Şimdi Ara

iPod Nano Hakkında Herşey (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
2
Favori
66.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Way bunlar daha süper Nano'da Linux mü??
  • çok saol arkadaşım
  •  iPod Nano Hakkında Herşey

DLO nanoTune

Nano için şu an kadar üretilmiş en iyi aparat olarak nitelenebilecek cihazın ecnebi memleketlerde hediyesi 69 dolar .

1.FM receiwer [radyo ] (alıcı)
    2.FM transmitter (verici)
    3. Dock station
    4. Kulaklık amfisi
    5. Nanoyu koruyan bir kılıfla kaplıyor...

http://www.dlo.com/products/nanotune_Prod.tpl?command=showpage&cart=114496478416192086

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi internetboy -- 14 Nisan 2006; 1:11:00 >

• arkadaşlar ben burda yeniyim. ben yanlışlıkla ipodumu yanlışlıkla reboot ettim. ve herşeyim silindi şarkı yükleyemiyorum. yüklemek istediğimde sağ altta uyarı tablosu çıkıoo. bi dosya bozuk veya okunmaz durumdaymış. chkdsk hizmet programını çalıştırın dioo. bana yuardım eder misiniz???
  • 1.iPod disk moduna al; Bunun için yukarıda anlatıldığı gibi(kısaca : center + menu tuşuna 6 sn den fazla basılı tut tam ekran kararırken center + play/pause bas )

2. İpod disk modunda USB kablosunu tak ve ipod updateder'la (yukarıda anlatıldığı gibi )son versiyonu yükle sorunun % 99.9 çözülür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi internetboy -- 4 Mayıs 2006; 23:31:41 >
  • ya ben yaptım da gene aynı hatayı verdi başka ne yapabilirim.
  • söylediklerim nano için geçerli

chk disk çalıştırmak istemesi flash bellekte hata göstergesi olabilir ama formatla normale dönmesi gerekli
    ipod nanoda hard disk olmadığına göre hata mesjında bi tuaflık var.

Burda İpod yukarııda anlatıldığı gibi format atıp tekrar update etmeyi deneyebilirsin. Önce disk modunda bilgisayar ipodu flash disk olarak görüyorsa .

normal HDD formatlar gibi Fat 32 default format atıp ipod updateder le update etmeyi dene hala sorun çözülmediyse donanımsal bi sorun olabilir bu nedenle servise gitmekte fayda var.

aslında format işini kolaylaştıran hp nin bir programı var ama linki bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi internetboy -- 5 Mayıs 2006; 21:34:23 >
  • http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=1939519

bu kılıf nanonun kutusundan cıkıo mu yada nerden alınıo??

2 gb nano yeterli mi sizce??
  • benim de bir sorum var
    sesin daha yüksek çıkması için yapılabilecek bir upgrade var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ULUC

http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=1939519

Kılıf kutudan çıkan kılıf yani her ipod nano ile birlikte geliyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pafta_turk -- 7 Mayıs 2006; 3:25:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ULUC

http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=1939519

evet kutunun içinden çıkıyor.

Bendede 2 Gb Var bana yetiyo. Sadece sevdiğim şarkıları atıyorum. Fazlasıyla yetiyor
  • @internetboy

keske herkes en azından kendi cihazıyla ilgili bu kadra paylasımcı olabilse, tebrik ederim ... harika iş...

• ya mesela 2 gb olan alette dokunmatik tekere ihtiyac varmi ki hemen biter artiste girince böle iki ceviriste z ye geliris sanki...

hani cok sarkida dokunmatik bisey tamamda az sarkida tuslar daha ii gibi deil mi??

ben 4gb begendm...
  • Aslında benim aklımda ipod almak pek yoktu ama bu inceleme,okuduğum birkaç yorum ve gördüğüm ipod nano aklımı başımdan aldı... Teknik yetersizliklerden ötürü 1 gb'a sınırlı kalacam ama 250 şarkı benim gibi günde max. 3 saati olan biri için yeter de artar bile(umarım)... Acaba en uygun nereden alabilirim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: turuncu

@internetboy

keske herkes en azından kendi cihazıyla ilgili bu kadra paylasımcı olabilse, tebrik ederim ... harika iş...

Teşekkürler .

• quote:

Orjinalden alıntı: ricketsia

Aslında benim aklımda ipod almak pek yoktu ama bu inceleme,okuduğum birkaç yorum ve gördüğüm ipod nano aklımı başımdan aldı... Teknik yetersizliklerden ötürü 1 gb'a sınırlı kalacam ama 250 şarkı benim gibi günde max. 3 saati olan biri için yeter de artar bile(umarım)... Acaba en uygun nereden alabilirim?

Gittigidiyor takip et ben ordan almıştım .Yanlız satıcı güvenilir olsun . Webden satış yapan sitelerde de olabilir. Araştırmak lazım. açıkcası bu konuda en ucuz nerde pek bilemiyorum.

Ayrıca çok sağol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi internetboy -- 7 Mayıs 2006; 20:13:22 >
  • quote:

Gittigidiyor takip et ben ordan almıştım .Yanlız satıcı güvenilir olsun . Webden satış yapan sitelerde de olabilir. Araştırmak lazım. açıkcası bu konuda en ucuz nerde pek bilemiyorum.

Ayrıca çok sağol.

Evet gittigidiyorda bir adet görünüyor ama açık arttırmanın 2 günü daha var. Bi de daha önce oradan hiç alışveriş yapmadım, görerek almak bana daha uygun sanırım. Ortalama 280 civarlarında buldum, evdeki hesap çarşıya uymaz derler yarın bi sahaya atılayım...
    Umarım teşekkür etmesi gereken ben olurum :)
  • bugün ipod 1gb aldım, genel itibariyle güzel ama hoşuma gitmeyen 2 özellik oldu.
    1) hafızası 892 mb görülüyor.
    2) tuş takımının ışıklandırması yok.(yoksa var da bende mi yok)
  • arkadaslar ben bı tane ipod nano gorunumlu garip bişe aldım aslında bi bakışta ipod nano 1gb ama ben bu aletten bıraz kıl kaptım elinde ipod nano 1gb olan arkadaslara bı sorum olacak bu alatin ekranının altında iPod yazıomu 2.si bende tuş takımı var yani dokunmatik değil cevap beklıyorum...

----Galiba kazıklandım :D:D:D-----
  • walla feci kazıklanmışın arkadaşım sana fake ipod vermişler geçmiş olsun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.