Şimdi Ara

iphone var dert var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün elime iphone 4s aldim , telefoncuya gittim hattı uzattım şunu kırın dedim , adama telefon iphone dedim , adam modelini felan sordu niye soruyor bilmiyorum, hattı aldi tık yaptı 3 lira aldı (haram olsun) . Bunu niye anlatiyor demeyin yaşadığım olayı anlatmak istedim

Ilk defa iphone kullanıyorum hiç bir bilgim yok, bazı konularda yardımınıza ihtiyacım var,

Sim kartdaki kisileri nasıl telefonda gorebilirim

App store ye uye olamadim krede kartı istiyor, bankamatik kartı yazdim olmadı, benim kredi kartım yok simdi ben appstoreye uye olamayacakmiyim

Ekrandaki parolayı nasil kaldirabilirim

Tel hakkinda ne tavsiye edersiniz

Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ilk anlattığınızla soruların bir alakası var mı anlamadım
  • İlk önce hiç beklemeden bi kılıf al. Üstündeki kendi ekran koruyucusunu çıkarma. İstersen o koruyucunun ekranın dışındaki fazla bölümünü kesebilirsin. Ayarlardan Parallax vb. gibi özellikleri kapat(Şarzın çok gitmesi için). AppStore konusunda da bende de kredi kartı istedi fakat ben o bölümü atladım. Sende dikkat et biraz öyle bir yer olması lazım sanırım ordan yapabilirsin. Eğer hattını yeni aldıysan iPhone için alıcam deseydin MicroSim veriyorlar. Ekrandaki parola derken hangi paroladan bahsediyorsun? 4 haneli olanmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciddi Lama

Hocam ilk anlattığınızla soruların bir alakası var mı anlamadım

İbretlik tespit yaptınız hocam :) ayrıca güzel kardeşim üye olurken kredi kartı numarası felan yazmak zorunlu değil. Sadece mail adresiyle kayıt oluyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciddi Lama kullanıcısına yanıt
    Yok hocam sadece soygunu telefoncuya gıcık oldum o yüzden bahsettim

Bu arada rehber işini hallettim

Diğer sorulara yardım

• SmachingCube kullanıcısına yanıt
    Tavsiye için teşekkürler, kılıf , ekran kartı felan var

Evet o dört haneli olan

• mcevatsener kullanıcısına yanıt
    Hocam mail tamamda sonra üç tane özel soru cevap , adres vb istiyor yazmayinca Kırmızı yerleri doldurun diyor

• O dört haneli telefon kilidi işte. Sen herhangi bir müdahale yapmadıysan kendi kendine çıkması biraz zor. İşte o özel sorular iCloud hesabının güvenliği için. Hotmail'de Dedenin Mesleği sorusu gibi düşün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmachingCube -- 6 Ocak 2014; 20:05:21 >
    Şifre sormasini istemiyorum nasıl kapatır z

• quote:

Orijinalden alıntı: 1lac

Yok hocam sadece soygunu telefoncuya gıcık oldum o yüzden bahsettim

Bu arada rehber işini hallettim

Diğer sorulara yardım

app store hesabını ücretsiz alabilirsin. Appstore a gir. Bir uygulama seç ve yükleye bas. Senden itunes hesabına giriş isticek. Altında itunes hesabı aç mı ney yazıyor ona tıkla. Kredi kartı bölümü geldiği zaman hiçbiri deyip ilerle. Tek iş appstore girip uygulama yükle deyip yeni üyelik almakta :)
    Parallax nerede hocam

• Şifreyi biliyorsan şifreyi gir meniye gir. Menüden>Ayarlar>Genel>Parolayla Kilitleme. Burdan sonrasını halledersin ama yardıma ihtiyacın olursa ederim yardım.
    Parolayı kaldırdım Teşekkürler

Jb yapmadan telw muzik video atamazmiyim

• Şimdi apple store giriyorsun free bir uygulamaya basıyorsun sonra üye ol diyince kk seçerken none seçeneği çıkacak
  • Ayarlar<Genel<Erişilebilirlik<Hareketi Azalt

Bedava üyelikte ücretsiz bi uygulamayı indirmeyi deneyin sonra yeni bi hesap açın diyip devam edin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elbette atarsın. Fakat iTunes gerekli. Apple'in resmi sitesinden indirebilirsin. JB sız kullanıyorum 2 aydır hiçbir sorun çıkarmadı cihaz.
  • KakaoluBiskuviCetesi kullanıcısına yanıt
    Hareketi azalt yaptım

Tel de şu an app store ve itunes store var

• Konum servislerini kapatıp ekran ışığını da azaltabilirsin.

Edit: Onlar olamsı gerek zaten. iTunes'i ayrı olarak bilgisayarına indirmelisin. Dosya aktarımı için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmachingCube -- 6 Ocak 2014; 20:22:45 >
    Şurdan şuraya gir demeyince bulamıyorum

Ayrica pc de net yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1lac -- 6 Ocak 2014; 20:26:33 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.