör için ses açıp kapama tuşu var, Bunun dışında Pil dayanıklılığı ?, Ses kalitesi ?, Ekran parlaklığı ? .vb olarak nasıl farklar var ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dhqwer

bende ipod touch almayı düşünüyorum

1. ve 2. jenerasyon lara bakyıorum arada 90-100 YTL fark var,

Acaba 1 alsam mı diyorum

Benim bildiğim 2.gn de hoparlör ve hoparlör için ses açıp kapama tuşu var, Bunun dışında Pil dayanıklılığı ?, Ses kalitesi ?, Ekran parlaklığı ? .vb olarak nasıl farklar var ?

2g'nin ses kalitesi daha iyi
  • arkadaşlar zımparalı ipod m nasıl olmuş çızık derdim yok artık... :D
    manyak mı yok diyeceksiniz ama sizinkide çiziklerle dolunca bu yönteme dönerseniz şaşmayın..

iPod Touch Fan Club

iPod Touch Fan Club

iPod Touch Fan Club

iPod Touch Fan Club

• quote:

Orjinalden alıntı: wcg

arkadaşlar zımparalı ipod m nasıl olmuş çızık derdim yok artık... :D
    manyak mı yok diyeceksiniz ama sizinkide çiziklerle dolunca bu yönteme dönerseniz şaşmayın..

Güzel olmuş. Neyle yaptın?

Edit: Sayfa Başı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buckethead® -- 31 Ocak 2009; 16:39:59 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.