Şimdi Ara

İPHONE3G VE PDF DOSYASI .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben pdf dosyasını iphonumda nasıl goruntuleyecegımı bılmıyorum . bana detaylı bır sekılde anlatırmısınız . pdf dosyam hazır ama nasıl koyulcagını bılmıyorum .. sımdıden teşekkürler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jrahen1212 -- 29 Ekim 2008; 1:21:05 >

• boyle kolay bı konuyu kımse cevaplamıcakmı arkadaslar yardımlarınızı beklıorm
  • pdf dosyasını bir mail oluşturup mailinize dosya olarak ekleyin ve maili kendi mail adresinize gönderin. Bu maili iphone üzerinden açın. Ekranın alt kısmında ekli dosyayı göreceksiniz. Bu dosyayı açtığınızda pdf dosyanızı dilediğiniz gibi (yatay, dikey, büyütüp, küçülterek) okuyabilirsiniz.
  • Docs programını yükle, belirtilen klasöre pdf dosyalarını yükleyip okuyabilirsin.... Tabii jailbreak yaptıysan.
  • Arkadaşım files denen bir program var ituneste 6,99 $ veriyor pdf excl word dosyalarını açıyor
  • saçmalık yaa...
  • quote:

Orjinalden alıntı: edasdemir

Arkadaşım files denen bir program var ituneste 6,99 $ veriyor pdf excl word dosyalarını açıyor

files'in lite versiyonu var.
    bir de box.net te kayıt olabilirsin programı da bedava yüklediğin zaman upload ettiğin dosyayı görebiliyorsun.
  • Arkadaşım itunesten files lite yi indir ücretsiz işini görür
  • aslında en kolayı AirSharing programını yüklemen... tabi ki jailbreak yapmadan = ) 10 lira vererek...
  • peki safariden hotmaile girip gelen bankadan gelen pdf dosyalarına nasıl bakabiliriz.
  • hotmail hesabini acan bir program var ingilizanahtarında gormustum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.