Şimdi Ara

#iPOD TOUCH 32GB-FATMAN iTUBE-SANSA FUZE 8GB(64GB MSD)#

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Fiyatlar ilanın en altında bulunmaktadır. Özel durumlarda bu cümlenin altı karalanacaktır.

...

iPod Touch 3G 32GB

[Fiyatlar:]

iPod Touch = 260 TL

Sansa Fuze v1 satıştan çekildi.
    Vsonic Gr07 satıştan çekildi.
    Vsonic Gr04 satıştan çekildi.
    Fatman 550 liraya sahibini buldu.
    hiSound Studio 300 Liraya sahibini buldu.

Takas öncelikli tercih Ankara içinde yapmaktır. Yapabileceğim aletler; iPod 4G Monochrome anakartı yada harddiski bozuk kendisi. İyi slim cep amfileri, iPod Touch 64'ler.

Herkese tüm içtenliğimle selamlar, sevgiler efendim.
    Müzik dolu günler.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaypurTiryading -- 3 Mayıs 2013; 16:10:19 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• bu müzik işi dipsiz bir kuyu . audiotrak prodigy cube vardı bende baktım 1.000 liralık kulaklık aldıracak bana sattım. lambalı amfi kullanmadım ama ipod temiz kenarlarındaki çizikler de klasik otoların tamponlarındaki çizikler için kullanılan metal cilaları ile geçirilebilir. fiyat temiz oluşundan dolayı iyi . hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucuß3

bu müzik işi dipsiz bir kuyu . audiotrak prodigy cube vardı bende baktım 1.000 liralık kulaklık aldıracak bana sattım. lambalı amfi kullanmadım ama ipod temiz kenarlarındaki çizikler de klasik otoların tamponlarındaki çizikler için kullanılan metal cilaları ile geçirilebilir. fiyat temiz oluşundan dolayı iyi . hayırlı satışlar

Çok teşekkür ederim. Elimde turtle wax'ın parlak metal cilası var. İsteyene sorumluluğu alması kaydıyla yaparım. ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Günceldir.

• Fatman'ın ses çıkışı ne derecede tatmin ediyor? Daha önce dinleme şansım olmadı o nedenle soruyorum. Eminim ki berrak ve detaylı bir sesi vardır ama ses seviyesi ne düzeyde? 2x13W yazıyor kutuda. Sitelerde ise 2x25W. Sanırım internette yazan değer peak değeri. RMS 2x13W olsa gerek.
  • İki modeli var Fatman'ın. Bu ilk versiyonu. İkinci versiyonu 25 Watt olabilir. Çıkışı entegre, pre katı lambalı. Entegre değişimi olmuş olabilir ikinci versiyonda. Ben fullrange ve bookshelf ile dinliyordum. Hoparlörün sınırlarını zorlayacak kadar kadar ses vermiyor tabiki ama müzik dinlemeye yetecek ve biraz daha fazlasını alıyorsunuz. Önerim 4-6 Ohm'dur. 8'de ancak fullrange tatmin edebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: HaypurTiryading

İki modeli var Fatman'ın. Bu ilk versiyonu. İkinci versiyonu 25 Watt olabilir. Çıkışı entegre, pre katı lambalı. Entegre değişimi olmuş olabilir ikinci versiyonda. Ben fullrange ve bookshelf ile dinliyordum. Hoparlörün sınırlarını zorlayacak kadar kadar ses vermiyor tabiki ama müzik dinlemeye yetecek ve biraz daha fazlasını alıyorsunuz. Önerim 4-6 Ohm'dur. 8'de ancak fullrange tatmin edebilir.

Evet iki versiyonu var ama her iki versiyonunda teknik özellikleri aynı görünüyor (ebat ağırlık da dahil aynı)

Sanırım desteklenen cihaz farkı var. İlk versiyonlarda iphone desteği yok veya iphone4 veya 5 desteği yoktur. Bende Harman Kardon Go And Play var. HK'da da 2 versiyon var. İlk sürüm iphone şarj etmiyor. Sonraki ediyor. Diğer tüm özellikler aynı.

Bu arada verdiğiniz diğer bilgiler için teşekkürler.

• Fiyatta bir haftalık güzellik yaptım. Satış tüm hızıyla devam ediyor. Yok mu müzik dinlemek isteyen?

• pm. hayırlı satışlar bol müzikli günler :D
  • Cevaplandı.
    Satış cevap gelene kadar devammmmm.

• İndirim mesajları isteyen sevgili kardeşlerim dikkate alınmayacaklardır ve dahada zorlarlarsa kalplerini kırmak istemem.
    Sevgilerimle.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.