Şimdi Ara

İphonelar soğukta kapanıyor arkadaş inkar etmeyin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6s plus de kapanıyor. Sanırım pille alakalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    Öfff bıktım şı pastik muhabbetinden nr zamandır plastik çıkarmıyor. Yorumunuz çok boş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dış sıcaklıktan ziyade bence ömrünü tamamlayan pille ilgili bir sorun bu iphone7 kullanıcısıyım hiçbir sorunla karşılaşmadım
  • “İnkar etmeyin” bu cümle zaten yapılacak yorumunlara bir atıf. Bu tutuma göre Bize kalan kelime “yalan” oluyor.!

• Bu tamamen sizin şansınızla alakalı bir şey. Bende 5 den beri iPhone kullandım ve Şuan'da X kullanıyorum, hatta X lerde ekran donma sorunu oluyor demişlerdi ama ben hiçbir sorun yaşamadım. Hatta WhatsApp grubumuzda ki teknoloji grubuna bir video göndermiştim, aynı videoyu burayada ekliyorum.

İphonelar soğukta kapanıyor arkadaş inkar etmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atif Zafrak -- 6 Şubat 2018; 14:24:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LittleMonster

Öfff bıktım şı pastik muhabbetinden nr zamandır plastik çıkarmıyor. Yorumunuz çok boş

Sonuçta plastik amiral telefonlar çıkardı ve plastik yüzden fazla modeli var

Ben de dedimki rusyada iphone kullanacağına samsung alıyolardır heralde ??

Şimdi ne var bunda ? Yaranız var gocunuyonuz he gidin samsung bölümünde takılın kardeşim burda fanboyluk yapmayın

• Yıllardır iPhone kullanırım , cebimde taşırım zaten vücüdumun verdiği ısı ile - derecelere düşmüyor tabi doğal olarak da kapanmıyor. Telefonu - derecelere kadar soğutmayı nasıl beceriyorsunuz anlamak zor

• galaxyg kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz alakasız ve fanboyluk sizin yorumunuzda var ve samsung ile gram alakam yok👌🏿👌🏿👌🏿

• Geçen sene kapanmıyordu bu sene kapanıyor.

Soğuk havanın pil performansını düşürmesi sebebi ile olduğunu düşünüyorum Appleın son skandalı ile bağlantılı bu konu.

Eğer telefonun pili yeni olursa muhtemelen kapanmayacaktır.
  • resmi sitede ısı dereceleri mevcut

• %100 dolu batarya ile test ettim telefon bir anda kapandı ve açılmadı açmaya çalıştığımda batarya boş gösteriyordu.Hava sıcaklığıda -5 lerde falandı.Arkadaşta general mobile discovery vardı ilk çıkan modellerinden takır takır çalışıyordu hiç sıkıntısız.iPhone 7 kapandı açılmadı bir daha ısınınca açıldı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: galaxyg

quote:

Şimdi ne var bunda ? Yaranız var gocunuyonuz he gidin samsung bölümünde takılın kardeşim burda fanboyluk yapmayın

Fanboyluk yapan sensin. Apple in hatasinda bile adam diger markalara laf carpmaya calisiyor.

Ayrica tek android telefon samsung degil ve samsung uzun zamandir kasa olarak gayet iyi telefonlar uretiyor.

İlk ve son samsung telefonumu 6 sene once kullandim. Simdi iphone kullaniyorum. Pesinen belirtmis olayim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Greggs

quote:

quote:

Fanboyluk yapan sensin. Apple in hatasinda bile adam diger markalara laf carpmaya calisiyor.

Ayrica tek android telefon samsung degil ve samsung uzun zamandir kasa olarak gayet iyi telefonlar uretiyor.

İlk ve son samsung telefonumu 6 sene once kullandim. Simdi iphone kullaniyorum. Pesinen belirtmis olayim.

Samsung s5 e kadar plastik kasa çıkardı .. ben ilk galaxy s i9000 kulanıcısıyım sonra iphone 4 ve 6 kullandım .

apple plastik kasalı telefon çıkarmazken samsung s5e kdar plastik çıkardı

Bunda yanlış olan bir şey yok . Burda fanboyluk yapan sizsiniz

Ve kanadada yaşayan birinin ( zamanında) iphone 6 mı s5 mi alcağını tahmin edersek PLASTİK KASALI OLDUĞU İÇİN s5 alırdı heralde dedim

şimdi fanboyluğunuzu başka yerde yapın

• 5 de kapanıyordu 6 da kapanıyor bu bilindik bir şey zaten, kapanmıyor diyenler ceplerinde tutuyor olabilir onu bilemem

• quote:

quote:

quote:

quote:

Samsung s5 e kadar plastik kasa çıkardı .. ben ilk galaxy s i9000 kulanıcısıyım sonra iphone 4 ve 6 kullandım .

apple plastik kasalı telefon çıkarmazken samsung s5e kdar plastik çıkardı

Bunda yanlış olan bir şey yok . Burda fanboyluk yapan sizsiniz

Ve kanadada yaşayan birinin ( zamanında) iphone 6 mı s5 mi alcağını tahmin edersek PLASTİK KASALI OLDUĞU İÇİN s5 alırdı heralde dedim

şimdi fanboyluğunuzu başka yerde yapın

Yanlış diyen yok. 10 sene öncesinin telefonlarını yazmanız, hem de alakasız bir konuya. Bir de üstüne bunu gülünç bulanlara fanboy demeniz.

En son galaxy ace modelini kullandığım markanın ne diye fanboyluğunu yapayım ayrıca...

• Millet bol keseden atıp tutmuş.Ben 6 yıldır Ukrayna'da yaşıyorum 4s'den X'e kadar normal 7-8 dışında hepsini kullandım (7plus -8plus dahil)..

Evet soğukta kapanıyor geri açıyorum %40 sa sarj %10 diye gösteriyor her telefonda başıma geldi.Mümkün olduğunca dışardayken telefonu çıkarmıyorum.

• quote:

quote:

quote:

AHhaha 10 yıl öncesi dediğin telefon 3 sene önce çıkmış telefon ..

Gerçekten komiksiniz yorum yapmak için muhalefet olmayın ota çalıya ..

• Arkadaslar yukarida da bir mesaj yazmistim. Sonraki mesajlarinda okudum da. Telefonumun bataryasi ölü degil. Batery life'da kayip %15 gorunuyor.

Normal kullanimda hic bir zaman sarji bir anda bitmedi veya telefon kapanmadi.

Kayak yaparken telefonum montun dis cebindeydi. Kapandiktan sonra tekrar acinca yine ayni cebe koydum ve aksama kadar tekrar kapanmadi.

(Arada cikarip foto falan cektim, arkadaslarla birbirimizi kisa sureli arayip konustuk falan. Yani hepsiyle de alakali olabilir.

İlk mesajimda soyledigim gibi darbe alip kapanmis da olabilir. Ama sonuc olarak kapandi mi kapandi. Boyle bir konuyu gorunce paylasmak istedim).

Ama yine de mantikli bir tecrube oldu. Olur da cok sogukta kalirsam, telefonu ic cebimde tutmaya veya ara ara ekrani acip bakmaya dikkat edicem.

(İphone 7 2016 Aralik ayindan itibaren kullaniyorum)

• Arkadaşlar bu sorunu yaşayan kapanan arkadaşlarda batarya sağlığını anlık bakıp paylaşabilir mi anlık düşüyor batarya sağlığı ısınınca düzeliyor sanırım

• Soğuk hava da kapandığına şahit olmadım ama sıcak havada kendini kilitlediğine şahit oldum.

Otomobilin için de güneşin anlında unutmuştum.Döndüğüm de,elime aldım,ateş gibi olmuştu,tuşa bastığımda,telefonunuz çok ısındığı için,kendini kilitlemiştir,vb bir uyarı ile yarım saat kullanamamıştım.Tabi bu konuda bahsedilen sorunu yaşayan arkadaşın deneyimi ile benzeşmese de bahsetme den edemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 7 Şubat 2018; 22:58:54 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.