Şimdi Ara

iPhone XR 2 çift kamera sistemi ile gelecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple'ın geçen yıl çıkardığı iPhone XR, OLED ekran ve çift kamera gibi bazı donanım özelliklerinden yoksun olarak piyasaya sürüldü. Şirket bu modeli iPhone XS ve XS Max'in daha ucuz bir versiyonu olarak tüketicilere sundu. Ancak tüm bu "kırpmalara" rağmen iPhone XR satış anlamında şirketin yüzünü güldürecek bir performans gösterdi.

Ayrıca Bkz.Vivo'nun 16 megapiksel ön kameralı yeni telefonu TENAA'da göründü
    Bu durum müşterilerin daha az para ödemek adına bazı özelliklerden feragat etmeye sıcak baktıklarını ortaya koydu. Şimdi ise ikinci nesil iPhone XR'ı bekleyenler için bazı iyi haberler var. Apple'ın iPhone XR 2'ye üst sınıf modellerde yer verdiği çift kamera gibi belirli özellikleri dahil edebileceği belirtiliyor.

Tedarikçiler planı açığa çıkardı

Çin kaynaklı son rapora göre yeni nesil iPhone XR, iPhone X ve XS gibi çift kamera sistemine sahip olabilir. Tedarikçilerden alınan bu bilgi doğruysa iPhone X ve XS'deki kamera efektlerini elde etmek için yazılım kullanan iPhone XR'ın yeni versiyonunda buna gerek kalmayacak. Önümüzdeki günlerde konuyla ilgili daha somut bilgilerin ortaya çıkmasını umuyoruz.

• bu fiyatlarla 2 değil 5 kamera yapsalar buralarda yine sonuç değişmez. Millet et balık tavuk derdinde.

• O çerçevelerle bu telefonu alan oldukça tek kamera koysa yine çok satar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple algısı öyle bir yer etmişki piyasada Android cihazlar 7000tl bandında tutunamazken iphonelar 10 bin TL den satılabiliyor 1 yıl sonra bile doğru düzgün düşmüyor fiyatları.Çok değişik bir algı var Apple'a karşı.Bu muhtemelen yılda 3 model gelmesinden ve gelenlerin hepsinin amiral gemi model olmasından kaynaklanıyor.

• Kamerası gayet iyi 2 kamera olmasın da o çerçeveler incelsin kasası incelsin, cihaz çok iyi fakat fiziksel yapısı günümüze uymuyor.

• Ekran koysun kafi

• hiç kamera koymasa yine satar :D
    bakın apple x üretimini durdurup daha dandik xr modelini çıkardı. çünkü x kalsa kimse xs veya xs max almazdı. ki şuan bile en çok satan modeki xr.
    sonuç olarak apple alan adam zaten hiç bişey sorgulamıyor ki. o yüzden 2 kamera olmuş tek kamera olmuş fark etmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

hiç kamera koymasa yine satar :D
    bakın apple x üretimini durdurup daha dandik xr modelini çıkardı. çünkü x kalsa kimse xs veya xs max almazdı. ki şuan bile en çok satan modeki xr.
    sonuç olarak apple alan adam zaten hiç bişey sorgulamıyor ki. o yüzden 2 kamera olmuş tek kamera olmuş fark etmez.
    hocam XR dandik mi? dandikse hangi özellikleri dandik? 6.289 TL lik bir bedelle satışta şu an.
  • navigator_ N kullanıcısına yanıt
    ben iphone x modeli ile kıyasladım.
    xr dandik değil ama 6289 TL edecek bir telefon da değil.
    ayrıca hangi renk hangi gb modeli o fiyata?
    şimdi baktım siyah 64gb model 6769 TL. 6289 veren onu da verir çok önemli değil 6 bin TL bandı için ama o fiyatlara en en en üst seviye telefon alınıyor.
  • XR 2 degil (X orada roma rakamıyla on demek oluyor) XI R yani olacak yeni model.

• navigator_ N kullanıcısına yanıt
    2019 yılında 720p ekranlı bir telefonu savunuyorsun. 6-7k fiyata Samsung bu çözünürlüğün 2 katını nerdeyse yarı fiyatına veriyor. Bırakın artık şu gereksiz fanboyluğunuzu. Bir şey mi kazanıyorsunuz böyle boş bir markayı överken ? Gerçekten merak ediyorum bunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: foreveriphone

Apple algısı öyle bir yer etmişki piyasada Android cihazlar 7000tl bandında tutunamazken iphonelar 10 bin TL den satılabiliyor 1 yıl sonra bile doğru düzgün düşmüyor fiyatları.Çok değişik bir algı var Apple'a karşı.Bu muhtemelen yılda 3 model gelmesinden ve gelenlerin hepsinin amiral gemi model olmasından kaynaklanıyor.

Bunun sebebi arkasındaki elma logosu

• anl_clk A kullanıcısına yanıt
    çerçeve olunca tam olarak ne oluyo biraz anlatsana?

• Bence şahane cihaz çerçeve vs birinde daha az diye bu kötü olmuyor bence hitap etme meselesi 😊

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TsG kullanıcısına yanıt
    Kayan haber mağduru...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shatteredthings

2019 yılında 720p ekranlı bir telefonu savunuyorsun. 6-7k fiyata Samsung bu çözünürlüğün 2 katını nerdeyse yarı fiyatına veriyor. Bırakın artık şu gereksiz fanboyluğunuzu. Bir şey mi kazanıyorsunuz böyle boş bir markayı överken ? Gerçekten merak ediyorum bunu.
    Evet apple hesabıma para yatırıyor. Ben xr ı övmedim, fan boy da değilim neyse eğer bir yardımın olacaksa; huawei p30 nasıl?
    Durumum şu 5s kullanıyorum; bi telefon alıcam artık ; xr hoşuma gıttı en az 4-5 sene kullanırım die düşündüm, bugun huawei p30 gördu. O da çok guzel. Pil ve cameranın iyi olması tercihim. Olay bu yani devlet memurunu da fan boy yaptınız ya tebrikler :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.