Şimdi Ara

iPhone X Amerika Bilmecesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
5.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Grkmakyz

A1865 olan kodmu acaba kasa kodu?

Evet.. Apple dışında alınan cihazlar bildiğim kadarıyla simkilitli oluyor. Ama tamamı ödendiği için operatör ile iletişime geçip aktif edebilirsiniz diye umut ediyorum. 40 gün süre geçmesi gerekebilir..
  • Operatörle bir kac kez görüstük ama gelmeden hicbirsey yapamayiz dediler. 40gün olayi nedir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • att den aldim 700 kusure geldi tr ye yolladim bakalim umarim sorun cikmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igetsky -- 9 Ocak 2018; 8:48:54 >
  • Arkadaşlar merhaba bilgilendirme olsun diye yazıyorum içinde bir soru işareti olanlar için aralık ayında online store dan usa daki bir arkadaşıma göndertttiğim ipx 256 silver arkadaşımın Türkiye ye sonunda gelmesiyle elime ulaştı.t mobile full payment 1901 model olarak almştım.telefonun sim kart yuvasında t mobile sim kartı var dikkat edin telefonu açmadan bu kartı çıkarttım kendi vodafone kartımı takıp mac book ile yedekten yükleyerek kurdum.sorunsuz çalışmaktadır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Elinde Verizon, AT&T vb ABD operatörlerinin sim kartı olan var mı ? Telefon aktifleştirmem için gerekiyor. Aktifleştirdikten sonra tekrar geri göndereceğim.
  • V3CiHi kullanıcısına yanıt
    Cihazi yurtdişi sim kartiyle akifleştirip türkiyede kullanicaksan bence öyle bişey yapma yurtdişi kartiyla aktifleştirmen 1 sene içerisinde türkiyede cihazin kapanicaktir aktifleştirmek için ucret ödemek zorunda kalirsin:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Cihaz henüz herhangi bir sim karta kilitli değil. Ancak cihaz Amerika'daki operatörlerden ilk takılacak sim kartına kilitlenecek şekilde ayarlanmış. O yüzden yurt dışı sim kart takamadan aktif hale getiremiyorum. Yurt dışında TR'deki operatörler ile aktif etmek işe yarar mı ondan emin değilim. Diyelim ki kapandı 1 sene sonrasında ortalama ne kadarlık bir ücret ödemek gerekiyor ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.