clup ucuß3
SATIŞTA

satılık cooler master haf 922 red

arkadaşlar ürünü yine buradan 2013 de aldım .bu zamana kadar kullandım . daha büyük kasaya geçmek için satıyorum. hdd raflarını ve 5.25 raflarını söktüm yanında verilecektir. yan kapağı söktüm pileksi kestirdim öyle kullanıyorum yanında verilecektir. ön plastik kısımları pembemsi duruyordu kırmızıya boyadım . haricinde güzel kasa . cüzzi pazarlık payı vardır resimler eklenecektir
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

ASUS MAXIMUS VIII RANGER LGA 1151

merhabalar anakartımda sorun yoktur. kutu ve içeriği tamdır. temizdir ipa ile temizliğini yapıp kutusuna koyup kaldırmıştım . yeğenime verecektim ama onlar başka sistem kurduklarından boşa çıktı . cüzzi miktarda pazarlık vardır 550 tl

SATIŞTA

[BULUNMAZ HİNT KUMAŞI] [BEYAZ] DELL BY MICROSOFT NATURAL KEYBOARD PRO

Arkadaşlar elimde sıfır kullanılmamş microsoftun dell için yeniden ürettiği beyaz renk naturel ergonomik klavyesi vardır. Klavyeyi bilen bilir artık böyle bir klavye üretilmiyor. ürün BÜYÜK ENTER yani UK dizilimine sahiptir. bilgisayarcıdan 5 liraya alacağınız bir sticker ile bile türkçe karakter kazandırarak kullanabilirsiniz. ürün usb dir fakat usb yi ps2 ye çevirerek çoklu tuş basmaya olanak sağladığını duymuştum denemedim çünkü kullanmadım

ürün sıfırdır oem kutuludur FİYAT : 150 TL

RESİM TEMSİLİ

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

NOCTUA NH-U12P SE2

1366/1150/1155/1156/775 soket uyumluluğu
2 adet P12 120mm fan ile birlikte. kutuludur

29.10.2012 tarihinde inventustan alınmıştır. ürün 6 yıl garantilidir.ürün ve fanlar tertemizdir ipa alkolle temizliği yapılmıştır

fiyat : 150 tl

kargo alıcıya ait

SATIŞTA

saat takı vs eşyalarınıza polish yapılır parlatılır yenilenir [ADANA]

konuyu nereye açacağımı bilemedim ama başlıkta belirttiğim gibi hertürlü gümüş metal vb eşyalarınız parlatılır paslarını giderilir camlardaki çizikler giderilir . adana dışındaki arkadaşlar kargo kendilerinden olmak koşuluyla ürünlerini yeniletebiliriler. ürünün boyutuna göre minimum hizmet bedelim 15 TL idir . bu işte profesyonel alet ve kimyasallar kullanılmaktadır

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

ucuß3

Yarbay

İsim: ucube s
Katılım zamanı: 21 Temmuz 2007 18:56:49
Durum: Forumda değil
Son giriş: 21 Haziran 2021 09:31:36
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:          
Ürün: ASUS MAXIMUS VIII RANGER LGA 1151
Alıcı: dpcmsx
Tarih: 13 Haziran 2020 10:28:46
Yorum: Ürün sorunsuz ve iyi paketlenmiş bir şekilde elime ulaştı. Teşekkür ederim.
Genel Puan:          
Ürün: OCZ FATAL1TY 550W
Alıcı: ramazandeveli
Tarih: 25 Ocak 2016 14:48:56
Yorum: kaliteli ürün, kaliteli insanla birleşince kaliteli alı-veriş oluyor. insan haliyle mutlu oluyor. BAŞARILAR DİLİYORUM kardeşimize.
Genel Puan:          
Ürün: MSI 7850 1 GB OC EDITION (REFERANS İLANIDIR)
Alıcı: DownClock01
Tarih: 12 Aralık 2015 11:26:26
Yorum: Elden, sorunsuz bir alışveriş yaptık hemşerimle. Teşekkür ederim kendisine.
Genel Puan:          
Ürün: satılık 2x2 gb ram ( ddr2 )
Alıcı: Reppu
Tarih: 22 Ekim 2015 20:44:43
Yorum: Dürüst ve ilgili bir arkadaşımız. Kargolaması ayrıca övgüyü hakediyor.
Genel Puan:          
Ürün: satılık sorunsuz (1. nesil)amd phenom 9550
Alıcı: Reppu
Tarih: 22 Ekim 2015 20:40:16
Yorum: Dürüst ve ilgili bir arkadaşımız. Kargolaması ayrıca övgüyü hakediyor.
Sayfa

[1]

[ 2 ] [ 3 ] [ 4 ]
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.