Şimdi Ara

--iPod Touch 6 Kullanıcı Kulübü--Çıktı--A8--8MP Kamera (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
7
Favori
13.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Donanım olarak 5s ile 6 arasında bana göre 5s buçuk 5s ten iyi 6 dan kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanlış anlaşılma oldu sanırım a8 çip kullandığını biliyorum 5.nesile göre ciddi performans artışı var ama ben ön ve arka kamera kalitesinin diğer ıphone cihazlara göre durumu nedir şeklinde sordum hayal kırıklığı yaşamamak için.
  • huawei34 H kullanıcısına yanıt
    Tamam a8 çip var ama çekirdek hızı düşürülmüş yani o bataryaya zaten mecbur bi yerden kısmaşarı gerekiyordu kamerası aynı ama iphone 6 da ağır çekim 240 kare ama ipodda 120 kare çekebiliyorsu mesela

• anladım, zaten ekranı küçültüp işlemciden kısmasalar ıphone satamazlar mantıklı bir hamle olmuş kamerasıda dediğinize göre iyiymiş teşekkürler cevaplayan arkadaşlara.
  • Almayı çok düşündüm ama media cihazında 4 inç ekran mı olur ya yapsaydı şunu 4.7 saniye beklemezdim...

• Kullanan arkadaşlara soruyorum ben yeni aldım ürünü kameranın sağ tarafındaki boşluğa parmağınızla hafif vurduğunuzda ince bir ses titreşim tel sesi boğuk bir sesden ziyade boş bir şeye vururmuş gibi bir ses geliyormu acaba bendeki ipoddamı bir sorun var olmadı garantiye yollayım
  • aferinsherlock A kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sanki metal tam oturmamışta vurunca ses çıkarıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: m.hüseyin

Bende de aynı sanki metal tam oturmamışta vurunca ses çıkarıyor

İnternette baktım bu ses kamera lensinden geliyormuş ve gelmiyo diyen yok iPhone iPad iPod hepsinde varmış

• aldigimda ben sadece muzik icin kullaniyordum 5 gun falan gidiyodu rahat. simdi erasmus yapiyorum telefonum da yok bol bol kullanmam gerekiyor. 5-6 saat max cikiyor, normal olan bu mu yoksa bozuk mu ipod? gerci cok sikinti degil 20 dakka sarja takinca doluyo baya bi guncellesem faydasi olur mu

• bende 2 ay içinde ipod touch 6 alamyı düşünüyorum. elimde lg g4c var ama ekranı çizildi telefon ve whatsapp dışında kullanmıyorum evde öyle duruyor. g4c nin teheringi + ipod nasıl olur? 5s almak yerine bu cihazı düşünüyorum sizce ip5s mi yoksa ipod 6 mı?
  • quentin merabet kullanıcısına yanıt
    Bende şimdi z1 vardı böyle 2 telefon taşımak zevkli değişik olur demiştim ipodu aldıltan sonra z1 i anneme verim kendim eski nokia e6 yla beraber kullanmaya başladım yaklaşık 6 aydır ifilan beraber kullanıyorum ama biraz sıkıldım açıkcası bi cebe birini bi cebe birini bi süre sonra fazlalık gibi oluyor birisi ben sizin yerinizde olsam ipad air 2 alır lg ile beraber kullanırım bence çok daha kullanışlı olur

• m.hüseyin kullanıcısına yanıt
    ipad air sevmiyorum ya çok büyük değil mi?? ben ip5s alayım o zaman 2 telefon rahatsız ediyorsa
  • synchro kullanıcısına yanıt
    Ekran süresi değilde bekleme süresi 5-6 saat ise garantiye ver bekleme süresi o kadar az olmamalı

• quentin merabet kullanıcısına yanıt
    Bende senin gibi düşünüyodum ipad mini alıcaktım sonradan air 2 indirime gidi dayanamadım aldım. Bence çok mantıklı bi cihaz özellikle evde filan duracaksa 4-5 sene min ömrü var internette dolaşmak video filan izlemek çok keyifli pişman olmazsın ama kesinlikle bir pc yerine geçmez tamamen multimedya cihazı

• izmirde satın alacağım bir yer var mı?
    internetten almaya mecburmuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.hüseyin

Bende senin gibi düşünüyodum ipad mini alıcaktım sonradan air 2 indirime gidi dayanamadım aldım. Bence çok mantıklı bi cihaz özellikle evde filan duracaksa 4-5 sene min ömrü var internette dolaşmak video filan izlemek çok keyifli pişman olmazsın ama kesinlikle bir pc yerine geçmez tamamen multimedya cihazı

aslında tüketmek için üretilmesine rağmen yeni ios sürümleriyle brlikte içerik üretmeye de izin verir hale geldi. tabi bir render vs işleri için olmasa da kısa süreli makale yazımları,dilekçe yazımları, drivedan dosya görüntüleme ve düzenleme için kullanılabilir.

Zaten baktığımızda gündelik hayatta internette üretmekten çok tüketmek için takılıyoruz.

pc başında tüneyerek video vs seyredip forumda takılmaktansa bu tip işler için ipad daha avantajlı. üstelik ipade özel uygulamalarla zamanla yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz cihazlardan biri haline geliyor. Özellikle uzun otobüs seyahatlerinde can yoldaşınız oluyor.

itunesdan kirala filmini( torrent vs uğraşmaktansa, üstüne üstlük virüs vs gibi bir sürü risk varken,) yol boyu seyret. uygun aparatla tak monitöre, bağla bluetooth klavyeyi, pages numbers ve keynotedan içerik üret. veya bağla tvye, film seyret.

• Yukarida yazdığım nedenlerle touch 64gb almis bulunuyorum.

• Ipad air2 sahibi birinin almasi mantikli mi sizce telefon s3 mini..

• Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Bence değil bende de air2 var yazın bi de ipod a merak sardım aldım ama bi heves gibi 2 ay sonra sıkıldım hala kullanıyorum ama yanına hep ipodu al hem ipadi al hem telefonu al bi yerden sonra gereksiz gibi geliyor gene de siz bilirsiniz

• m.hüseyin kullanıcısına yanıt
    Iphone kullanan biri icin gereksiz. Ha soyle olur, 16gb vardir, kapasite yetmiyordur, müzikler i buradan dinleyeyim diyebilirsiniz.

Ancak benim alma amacim nite cihazim in yaninda itunesdan eksik kalmamak.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.