Şimdi Ara

iPod Nano 6. nesil bilgililer bir baksın lütfen!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ipod nano 6.nesil alacağım fakat fiyatı hakkında hiç bir fikrim yok. Doğubankta veya vatan vb. mağazalarda fiyatları nasıl? Çıkıp bakma imkanım yok o yüzden burdan soruyorum... Doğubankta ikinci el , 0 fiyatlarını öğrenmem lazım bilenler bilgilendirirse sevinirim. :)

• dogu bank fiyatı bilmiyorum ama gitti gidiyorda 300 400 arası sahibinden comda ikinci ellerini 200 civarı veriyorlar bende almak istiyorum arastırıyorum suan...@
  • Benim arkadaşım doğubanktan ipod touch 4. Nesil ikinci el çok temiz cihazı 250 ye aldı. İpod nano daha ucuzdur diye düşünüyorum ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tüm Apple ürünlerini kullanmış biri olarak söylüyorum, en son alacağınız şey 6. Nesil İpod Nano olsun... Pil sorunu var çok net şekilde, bence zayıf bir cihaz... Bütçenizi yazın, illa da Apple ürünü olacaksa öneri vereyim, kaç gb ve kaç tl... Arşivinize göre yorum yapalım...

• quote:

Orijinalden alıntı: furky86

Arkadaşlar tüm Apple ürünlerini kullanmış biri olarak söylüyorum, en son alacağınız şey 6. Nesil İpod Nano olsun... Pil sorunu var çok net şekilde, bence zayıf bir cihaz... Bütçenizi yazın, illa da Apple ürünü olacaksa öneri vereyim, kaç gb ve kaç tl... Arşivinize göre yorum yapalım...

150 lira verebilirim en fazla şu an için. Atacağım 80-90 şarkı. Ve spor yaparken rahat olur diye istiyorum. Fiyatları hakkında bir fikrin var mı?

• Fiyat kim kime nasıl satarsa :)
    Şahsi görüşüm İpodların garantisi olsa da olur olmasa da, bu yüzden;
    İpod Nano 7. Nesil -> sıfırı 370 tl (yurtdışı), ikinci eli 320-350 tl olmalı max...
    İpod Nano 6 yorum bile yapılmamalı aşırı kötü bir cihaz, ne dokunmatiğinden birşey anlarsın ne de sesinden...
    İpod Nano 5. Nesil (kendisi 7. Nesil çıkana kadar en iyi nanoydu) sıfırı zor bulunur, ikinci el 16 gb max 220 tl olmalı...
    İpod Nano 4. Nesil 16 gb ikinci el max 180 tl olmalı...

Maximum dediğim fiyatlar ise her ürünün bir alıcısı olduğundandır, yoksa ben bu paralara sadece 7. Nesili alırım gerisi bitmiştir... Touch alırım cep bilgisayarı gibi kullanırım o paralara...

Radyo önemli dersen 5 ve 7. Nesile bak...

Ama sen zaten 80-90 şarkı dedikten sonra shuffle al gerisine takılma :)) sıfırı 120 tl (5. Nesil)

• quote:

Fiyat kim kime nasıl satarsa :)
    İpod Nano 7. Nesil -> sıfırı 370 tl (yurtdışı), ikinci eli 320-350 tl olmalı max...
    İpod Nano 6 yorum bile yapılmamalı aşırı kötü bir cihaz, ne dokunmatiğinden birşey anlarsın ne de sesinden...
    İpod Nano 5. Nesil (kendisi 7. Nesil çıkana kadar en iyi nanoydu) sıfırı zor bulunur, ikinci el 16 gb max 220 tl olmalı...

Maximum dediğim fiyatlar ise her ürünün bir alıcısı olduğundandır, yoksa ben bu paralara sadece 7. Nesili alırım gerisi bitmiştir... Touch alırım cep bilgisayarı gibi kullanırım o paralara...

Ama sen zaten 80-90 şarkı dedikten sonra shuffle al gerisine takılma :)) sıfırı 120 tl (5. Nesil)

Teşekkürler dostum. :) shufflenin normal bir mp3 playerden farkı var mı ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: fRoweLL

quote:

Fiyat kim kime nasıl satarsa :)

Teşekkürler dostum. :) shufflenin normal bir mp3 playerden farkı var mı ki?

Ekranı yok ama pil konusunda yarı yolda bırakmaz, 2 gb bayağı şarkı alır, ses kalitesi olarak da çok iyidir, ses çıkış gücü de çok yüksektir...

• bende şöyle 60 70 lira civarı ufak bir mp3 bakıyorum 4. veya 5. nesil shuffle ın en uygununu nasl ve ne kadara bulabilirim? voiceover güzel bir özellik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: niyetsizadam

bende şöyle 60 70 lira civarı ufak bir mp3 bakıyorum 4. veya 5. nesil shuffle ın en uygununu nasl ve ne kadara bulabilirim? voiceover güzel bir özellik.

Dün kulaklıksız 4. Nesil 45 tlye gördüm sahibindende... 80 tlye de sıfırı vardı...

4. Ve 5. Nesil farkını bilmiyorum

• 6.Nesil ipod nano kullanıyorum 2 yıldır.Taşınabilirlik önemliydi benim için ,dediğin gibi spor yaparken ya da gün içinde nereye gidersem yanımda olsun nereye koyacağımı düşünmeyeyim istiyordum şimdi iyiki de almışım diyorum. Dokunmatiğinden birşey anlamazsın demişler yukarıda pil sorunu var demişler yok öyle birşey. Ekranı dokunmatiği gayet iyi hassas, pil sorunu ne demektir diye sormak istiyorum yazan arkadaşa ? users manuelde ne diyorsa o kadar gidiyor pili bu da sorun yok demektir.Kestirilip kenara atılacak sorunlu bir cihaz değil bunu belirtmek istedim , uygun fiyata bulursan düşünülebilir sıfır alacaksan 7.nesili yurtdışı al. 6.nesilin sıfırına para harcama tr şartlarında ederinin 2 katına satılıyor malum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 00BRK00

6.Nesil ipod nano kullanıyorum 2 yıldır.Taşınabilirlik önemliydi benim için ,dediğin gibi spor yaparken ya da gün içinde nereye gidersem yanımda olsun nereye koyacağımı düşünmeyeyim istiyordum şimdi iyiki de almışım diyorum. Dokunmatiğinden birşey anlamazsın demişler yukarıda pil sorunu var demişler yok öyle birşey. Ekranı dokunmatiği gayet iyi hassas, pil sorunu ne demektir diye sormak istiyorum yazan arkadaşa ? users manuelde ne diyorsa o kadar gidiyor pili bu da sorun yok demektir.Kestirilip kenara atılacak sorunlu bir cihaz değil bunu belirtmek istedim , uygun fiyata bulursan düşünülebilir sıfır alacaksan 7.nesili yurtdışı al. 6.nesilin sıfırına para harcama tr şartlarında ederinin 2 katına satılıyor malum

Dostum peki sarjı nasıl gidiyor? Ben günde en fazla 3 saat müzik dinlerim 2 gün yetermi?

• quote:

Orijinalden alıntı: fRoweLL

quote:

Orijinalden alıntı: 00BRK00

6.Nesil ipod nano kullanıyorum 2 yıldır.Taşınabilirlik önemliydi benim için ,dediğin gibi spor yaparken ya da gün içinde nereye gidersem yanımda olsun nereye koyacağımı düşünmeyeyim istiyordum şimdi iyiki de almışım diyorum. Dokunmatiğinden birşey anlamazsın demişler yukarıda pil sorunu var demişler yok öyle birşey. Ekranı dokunmatiği gayet iyi hassas, pil sorunu ne demektir diye sormak istiyorum yazan arkadaşa ? users manuelde ne diyorsa o kadar gidiyor pili bu da sorun yok demektir.Kestirilip kenara atılacak sorunlu bir cihaz değil bunu belirtmek istedim , uygun fiyata bulursan düşünülebilir sıfır alacaksan 7.nesili yurtdışı al. 6.nesilin sıfırına para harcama tr şartlarında ederinin 2 katına satılıyor malum

Dostum peki sarjı nasıl gidiyor? Ben günde en fazla 3 saat müzik dinlerim 2 gün yetermi?

kesinlikle yeter bende günde yaklaşık 2-3 saat kullanıyorum.Arada cebimde açık unuttuğumda oluyor 3-4 gün gidiyor şarjı bu kullanımla.24 saat olarak gösterilmiş batarya kullanımı.http://www.pocket-lint.com/news/35351/ipod-nano-touch-comparison-specs

• ya arkadaşlar bu cihaz iphone 4 baglantiis var mi cok merk ediyorm da yada buna benzer iphone baglayck bu tür var mi
  • Bu cihazı hiçr bir yerde bulamıyorum, çok enteresan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the wade

Bu cihazı hiçr bir yerde bulamıyorum, çok enteresan.

Sahibinden.coma bakın. Sıfır kalmadı piyasada

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.