Şimdi Ara

iphone wi fi problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
35.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar,Benim sorun iphone ile wi fi uzerinden internete baglanamama,daha once bende ipod touch vardi onda hic bir problem yasamadan oturdugum yerde internete baglaniyordum,2 gun once iphone geldi Amerika dan versiyonu 1.1.3,fakat bununla wi fi ile internete baglanti yapmiyor.modemi goruyor baglaniyor fakat sayfalari acmiyor hata mesaji herzamanki gibi safari can't open the page because it can't find the server yaziyor.su anda gecenin 4 u kafayi yedim artik, bu konu ile yardimci olacak arkadaslara minnettar olurum.

• PM ne bakabilirsin arkadaşım
  • quote:

Orjinalden alıntı: moskan73

Arkadaslar,Benim sorun iphone ile wi fi uzerinden internete baglanamama,daha once bende ipod touch vardi onda hic bir problem yasamadan oturdugum yerde internete baglaniyordum,2 gun once iphone geldi Amerika dan versiyonu 1.1.3,fakat bununla wi fi ile internete baglanti yapmiyor.modemi goruyor baglaniyor fakat sayfalari acmiyor hata mesaji herzamanki gibi safari can't open the page because it can't find the server yaziyor.su anda gecenin 4 u kafayi yedim artik, bu konu ile yardimci olacak arkadaslara minnettar olurum.

iPod'un WiFi bağlantısı iPhone'dan çok daha kuvvetli, o yüzden modeme olan mesafeden dolayı kopma oluyor olabilir. Eğer değilse settings > general > reset > RESET NETWORK SETTINGS 'e dokun ve sonra yeniden bağlan modeme.

Hangi baseband ve hangi bootloader'ı kullandığını merak ettim?

Bu arada yanlış yapılan testpoint işlemlerinden sonra da wifi bağlantısı zayıflıyor. Fakat senin telefonun yeni geldiyse ve sen kırdıysan bu içinin açılmadığı anlamına gelmektedir.

iphone wi fi problemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barbee -- 24 Mart 2008; 5:01:36 >

• quote:

Orjinalden alıntı: moskan73

Arkadaslar,Benim sorun iphone ile wi fi uzerinden internete baglanamama,daha once bende ipod touch vardi onda hic bir problem yasamadan oturdugum yerde internete baglaniyordum,2 gun once iphone geldi Amerika dan versiyonu 1.1.3,fakat bununla wi fi ile internete baglanti yapmiyor.modemi goruyor baglaniyor fakat sayfalari acmiyor hata mesaji herzamanki gibi safari can't open the page because it can't find the server yaziyor.su anda gecenin 4 u kafayi yedim artik, bu konu ile yardimci olacak arkadaslara minnettar olurum.

barbee kardeş senin dediğin gibi yaptım network ayarlarını resetledim ama değişen bişi olmuyor bağlanıyorum ama sayfalar açılmıyor bunun nedeni ne olabilir sence çok zor durumdayım

arkadaslar aynı sorun bendede var lütfen bi yardımcı olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankebutx -- 15 Ekim 2008; 13:06:41 >

• modemini kapatıp aç
    ben de aynı sırunu bugün 2 kere yaşadım.. modemi kapayıp açınca düzeldi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Designer83

modemini kapatıp aç
    ben de aynı sırunu bugün 2 kere yaşadım.. modemi kapayıp açınca düzeldi..

saol dostum
  • reca ederim. çözülmüştür umarım sorunun
  • arkadaslar aynı problemlerı 2 gun ıcınde bende yasadım ama sole bır durum var modem ıle ıphone arasında ıp cakısmaları oluyor tahmınımce cunku modemı 1 2 kapatıp acmadan sonra baglatı saglanıyor bu ıphone ların wi-fi sinde gercekden bazı sorunlar var
  • arkadaşlar bende bağlanmaya çalışıyorum.. wifi ile bağlanıp bir sayfa açında yukardaki wifi simgesi gidiyor edge simgesi geliyor neden acaba..
    saygılar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaybolan

arkadaşlar bende bağlanmaya çalışıyorum.. wifi ile bağlanıp bir sayfa açında yukardaki wifi simgesi gidiyor edge simgesi geliyor neden acaba..
    saygılar..

Aynı sorun bendede var.
  • ayni wifi problemi bende yasamaktayim. wifi ye bagli gozukmeme ragmen sitelere girmiyor. bunun yaninda GPS im de calismamaya basladi, eskiden 5-10 sn icinde gps e baglanirdi, simdi ise hic bulamiyor uydulari. neden olabilir? butun bunlar jailbreakten sonra olmaya basladi, jailbreakten once duzgundu.
  • arkadaşlar bende aynı prolem vardı 8 aylık iphone 3g nin birden wifisi gitti her türlü şeyi denedim restore ettim olmadı ayarları sıfırladım ama naffile genpadan aldığım için oraya gönderdim 3 gün sonra telefonun sıfırını yolladılar şöyle bi not yazmışlar arıza durumuna restore edilmesine ramen wifi arzası gideremediğinden dolayı yenisiyle değiştirlmiştir diye yazmışlar gerçekten çok moralim bozulmuştu ama sıfırı gelince sevindim ama bir daha aynı problem olurmu bilemem olursa garantisi geçmeden olur inşallah...birde benim iphone düşüp arka kapağı çatlamıştı telefon çizik içindeydi buna ramen sıfırı geldi :)) tek sevincim bu
  • Şok Şok Şok!!!

Arkadaşlar sonunda buldum!!!

wireless sorununun çözümü!!!

iphone wireless görmüyormu
    yada başka ağları görüyor evdekini görmüyor
    yada başka yerde bağlanıyor istediğiniz yerde bağlanmıyor. hatta ağı bile görmüyor.

günlerce deneye deneye uğraştığım sonuç verdi...

sorun iphone da değil. abuk sabuk şeler yüklemeyin düzelticem diye
    sorun modemde...
    modemde sanal ağ kurmanız gerekiyor. ayarlarmaların ekran görüntüsünü print screen yaptım ama ekleyemiyorum. nasıl reim eklenecek yardımcı olacak varsa atayım. modemin ufak bir ayarı var. oradan halledeceksiniz...

sonra iphone wirelessınızı görecektir...

iphone wi fi problemi

• Ya dostum, ben modeme giriyorum ama WLAN diye bir bölüm de yok, SSID diye bir seçenek de! Modemim Lınksys WAG200G Sorun modemden mi kaynaklanıyor? Napmam gerekir sence?
  • Dostum, ben modeme giriyorum ama WLAN diye bir bölüm de yok, SSID diye bir seçenek de! Modemim Lınksys WAG200G Sorun modemden mi kaynaklanıyor? Napmam gerekir sence? Yardım lütfen..:(
  • bende de aynı sorun var wlan dıye bısey yok dırek kablosuz ayarları var oraya bakıyorum yok modemım aırtıes rt204 modemden mı kaynaklanıyor acaba olmaması yoksa ayarlardanmı yardımcı olursanız sevınırım
  • arkadaşlar benim de şöyle bi problemim var iphone 3g kullanıcısıyım.telefonda wifi sorunu var modemin yanındayken bile dahi sadece 2 yada 1 diş çekiyor diğer odalarda zaten çekmiyor restore ettim olmadı fakat önceden böyle bi problem yoktu konuyla ilgili yardımcı olabilirseniz sevinirim
  • bende yıllardır sorunsuz kullanıyorumdum 2 gündür bendede başladı.

modemi yeni açmıştım int.bağlanmadan iphone weiless bağlamak istedi ağa ben de yok devam dedim.

ondan beri hiç bi ağ görmiyo.

neyse hallettim..

ayarlar-genel - sıfırla -ağ ayarları sıfırladım oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0924579C4 -- 17 Ocak 2012; 13:29:15 >
  • Arkadaslar iphone 4 kullanmaktaym tlfn modemin yaninda full cekerken 6-7 metre uzaklastigimda yerine göre 1-2 dis düsüyor.. Sorum sizlerde de mi böyle yoksa bu tlfnun wireless modeminde mi bi ariza var anlamis degilim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.