Şimdi Ara

iphone var dert var (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müzik için ilk olarak bilgisayarına itunes indirmelisin iphone a müzik atmak işkence :) sadece telefonu bilisayara bağlayarak yapabilirsin.
  • Pc de net yok da baska türlü pc yeyükleme şansım var mı iTunes i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1lac -- 6 Ocak 2014; 20:28:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Setupla olabilir sanırım. Başka yoluda yok diye biliyorum ben.
  • 1lac kullanıcısına yanıt
    İnternet paketin varsa telefonda ve eğer yüksek kotalıysa (iTunes 200 Mb civarı benim bildiğim yanlışım varsa düzeltin.) telefonundan interneti paylaştır bilgisayardan girip indir yada bir arkadaşından indirmesini iste setup dosyasını flashla sana versin sen takıp yükle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üye oldum arkadaşlar ne indireyim

Oyun,program vb

• Arkadaşlar program tavsiyelerinizi bekliyorum

• Günün Uygulaması, iPhone'u Bul, ZEDGE, Twitter, Messenger, Facebook, Skype, Google, WhatsApp, DH Bildirim.
  • İkinci el aldıysan daha önceki kullanıcıdan telefonu icloud'dan çıkarmasını iste ilerde büyük sıkıntı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teli sıfır layipta verdi

• quote:

Orijinalden alıntı: 1lac

Arkadaşlar program tavsiyelerinizi bekliyorum

iTunes i kur ama pek kullanmana gerek kalmadan netten iTools U bul kurulum gerekmeyin küçük bir dosya iTunes olan pc de kullanılıyor. iTools üzerinden telefona müzik zil sesi foto ve daha ne istersen sürükle bırakla atabilir ve silebilirsin.

• arkadaşlar hotmail hesabımı oluşturamadım var mı yolu
  • Foto,müzik atmak için pcde itunes programı kurulu olması lazım ondan sonra itools programını indiriyorsun kolayca istediğini telefonuna atıyorsun
  • quote:

Arkadaşlar bugün elime iphone 4s aldim , telefoncuya gittim hattı uzattım şunu kırın dedim , adama telefon iphone dedim , adam modelini felan sordu niye soruyor bilmiyorum, hattı aldi tık yaptı 3 lira aldı (haram olsun) . Bunu niye anlatiyor demeyin yaşadığım olayı anlatmak istedim

Ilk defa iphone kullanıyorum hiç bir bilgim yok, bazı konularda yardımınıza ihtiyacım var,

Sim kartdaki kisileri nasıl telefonda gorebilirim

App store ye uye olamadim krede kartı istiyor, bankamatik kartı yazdim olmadı, benim kredi kartım yok simdi ben appstoreye uye olamayacakmiyim

Ekrandaki parolayı nasil kaldirabilirim

Tel hakkinda ne tavsiye edersiniz

Teşekkürler

iphone var dert var diye konu açman çok saçma taki bilgili olsan gidip türkcell tip vodofone merkez yerlerinde bu yerler kasabada bile bulunuyor artık ücretsiz hat kırıyorlar taki diğer sorunlarını google.com a yaz araştır elbet cevaplarını bulursun veya konu açıcaksanda mağaradan çıkmış gibi değilde daha düzgün yaz iphone var dert var değişik
  • quote:

Orijinalden alıntı: alendarr

quote:

Arkadaşlar bugün elime iphone 4s aldim , telefoncuya gittim hattı uzattım şunu kırın dedim , adama telefon iphone dedim , adam modelini felan sordu niye soruyor bilmiyorum, hattı aldi tık yaptı 3 lira aldı (haram olsun) . Bunu niye anlatiyor demeyin yaşadığım olayı anlatmak istedim

Ilk defa iphone kullanıyorum hiç bir bilgim yok, bazı konularda yardımınıza ihtiyacım var,

App store ye uye olamadim krede kartı istiyor, bankamatik kartı yazdim olmadı, benim kredi kartım yok simdi ben appstoreye uye olamayacakmiyim

Teşekkürler

iphone var dert var diye konu açman çok saçma taki bilgili olsan gidip türkcell tip vodofone merkez yerlerinde bu yerler kasabada bile bulunuyor artık ücretsiz hat kırıyorlar taki diğer sorunlarını google.com a yaz araştır elbet cevaplarını bulursun veya konu açıcaksanda mağaradan çıkmış gibi değilde daha düzgün yaz iphone var dert var değişik

Bundan sonra sana sorarım nasıl yapacağımı

• nike35 kullanıcısına yanıt
    iTools U pc ye mi kuruyoruz yoksa telemi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alendarr

quote:

Teşekkürler

Bundan sonra sana sorarım nasıl yapacağımı

başlığın yanlış dostum okadar kişi uğraşıp bi telefon yapıyor yaratıyor artık hangisini beğeniyorsan sonradan sen 2. el bi iphone alıp burada İPHONE VAR DERT VAR takıldığım konu bu iphone var dert var
  • Bir de karşı taraftan bak hocam teli aldım hiç bir şey yapılmıyor rehberde kimse görünmüyor vb sorun üzerine sorun,evde de net yok giremiyorum ,aynı şekilde cepte de yok ,ark I'n telinden giriyorum, elime hiç iPhone almamıştım
    Elimde android var her şey yapılıyor sonra buna geçince öyle kapaklarım

Dh ye bu yüzden üyeyiz

iPhone nin ikinci el kısmıma değinmenide beni küçümsemeye çalışman olarak değerlendiriyorum .sorun değil yurtdışı sıfır iPhone de alırım ama önce iosu öğrenmem lazım

• quote:

Bir de karşı taraftan bak hocam teli aldım hiç bir şey yapılmıyor rehberde kimse görünmüyor vb sorun üzerine sorun,evde de net yok giremiyorum ,aynı şekilde cepte de yok ,ark I'n telinden giriyorum, elime hiç iPhone almamıştım
    Elimde android var her şey yapılıyor sonra buna geçince öyle kapaklarım

Dh ye bu yüzden üyeyiz

iPhone nin ikinci el kısmıma değinmenide beni küçümsemeye çalışman olarak değerlendiriyorum .sorun değil yurtdışı sıfır iPhone de alırım ama önce iosu öğrenmem lazım

sıfır alsan kutusu olsa veya ikinci elin kutusu olsa kullan kılavuzundan her türlü öğrenirdin buna değinmek istedim 2. el derken dostum yanlış anlamışın taki androidden iphone ye geçince çok aşırı zorlanırsın bunu bilirim ama dert demen yanlış taki biraz forumu araştırsaydın sim kart için ücret vermeden kestirebilirdin 3 tl de bi paradır kolay kazanılmıyor yazık olmuş timler veya bayiler ücretsiz yapar bunu iyi günlerde kullan bi yanlışım olduysa af ola kusura bakma bi sorunun varsa hemen pm de atabilirsin yardımcı olabilirim tel hakkında iyi forumlar
  • Teşekkürler hocam iyi dileklerin için, 3 tl olayi şöyle kenar mahallelerde mafya bozuntusu adamların açtığı telwfoncular olur ya , paranin o adama gitmesine üzüldüm sadece

Slze bir kac soru sorabilir im

Şimdi benim teli aldığım ark teli sıfırlayip bana verdi, üstte bir ark aldığın kişiden icloud u al sorun olmasın diyor, şu ankendim yeni bir şifre oluşturmayacakmiyim

Birde flasha iTunes in setubunu attım pc ye yukleyecegim birde itoolusumu kurmam lazim pc ye

• itoolsu pcye kuruyosun ama öncesinde itunes kurulu olması lazım pcde.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.