Şimdi Ara

İphone yer sıkıntısı yaşayanlar için ekonomik çözüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 16 gb iphone kullanıyorum ve devamlı olarak yer sorunu yaşıyordum. Aşağıdaki web sitesinde verdiğim cihazı aldım. Yaklaşık 30 tl ye ve 10 günde geldi. 64 gb sd kart taktım. Kart elimde olduğu için para vermedim. Cihazı iphone a taktığınızda iusb diye bir uygulama yüklüyor. Telefondaki resim ve videoları yedekleyebiliyorsunuz. Şarj kablosu olarakta kullanılabiliyor. Ucuz bir çözüm olduğu için ben beğendim. Tavsiye ediyorum. Satıcıyı tanımıyorum. İlgili ve hızlı gönderiyor. Ürün kaliteli.
    https://www.aliexpress.com/item/Multi-function-8-Pin-to-USB-Digital-Cable-External-U-Disk-Data-Charging-Cable-Micro-SD/32717926967.html?spm=2114.13010608.0.0.SxYusm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Buna gerek yok ki .Bulut depolama diye bir şey var ve daha güvenli.
    Ayrıca SD kartın bozulduğunu düşün ya da kaybettin içinde ki verileri nasıl kurtaracaksın?
  • Bulutta bir alternatif, orada da verileri kime emanet ediyoruz o beni düşündürüyor.
  • Buluta o video ve resimleri hangi hızla ve kaç saatte yukleyeceksiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bilgisayarıma atıyorum klasörlü şekilde. Daha sonra 2 tb harddiskim var ona yedekliyorum birkaç ayda bir. Senede bir de bulut depolamaya yüklüyorum. :)

• Google photos is goruyor bu konuda.

• Internetiniz bol ise Bulut sistemini düşünebilirsiniz. Onun haricinde harici bir diske kaydetmeniz lazım.

• Bir geziye yada yurt dışına çıktınız. Yanınızda bilgisayar yok. Bunu takıp direk yedek alabiliyorsunuz. Gezi dönüşü benimde harici diskim var ona yedekliyorum. sd karta film yükleyip izlenebiliyor. Hatta telefonla uzun bir video çekeceksiniz. Direk sd karta videoyu çekebiliyorsunuz.

• Satıcı fiyatı artırmış.

http://s.aliexpress.com/J7BZZ773

• Hiçde ekonomik değil herkesin iyi yada kötü bir laptopu ve harici hdd si vardır zaten. İçine yedekleyin gitsin bedavadan. Harici hdd si olmayanın zaten depolanmaya değer bir veriside yoktur silin gitsin.

• Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Google fotoğraflar başarılı ama video da sıkıntı yaşıyorum.

Yedeklemiyor.

• labkamil kullanıcısına yanıt
    Upload hiziniz yavas oldugundan olabilir malum bu ulkede upload tam bir iskence.

• Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Bende Upload hızından olabileceğini düşünüyordum.

Ama iki ay civarı mi 5 kullandım. Andorid telefonda aynı bağlantı ile 2 gb videolar rahatlıkla haberim olmadan yedekleniyor du. iphone 6s ile halen video yedeği alamıyorum.

• Bugün telefon doldu tekrar yedek aldım. Aldığım yedeği de harici diskime aktaracağım. Kısa süre geziler için iyi çözüm oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ubulgan

Bugün telefon doldu tekrar yedek aldım. Aldığım yedeği de harici diskime aktaracağım. Kısa süre geziler için iyi çözüm oldu.

en akılcısı hatta resimler için facede dosya açabılır resımlerınız sadece sız gorebılır yapıp facenize depoluya bilirsiniz
  • En ekonomik olsun diyen adam üşenmeden ya bilgisayara ya da harici diske atar resim ve videolarını zaten icloud ücretsiz 5gb alan sunuyor ekstra google vs uygulamarı da var bunlara rağmen hala sıkıntı çekiyorsa bi zahmet 128-256 gb model cihaz alıp fazladan ücretli bulut depolama satın almalı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.