Şimdi Ara

İphone Yasal Unlock Factory Unlock Simfree (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
663
Cevap
29
Favori
82.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Muğla
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AT&T neden açılamıyor hiç mi imkan yok acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: TCJUDAS

quote:

Orijinalden alıntı: MeOzTR

Arkadaşlar bnm telefon unlock oldu gönül rahatlığıyla ATT hariç listede telfon modeli olan açtırsın =)))

güle güle kullanın

Tşklerrr Ömer Bey
  • MC603DN ile ilgili bi gelişme var mı?özelden de msj attım,yardımcı olursanız sevinirim.
  • almanya açılabılıyorsa pm atarmısınız bana gereklı işlem için
  • Almanya T-Mobile açılıyor
    0533 205 50 92 yada 0252 313 28 85 ömer tekin

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: seraseda

ömer bey bende almanyadan t-mobile simkilitli ıphone4 var ıos5 güncellemesi yapılınca kilitlendi ve açılması için yasal sürenin dolmasına 13 ay var açabilir misiniz

arayın açalım

• pm atiim
  • cevapladım

• quote:

cevapladım

de 4s icin yokmus iste hayal kirikligi oldu 4s icin ne zaman cikar acaba ?
  • 4s için biraz zamana ihtiyaç var önümüzdeki ay açılabilir sanırım

• selam arkadaslar bende telefonumu actirdim omer beyle ve rahatladim en sonunda....ne yapacagimi bilmiyordum az kalsin telefonu satticaktim ama makedonyada oldugum icin iyi bi paraya satamiyordum telefonu ve en sonunda bu forum'u buldum ve omer beye rasladim ve telefonu actirdim .... allahima cok sukur......
  • nasil bir islem yaparak aciyorsunuz özel bi program mi kullaniyorsunuz yoksa telefon sirketleriyle irtibata mi geciyorsunuz ?
  • Factory unlock operator den yapılıyor herhangi programla değil :)

• quote:

Orijinalden alıntı: xxbuyamin

selam arkadaslar bende telefonumu actirdim omer beyle ve rahatladim en sonunda....ne yapacagimi bilmiyordum az kalsin telefonu satticaktim ama makedonyada oldugum icin iyi bi paraya satamiyordum telefonu ve en sonunda bu forum'u buldum ve omer beye rasladim ve telefonu actirdim .... allahima cok sukur......

hehe hayatımda ilk kez western union ile yollanan para aldım

güle güle kullan arkadaşım ünümüz yurtdışına kadar çıktı sayende

• bende orange austiraya ya mail attim dedim yazin telefonumu trde kullanmak istiyorum orage turkiyede cekmiyor nasil kullanirim telefonu unlock yapmak istiyorum dedim bakalim ne cevap gelicek
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xxbuyamin

selam arkadaslar bende telefonumu actirdim omer beyle ve rahatladim en sonunda....ne yapacagimi bilmiyordum az kalsin telefonu satticaktim ama makedonyada oldugum icin iyi bi paraya satamiyordum telefonu ve en sonunda bu forum'u buldum ve omer beye rasladim ve telefonu actirdim .... allahima cok sukur......

hehe hayatımda ilk kez western union ile yollanan para aldım

güle güle kullan arkadaşım ünümüz yurtdışına kadar çıktı sayende

hehe abi insan zor durumda olunca ne yapacagini bilmiyor bende en hizli bi sekilde parayi nasil yollayacagimi dusunuyordum bi arkadas tafsiye etti bana western unionla parayi gonder dedi bende hayatimda ikinci defa gonderiyorum :)biri turkiye biride avusturya :D...dur sen henuz isimiz bitmedi abi daga ne teller actircam sana :)

• Merhaba benimkisinde model no MC603FD yazıyor listenizde göremedim. factory unlock işlemi yaptırmayı düşünüyorum model no nun sonunda LL olmadığı için amerika değil ve unlock olabilir diyebilirmiyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cofcof

Merhaba benimkisinde model no MC603FD yazıyor listenizde göremedim. factory unlock işlemi yaptırmayı düşünüyorum model no nun sonunda LL olmadığı için amerika değil ve unlock olabilir diyebilirmiyiz ?

arayın açalım

• MD239FD yaziyor bendede acilmiyor mu simdi 4s 4 acar gibi yapsak 4s imei versek
  • quote:

Orijinalden alıntı: troy

MD239FD yaziyor bendede acilmiyor mu simdi 4s 4 acar gibi yapsak 4s imei versek

hehe unlock edilecek iphone un yedi seceresini kontrol ediyorlar bunu yapamayız

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.