Şimdi Ara

Iphone Yurtdışı cihaz fiyatları hakkında? Konu Ciddidir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Karabük
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tam 2 haftadır Apple satış bölümünü ince ince takip ediyorum.. Önce kendi ihtiyacım olan iphone 4S i aldım ve şu anda çok yakın tanıdığıma bir iphone 4 almak için yine takipteyim. Fakat bu esnada gözüme takılan konular fazlasıyla garip gelmekte ve bir o kadarda ilgimi çekmekte.. 5 konudan 4 tanesi Yurtdışı cihaz ve bu yurtdışı cihazların fiyatları yurtiçi, garantili cihazlardan daha pahalı..Bu cihazların bilmediğim bir özelliği mi var ? yoksa bu satışı yapanlar maksat spor olsun diyemi açıyorlar? konu gayet ciddidir kimsenin konusunu baltalamak istediğimden veya alay ettiğimden değildir..Daha 1 hafta önce 12 ay daha genpa garantili 4S aldım 800 TLden.. şurdaki 2 yıllık yurtdışı cihazı satıyorlar 850den..yada bir garibime giden konu daha var sıfırı 1000 lira olan 4ün 2.el garantisiz ürün fiyatları 750den aşağı değil ve bu fiyata cok rahat 4S bulunabiliyor..
    Bilen bir kişi yardımcı olabilir mi? Yada bu cihazları gerçekten alanlar var mı ?
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• 12 ay garantili 4si 800 TL'ye nasil aldiniz hocam ? bedava almissin gercekten eğer satmak isterseniz 900 TL hemen verebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SilentNight78 kullanıcısına yanıt
    aynen bende anlamadim onceden iphone isteyen var mi yazinca 20 kisi yazardi simdi yazan yok arkadas. burdan aliyosun 700 dolar new york apple store da dogu bank a gidiyosun 650 dolar a garantili veriyo iki yil olay ne bende anlamadim adam zaten apple kendi sitesinde 650 ye satiyo oraya nasil gidiyosa bende anlamis degilim bu gidisle isler degisip amerikadan turkiyeye telefon degil de turkiyeden amerikaya telefon getirip satmaya basliycaz..
  • 1 Haftadır hem burdan hem malum 2.El sitesinden çıkan GENEL sonuç;

2 sene kullanılmış yurtdışı cihaz 22 ay garantilisinden PAHALI!!!!!!! 8 GB lık versiyonuyla 32 gb'lık versiyonu benzer şartlara göre aynı ücret!!!!

Hee bu ürünü resmi kanallar aracılığıyla satan çok çok andığımız saygı değer kocaman büyüüüüük firmalar ne içtiyseniz adını bana P.M atın!!! 3 Sene öncesinin donanımına sahip iPhone cihazı nasıl olurda 2-3 ay önceye göre pahalıya satarsınız yada nasıl hala 1100tl istersiniz!!! Hemde bi kaç aya iPhone 5S tanıtılması beklenirken....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganficover

1 Haftadır hem burdan hem malum 2.El sitesinden çıkan GENEL sonuç;

2 sene kullanılmış yurtdışı cihaz 22 ay garantilisinden PAHALI!!!!!!! 8 GB lık versiyonuyla 32 gb'lık versiyonu benzer şartlara göre aynı ücret!!!!

Hee bu ürünü resmi kanallar aracılığıyla satan çok çok andığımız saygı değer kocaman büyüüüüük firmalar ne içtiyseniz adını bana P.M atın!!! 3 Sene öncesinin donanımına sahip iPhone cihazı nasıl olurda 2-3 ay önceye göre pahalıya satarsınız yada nasıl hala 1100tl istersiniz!!! Hemde bi kaç aya iPhone 5S tanıtılması beklenirken....

Satış stratejisi diyebilirsiniz..
  • arz talep
  • Asil ogrenmek istedigim bu zaten bu cihazlara talep var mi ? Garantisiz urune 800 900 tl vermek ne kadar akil isi ki

• var demekki ayrıca satıcılar da tok satıcı yani aceleleri yok istedikleri müşteri denk gelene kadar bekliyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentNight78

Asil ogrenmek istedigim bu zaten bu cihazlara talep var mi ? Garantisiz urune 800 900 tl vermek ne kadar akil isi ki

Garanti kac kere hayatini kurtardi ?
    Soylediklerine dusunce olarak karsi oldugum icin yaziyorum.
    30net belki 3-5 fazla iphone kullandim 6-7 tanesi haric hepsi yurtdisi idi...
    İphone diger markalar gibi cat pat bozulmaz illaki sorun problem yasanir ama benim aldigim hic bi telefon bozulmadi ( 1adet iphone 4un home tusu bozuldu geveyli ingiltere cihazi. Bi 3gs i arkadasa verdim garantisi bittikten 2ay sonra arabanin torpido gozunde patlamis nasil olduysa :) )
    Sen bedavaya almisin 4s i gordugun gibi 900teklif eden var. Samsung degil bu marka haftada 1 adet model cikarip (cikardigi 5 modelde ayni birbiriyle ben boyle adi bi firma gormedim gercekten)
    Ha fiyati abartan yokmu var adam geveyli iphone 4e 650 yazmis o ayri tabi ona lafim yok

3gs (250-400)
    4 (500-650)
    4s(700-950)
    Bence fiyatlar buralarda olabilir (en ucuz ve en pahali olarak ve 16gb hafiza secenegi olarak)

• İyide verdigin fiyatlar gayet mantikli bence ayni fikirdeyiz ama bu fiyatlara urun bulmak cok zor herkes 100-200 ustunu yaziyor. Ayrica teknoloji markette calistigimdan biliyorum genpa iphonelarin hepsi servislik durum oldugunda 0i ile degisiyor yurtdisi cihazda bu mumkunmu en ufak hatada cebinden para cikcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SilentNight78 -- 25 Temmuz 2013; 11:59:50 >
  • Slient pasam pazarlik yuzunden olabilir belki yanlis anlamada inanilmaz coluk cocuk dolu burda sahsen ben profili veya yasi gizli olani hic ciddiye almiyorum dusuncem bu yonde..
    Benim ilanim var 1yil garantili 3gs 400den actim 10gun once falan, ilk 2gun 4kisi 350verdi biri 370e kadar cikti mesaji bulamadim vericektim o arkadasa
    Bi uye geldi ederi 250-300 anca 3gs in sanalpazardan 300 vereyim dedi.
    Bende dedim niyetliyim ramazan ayinda olmasak agir hakaret ederdim diye...
    Simdi 350diyorum acil satilsin diye ama satilmiyor :)
    iPhone 'u daha dogrusu Apple firmasini herseyin disinda turmak lazim
    Adamlarin urunuleri tasarimlari herseyi cok baska gozunuz alisti sizin tabi ben 2g den beri samimiyim o zamanlar samsung nokia falan yaptigi uretimlerle alakasi yoktu herseyi kopyaladilar caldilar apple in elinden
    Garanti konusuna gelirsek haklisin diyecem ama desigim gibi 10larca iphone kullandim hic problem yasamadim diyebilirim. Ucuz olmasi sebebiyle benim tercihim "yurtdisi kayitli olan iphone dur."
    Suanki iphone um malesef garantili

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.