Şimdi Ara

İPHONE X bende wow izlemi uyandırmadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün Mediamarkt da (Avusturya) inceleme fırsatı buldum bana öyle wow yapmışlar gibi his gelmedi yılların İphone kullanıcsı olarak Şuan halı hazırda İPhone 7 kullanıyorum zaten ve aklımdan acaba alsamı diye geciyordu ama canlı görünce vazgeçtim,ha cihaz şimdiye kadar üretilen iphonelardan şık olmuş hakkını yemeyelim ama o parasını hak ediyormu bilemem!!?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersins58 -- 3 Kasım 2017; 19:43:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Düşüncelerini bildirdiğin için teşekkürler. Forumca merak ediyorduk sende wow izlenimi uyandırıp uyandırmadığını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greggs

Düşüncelerini bildirdiğin için teşekkürler. Forumca merak ediyorduk sende wow izlenimi uyandırıp uyandırmadığını.

Forum neden vardır? Fikirlerimi neden yazmim? Söylesene bana bir forum neden vardır? Mantıklı cevap bekliyorum senden??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersins58 -- 3 Kasım 2017; 20:10:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersins58

quote:

Düşüncelerini bildirdiğin için teşekkürler. Forumca merak ediyorduk sende wow izlenimi uyandırıp uyandırmadığını.

Forum neden vardır? Fikirlerimi neden yazmim? Söylesene bana bir forum neden vardır? Mantıklı cevap bekliyorum senden??

Her fikir için konu açılacaksa...

Forum bilgi alışverişi için vardır.Tartışma ve kişisel görüşler de genelde ana konularda yapılır.Her beğenen beğenmedim diye konu açacaksa forum kirliliği oluşur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ersins58

quote:

Her fikir için konu açılacaksa...

Forum bilgi alışverişi için vardır.Tartışma ve kişisel görüşler de genelde ana konularda yapılır.Her beğenen beğenmedim diye konu açacaksa forum kirliliği oluşur.

İstediğimi yazarım sonuçta küfür veya hakaret etmiyorum İphonle alakalı iphone forumda fikrimi yazdım ayrıca yazmayada devam edicem

• Tasarım güzel. Wow etkisi yapsa da 6 bin lira vermeye lüzum yok

• [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 13:14:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.