Şimdi Ara

'iPhone'u, piyasaya çıktığında yeterince ciddiye almadık.'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "iPhone'u, piyasaya çıktığında yeterince ciddiye almadık." Bu sözler, bakın hangi cep devine ait?

"Apple, 2007 yılında iPhone'u ilk çıkardığında çok daha fazla dikkate alınmalıydı." Bu cümle Sony-Ericsson'un CEO'su Bert Nordberg'den geldi. Bu geç gelmiş itiraf ile birlikte, mobil piyasada adını artık pek göremediğimiz firmanın geleceğe ilişkin farklı yöntemler izlemesi gerektiğini sonunda kavradığını anlıyoruz.

The Wall Street Journal gazetesine verdiği mülakatta bu cümleyi sarfeden Bert Nordberg, kendilerinin Android işletim sistemini seçmelerinin yapabilecekleri en iyi tercih olduğunu söyledi. Bu geçiş aşaması ve ürünlerin daha verimli ve uyumlu çalışması için AR-GE ekibinin sürekli uğraştığını belirten Nordberg, Windows Mobile konusunda da, isim vermeden, ama onunla alakalı soruya genel perspektiften şu yanıtı verdi: "Şu an kullandığımız platform kadar başarılı olmayan bir platforma yönelseydik, bu kadar rahat ve huzurlu olmazdık."

Şu notu da ekleyelim; röportajı okuyanların ortak kanaati Windows Mobile için yine de kapının tam olarak kapanmadığı yönünde. Haklı olup olmadıklarını zaman gösterecek.
    Alıntı:http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/18952441.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uruno -- 11 Ekim 2011; 13:08:42 >

• Nereden alıntı yaptığını belirtmen daha uygun olurdu bence.

Sony Ericsson'un piyasadaki konumuna bakarak bu kadar neye güvendiğini çok merak ediyorum.
  • Şu CEO'yu oldum olası sevmiyom nerden beladan bu şirketin başına geçirdilerse. Rezil adam şirketi ne hale getirdi
  • Elop un kankisi
  • ben anlamadım abi se de nokia sapıttı .doğru düzgün arge yapıp kendileri için işletim sistemi üreticeklerine biri android in biride windows un kucağına oturdu .sadece donanım üreten firmelere dönüştü eski günleri özler olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uruno -- 13 Ekim 2011; 9:30:56 >
  • Ben hala ciddiye almıyorum alan varmı? Vay haline o zaman
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.