Şimdi Ara

ipod touch

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • wifi kulanmadan heryerden internete girmek için bir program varmış eğer gerçekten varsa adını ve reposunu öğrenebilir miyim

• Bilgisayarda da yapsınlar öyle bir program, boşuna para ödemeyelim internete. Öyle bir program değil, aparat var ve pek sağlıklı değil.
  • up up up
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

Bilgisayarda da yapsınlar öyle bir program, boşuna para ödemeyelim internete. Öyle bir program değil, aparat var ve pek sağlıklı değil.

Abi konuyla biraz alakasız olacak ama iPod Touch kullanan bir arkadaşım tutturmuş alacağım diye o aparattan hatta kredi kartı arıyor şimdi bi yerlerden. Nasıl vazgeçirebilirim kendisini boşuna gitmesin çocuğun parası. Alma diyorum bana güven diyorum ne biliyorsun ki onun hakkında diyor dinlemiyor sözümü.
  • iBluever

Yanılmıyorsam cydia.hackulo.us veya cydia.xsellize repolarından birinde olacaktı

Öyle bir aparat var demiş "myfranco" arkadaşımız.Apple peel'dan bahsediyorsa 3g desteklemiyor edge'den internete girmek ölüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

Bilgisayarda da yapsınlar öyle bir program, boşuna para ödemeyelim internete. Öyle bir program değil, aparat var ve pek sağlıklı değil.

Abi konuyla biraz alakasız olacak ama iPod Touch kullanan bir arkadaşım tutturmuş alacağım diye o aparattan hatta kredi kartı arıyor şimdi bi yerlerden. Nasıl vazgeçirebilirim kendisini boşuna gitmesin çocuğun parası. Alma diyorum bana güven diyorum ne biliyorsun ki onun hakkında diyor dinlemiyor sözümü.

Anladığım kadarıyla yaşı genç bir arkadaş, bırak alsın ve kazığı yesin. Tecrübe maalesef kazık yedikçe kazanılıyor :)

• quote:

quote:

quote:

Anladığım kadarıyla yaşı genç bir arkadaş, bırak alsın ve kazığı yesin. Tecrübe maalesef kazık yedikçe kazanılıyor :)

Evet aynen öyle. Ve aslında gerçekten haklısınız. O değil de çocuk Cydia'dan programlarını bile indirmiş aparatın. C7 kullanıyor mesaj yazmak rahat değilmiş onda iPod'da daha rahatmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: picco_z

iBluever

Yanılmıyorsam cydia.hackulo.us veya cydia.xsellize repolarından birinde olacaktı

Öyle bir aparat var demiş "myfranco" arkadaşımız.Apple peel'dan bahsediyorsa 3g desteklemiyor edge'den internete girmek ölüm

Evet doğru söylüyorsun, arkadaş o aparattan bahsediyor kanımca.

quote:

quote:

quote:

quote:

Evet aynen öyle. Ve aslında gerçekten haklısınız. O değil de çocuk Cydia'dan programlarını bile indirmiş aparatın. C7 kullanıyor mesaj yazmak rahat değilmiş onda iPod'da daha rahatmış.

Ne diyelim, alsın görsün bare. Bilen birini dinlenemeyenin sonu bellidir genelde:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myfranco -- 3 Mart 2012; 18:17:23 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.