Şimdi Ara

İphone Yasal Unlock Factory Unlock Simfree (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
29
Favori
82.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Muğla
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TCJUDAS

quote:

Orijinalden alıntı: hax0r

Ömer Bey 'le O2 United Kingdom cihaz icin islemleri yardimlariyla hemen baslattik.
    3 - 6 gun icinde sonuc bekliyoruz.
    Sonucu burada bildirecegim.

iphone unuz açıldı

son versiyon itunes ile güncelleme yapın Türk sim kartını takın itunes e bağlayın bekleyin itunes iphone u algılasın
    kabloyu çıkartın 10 saniye bekleyin tekrar takın iphone açılacaktır

Ömer Bey çok teşekkür ederim, şu an iPhone 4'umu kolay ve sorunsuzca aktif ettim ve kullanabiliyorum.

Arkadaslar Ömer Bey cok ilgiliydi ve yardimci oldu.
    Sorunsuzca telefonlarinizi aktive ettirebilirsiniz kendisine.
    Ben ikinci iphone'i de kendisinden aktif etmesi icin talepte bulundum.

Jailbreak, unlock, turbosim gibi sacmaliklarla cok degerli zamaninizi harcamayin, Ömer Bey'le irtibata gecin ve kolayca unlock islemini yaptirin derim.

• güle güle kullanın

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• ömer bey bende almanyadan t-mobile simkilitli ıphone4 var ıos5 güncellemesi yapılınca kilitlendi ve açılması için yasal sürenin dolmasına 13 ay var açabilir misiniz
  • T-mobile Almanya yı şu an için açamıyorum açılabilir olduğunda size özel mesajla bilgi vereceğim

• teşekkür ediyorum mesajınızı bekliyorum
  • Size UlaşabiLecegim Bir Email :S adresiniz Varmi
  • tcjudas@msn.com a e-mail atabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TCJUDAS -- 18 Aralık 2011; 21:43:32 >

• slm Ömer bey ben telefonumun nerden geldiğini bilmiyorum fakat güncelleyince telefon kitlendi şuan ki versiyon 5.01 Model kodu: MC603B bb : 04.11.08 buna herhangi bir işlem yapılabilir mi yapılırsada ne kadar maliyeti olur cvp nızı bekliyorum şimdiden tşkler saygılar... (ıphone 4 16gb)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeOzTR -- 18 Aralık 2011; 22:03:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeOzTR

slm Ömer bey ben telefonumun nerden geldiğini bilmiyorum fakat güncelleyince telefon kitlendi şuan ki versiyon 5.01 Model kodu: MC603B bb : 04.11.08 buna herhangi bir işlem yapılabilir mi yapılırsada ne kadar maliyeti olur cvp nızı bekliyorum şimdiden tşkler saygılar... (ıphone 4 16gb)

arayın kontrol edelim

• T-mobile almanya ile ilgili bi gelisme varmi ömer bey ?
  • henüz yok üzgünüm
    aslında bir servis sağlayıcı var t-mobile almanya yı 15-20 günde açarım diyor ancak daha önce verdiğim kendime ait orange france yı henüz açamadı
    benim sistemde açılabilir olduğunda haber vereceğim

• AT&T unlock hala mümkün mü ? Etrafta açılıp kapandığına dair söylentiler var. Hangisine inanacağımızı bilemedik.
  • AT&T 70 lira aynı gün açılır

forum aracılığı ile arayıp iphone unu açtıran arkadaşlar buradan paylaşırsa sevinirim
    iphone u unlock olan arkadaşlar lütfen yorum yazın
    teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TCJUDAS -- 12 Eylül 2012; 1:31:50 >

• Merhaba ABD'den geçen yıl AT&T hatlı bir iphone aldım. Şu an gevey ile kullanıyorum ancak sıkıldım kapanınca gelmemesinden ve ios5 kullanamamaktan falan. 2 Ocağa kadar kapalı demişsiniz ama kesin unlock olur mu cihaz ? Gevey falan kullanmadan istediğimiz gibi kapatıp açabilir miyiz ve ücreti ne kadar olur teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TCJUDAS

AT&T 2 ocağa kadar kapalı

forum aracılığı ile arayıp iphone unu açtıran arkadaşlar buradan paylaşırsa sevinirim
    iphone u unlock olan arkadaşlar lütfen yorum yazın
    teşekkürler

2 ocağa kadar kapalı sonra mümkün mü ? kesin bir bilgi var mı ?
  • Ömer Bey benim şansıma herhalde benim iphone 4 telefonum 3 saat gibi bir sürede açıldı. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz. Gevey le meveyle hiç uğraşmaya değmez . İyiki sizle tanışmışız. Tekrar TEŞEKKÜRLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirafiori

Ömer Bey benim şansıma herhalde benim iphone 4 telefonum 3 saat gibi bir sürede açıldı. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz. Gevey le meveyle hiç uğraşmaya değmez . İyiki sizle tanışmışız. Tekrar TEŞEKKÜRLER

güle güle kullanın

• Merhaba

Canada ile ilgili bir gelişme var mı ?
  • henüz yok üzgünüm

• 2 ocak geçti. 2 ocağa kadar kapalı demiştiniz AT&T. şimdi yapıyor musunuz unlock ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.