Şimdi Ara

###---- İphone5 Tuş Değişimi ----###[Ana Konu] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
946
Cevap
16
Favori
22.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: circumciser

quote:

Orijinalden alıntı: AkidTurk

İnceleme yapabiliyorsunuz o konuda sıkıntı yok.

Cevap için sagol

Az once degisim yaptilar cihazi kontrol ettim hoparlor kamera ekran suan bir sorun yok

Temiz cihaz,90 gun apple garantili dusunen olursa 1500e hemen veririm iki adette spiegen kilif hediye :)

Bu arada ios 6.1.4 yuklu cihazda

Sansa bak ya insallah bana da 6 ile gelir tek istegim bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Cevap için sagol

Az once degisim yaptilar cihazi kontrol ettim hoparlor kamera ekran suan bir sorun yok

Temiz cihaz,90 gun apple garantili dusunen olursa 1500e hemen veririm iki adette spiegen kilif hediye :)

Usta hayırlı olsun
    Nasıl cihazı çok inceliyorlarmı benim cihaz kozmatik olarak biraz yıprandı da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkcenter

quote:

quote:

Cevap için sagol

Usta hayırlı olsun

Calisir vaziyetde olsun yani kodu gostermen yeterli isterse ekran kirik olsun problem yok:)

• Eyvallah

• Az önce Iphone 5 Beyaz 16 GB değişimim gerçekleşti. Stok mevcuttu ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: ERPmühendisi

Az önce Iphone 5 Beyaz 16 GB değişimim gerçekleşti. Stok mevcuttu ;)

Hayirli olsun hocam bu saatten sonda bitmezse yarin bizede kismet olur insallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ptesi beyaz telefon değiştirek vamı bende siyah değiştireceğim belki takas yapabiliriz

• Arkadaslar bu randevuyu nasi aliyorsunuz internetten ne zaman baksam bos yer yok

• circumciser C kullanıcısına yanıt
    Hayır öyle birşey yok. Eğer ekran kırıksa ücretini alıp eski telefonunun ekranını tamir ettikten sonra programa uygunsa yeni cihaz ile değiştiriyorlar.

• Evet benim sadece simkart aparatında hafif kırılma vardı.35tl ücret çıkardılar ve değişime gönderdiler..
  • beyler kafayı yiycem ya imei klonlu cihaz değişim alırmı

• Arkadaşlar ekranında ve kasasında ufak tefek çatlaklar olan cihazları da değişime alıyorlar mı?Yani cihazın çalışması yeterli oluyor mu yoksa hiç cihazı açmadan dışına kasasına mı bakıyorlar?
  • 1 haftadır randevu almak için sabahlıyorum ama nafile Yok mu elinde fazla randevu olan felan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmudf2

Hayır öyle birşey yok. Eğer ekran kırıksa ücretini alıp eski telefonunun ekranını tamir ettikten sonra programa uygunsa yeni cihaz ile değiştiriyorlar.

Olabilie kesin bilgi degildi zaten , ancak forumda bir arkadas randevudan sonra kirildigini durumu acikladiginda yardimci oldular demisti.

Yine de riske atmamak lazim :)

• Arkadaşlar bir kaç sorum olacak. Yardımcı olabilecek var mı?

1- İngiltere cihazı değişiyor mu buradan?

2- Götürülen cihazın IMEI kaydı yoksa verilecek cihazda da mı IMEI kaydı olmuyor?
  • kilecerme kullanıcısına yanıt
    1 - İngiltere cihazı değişiyor.

2 - İmei kaydına bakmıyorlar ve yeni gelen cihaz kayıtlı geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

Ptesi beyaz telefon değiştirek vamı bende siyah değiştireceğim belki takas yapabiliriz

Up

• Cihazın simkilitli olması unsuruna bakıyorlar mı acaba? Ben ankaradayım birde. Cihazı versem sıfır programı uygun genede değiştirirler mi sizce?
  • Genius bardan randevu alamıyorum mağazadan randevu veriliyor mu?Randevu ile gittiğimiz zaman anında değişim oluyor mu?Aynı zamana ayarlaya bilirsek beyaz'ı siyah iphone ile değiştirebilirim düşünen arkadaş varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveheart4141 -- 18 Mayıs 2014; 11:24:18 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muratkcenter

quote:

quote:

Cevap için sagol

Usta hayırlı olsun

Calisir vaziyetde olsun yani kodu gostermen yeterli isterse ekran kirik olsun problem yok:)

Ekran kırıksa değişmiyor :D gözümün önünde adam getirdi ama değiştirmediler. Oda para verip yenisini aldı.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.