Şimdi Ara

İPHONE X 256gb 5,492 TL HEPSİBURADA SICAK FIRSAT (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
4.925
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 4 aylik türk vatandaşı asgari ücret maaşla 1 adet eyyy ameruganin urettigi teknolojik zamazingo şeysi. İşte bunlar hep eyyy ameruganin oyunlari.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5400 tl nedir arkadaş? 2 hafta önce bilgisayar almak zorunda kaldım 2200 tl ye içim acıdı takside böldürürken millette ne paralar var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıdır araç alırken, çok temiz bir ikinci el araç parası kadar kadar vergiyi ( ki bunun içinde verginin vergisi bile var, şaka gibi ) seve seve veriyoruz ve bunu hiç eleştirmiyoruz..

Dolayısıyla bu milletin bu kadar parayı ayfona bayılmasına da şaşırmamak ve normal karşılamak gerek; herkes hakettiğiyle muamele edilir, bunu untumayın
  • Napak amerükadamı yaşuyah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satıcı gondermezse ürünün degeri kadar alt limitsiz ve altın hariç tüm kategorilerde gecerli çek alırsınız.
    Kısaca 5bin tl üzerinde bir hediye cekiniz olur ayrıca mesele fazla uzamaz HB gercekten o konuda cok acımasız.
  • Ben hepsiburada dan bilgisayar siparişi vermiştim 6 ay önce falandı, satıcı da hepsiburadaydı, yaklaşık 2200₺ falan, ürünü tedarik edemedi, iptal edip para iadesinde bulundu, yanlış hatırlamıyorsam 20₺ lik hediye çeki verdi. O kadar mesaj attım ben bu ürünü istiyorum bir şekilde tedarik edin diye ama etmediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Av_ALejaNdRo -- 12 Kasım 2017; 11:47:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

5400 liralık telefon için bi okuyup üflemediğiniz kalmış.

7000 liraya gelsin kredi ile alırız gerekirse de bu sahtekar esnafla muhatap olmaktan iyidir.

hakan alacakmısın?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O paraya o alet gelmez kardesim yanlış anlama satıcı tedarik edilemiyor der sipariş iptal olur paranı iade alırsın cok basıma geldi ordan biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hadjimurat

O paraya o alet gelmez kardesim yanlış anlama satıcı tedarik edilemiyor der sipariş iptal olur paranı iade alırsın cok basıma geldi ordan biliyorum

Bende öyle tahmin ediyorum hocam, peki bu mağduriyetim karşısında yapmam gereken birşey olabilir mi yoksa tamam diyip geçmem mi gerek

• Mücadeleyi mahkemede verirsin başka elinden bişey gelmez site durmaz böyle konuların üstünde

• son durum nedir merak ettim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.