Şimdi Ara

iPod Nano Hakkında Herşey (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
2
Favori
66.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben linux yüklerken yanlışlıkla usb den çıkarttım ne yapmalıyım yardım edin acillll
  • internetboy sence ne yapıyım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: bu benim

internetboy sence ne yapıyım?

yapılmamasını defalarca yazdığımız şeyi yapmışsın .

başdaki yazıyı okuyup disk moduna geç . Usb bağlantısı yap . Pc bu durumda ipod çıkarılabilir disk olarak algılayacaktır. ipod flash disk gibi hızlı , Fat32 formatla . ve ipod updateder ile son versiyonu yükle .

uğraşırsan olucaktır , olmaması durumunda servis yolu görünüyor. senin adına

Not :pek foruma uğrayamıyorum.(pardon )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi internetboy -- 18 Mayıs 2006; 1:31:36 >
  • arkadaşlar merhaba

bugün aldım 4gblık ipod nano ama wma şeklindeki dosyaları atmıyor yani ben atamıyorum.
    Yardımcı olursanız sevinirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: komando58

arkadaşlar merhaba

bugün aldım 4gblık ipod nano ama wma şeklindeki dosyaları atmıyor yani ben atamıyorum.
    Yardımcı olursanız sevinirim...

önce mp3 veya aac veya mp4 e çevirmelisin . itunes bu işi yapar yada IMTOO kulanabilirsin.
  • bir kaç sorum daha olacak

1.Ayarlarda "radyo var" diye bir seçenek var.Benim bildiğim radyo yok ama anlayamadım.
    2.Fotoğrafları klasör klasör görüntüleyebilir miyiz?
    3.şarkı çalarken belli bir süre sonra kapanma özelliği var mı?(self-timer gibi yani)

ama alet çok güzelmiş ya.Bende muvo2 vardı.Bu ipod başka birşey.Hem küçüklük hafiflik ve 4gb ve flash disk.Tek kelime:mükemmel. Zaten benim muvo2 yere düştüğü için bozuldu.İyiki de bozulmuş
  • bildiğim kadarıyla ....
    Radyo var şeçenegi,aksesuarlari software olarak desteklemek için konmuş .Yani nanoda donanım olarak radyo yok . Fotorafları toplu halde görüntüleyebiliyoruz klasör tercihi yok ve bildiğim kadarıyla self- timer yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi internetboy -- 20 Mayıs 2006; 22:15:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: internetboy

bildiğim kadarıyla ....
    Radyo var şeçenegi,aksesuarlari software olarak desteklemek için konmuş .Yani nanoda donanım olarak radyo yok . Fotorafları toplu halde görüntüleyebiliyoruz klasör tercihi yok ve bildiğim kadarıyla self- timer yok .

çok teşekkürler yalnız self-timer seçenegi varmış.Ekler>saat>seç>uyu zamanlayıcı olarak erişebiliyoruz.Herkese iyi uykular
  • ya arkadaşlar ben de nano 4 gb var.. dediler ki video falan izleniyor var mı böyle bişey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywalker45de -- 23 Mayıs 2006; 21:49:46 >
  • arkadaşlar cahilliğime verin;
    benim kamasonic marka bi araba teybim var.(kasetçalar)
    bu aletin radyosu inanılmaz parazit yapıyor. ve elkimde ii kasetler yok(zaten kaset devri bitti bence)
    şimdi benim niyeetim;
    1-bi ipod almak (minimum4 GB ve üstü olabilir) ve elektronik kaset aparatı ile kamsonic imde mp3 dinlemek.
    2-benim çok parazit yapam kanmasonic radyom yerine ipod un radyosunu kullanmak(ipod da radyo varmı onu bilmiyom ama sorunum da zaten. İPOD DA RADYO VARMI? VAR İSE İPOD UN RADYOSU BENİM KAMASONİC DEN DAHA İİ PERFORMANS GÖSTERİR GİBİ Bİ DÜŞÜNCEM DOĞRU MU?)
    yardımcı olacaklara şimdiden çok teşekkür ederim.
  • @ daywlker45
    ilk sayfayı okursan orda gereken var...

@derememo

radyo yok

ben FM transmiter kulandım belkin marka çok verim alamadım ( ozamanlar radyolu bi mp3 çalarım vardı)

radyolu bir mp3 çalar creative , kaset tipi adaptörler denenebilir ama verim almak zor....
  • selam nanocu arkadaşlar, yaw bende bi siyah nano var 4gb kullanılmamış denilebilir. Eğer ilgilenen arkadaşlar olursa ikinci el bölümünde ilanım var, linki de vereyim.... http://forum.donanimhaber.com/m_7253005/tm.htm
  • ipod nano 2gb siyah
    i love my nano
  • ipod a linux yüklerken bilgisayar kendini resetledi ve açıtığım da o şekilde kaldı şimdi ne yapmalıyım biçimlendirde FAT32 diye birşey çıkmıyor lütfen bana yardım edin çok kötü durumdayım
  • internetboy teşekkürler yazdıkların için.

bende iPod Nano 4 Gb var, adaptör aldım sence o daha mı hızlı şarj ediyo?
    bide bu nanolar için pil ünitesi varmı philipslerdeki gibi seyahatler için + pil ünitesi varmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: freeman90

internetboy teşekkürler yazdıkların için.

bende iPod Nano 4 Gb var, adaptör aldım sence o daha mı hızlı şarj ediyo?
    bide bu nanolar için pil ünitesi varmı philipslerdeki gibi seyahatler için + pil ünitesi varmı ?

Nano için ek pil ünitesi hiç görmedim ?

Adaptör kullanmadığım için bilmiyorum.

Ayrıca çok teşekkürler.
  • birşey sormk istiyorum acaba linux a rockbox yüklersek linux gidermi_?
  • up
  • beyler doğubank ipod nano 2 gb güncel piyasası nedir acaba???
  • quote:

Orjinalden alıntı: meco_g

birşey sormk istiyorum acaba linux a rockbox yüklersek linux gidermi_?

linux ve rockbox aynı anda yüklenemiyor.
    Rockbox ipod nano için çok verilimli değil (bence)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi internetboy -- 11 Haziran 2006; 2:49:24 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.