Şimdi Ara

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.139
Cevap
27
Favori
53.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefonu bluetooth kulaklığa bağladığım zaman klavye açılıyor. İos 10 kullanırken böyleydi, heralde güncellemedim o yüzden ios 12 dede durum devam ediyor. Başka iphone aynı kulaklığa bağlanınca sorun olmuyor ama ben ip6 cihazımla hangi bluetooth kulaklığa bağlanırsam bağlanıyım, klavyem açılmıyor. Mesaj geliyor kulaklık bağlantısını iptal edip, klavyeyi açıyorum. Temiz kurulumda yaptım çözüm bulamadım nedir sorun
  • aplle iphone parmak izli telefonlarda ekran değişimde homtuşu bozulmaz arızalı olan homtuşları yeni ekranla beraber apple yetkılı servislerde kalibrosyonu yapıp teslim eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soner898

Ben de eskiden 5s telefonum vardı onun home tuşu arızalanmıştı servise gittim yapamayız dediler sonra dışarda bir başka home tuşu ile değiştirdim ama parmak izim çalışmadı
    Benimde çalışmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kenbu kullanıcısına yanıt
    Bilgi teşekkürler hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burrock_

Benimde çalışmadı

Alıntıları Göster
    geçmiş olsun
  • kenbu kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar,

Sizinle yazışmamıza istinaden gelecektim ama askerlik sebebiyle gelemedim. Şimdi uğramak istiyorum. Hangi günler ve saatlerde açıksınız acaba ?
  • Merhaba,

Babamın iphone 5s i var. Cihazın garantisi bitti. 4103 hatası verdi ve telefon kapandı. Şu an telefon hiçbir tepki vermiyor. Bir kaç telefoncuya götürdük. Hiç kimseden cevap alamadık. Cihaz çok temiz çiziksiz olduğu için yapılabilecek birşey var mdır merak ediyorum. En son bakan bir servis cihazın pert olduğunu söylemiş. Sanırım kurtarmaya çalışılmış fakat olmamış. Hatta bu süreçte cihaz bir kez çalışır duruma gelip yeniden aynı hatayı verince bu kez temelli açılmamış. şu an güç tuşuna bastığımda itunes işareti çıkıyor ve cihaz kapanıyor.

• İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM

Uygulamaları güncelleyemiyorum

Hesabımdan çıkış yaptım tekrar girdim olmadı başka Wi-Fiden denedim olmadı

Geçen hafta Cuma’da da aynısı oldu sonra düzeldi kendiliğinden sorun neden olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: servettv

Bilgi teşekkürler hocam
    ben tşk ederim
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Üst bir güncelleme gelince düzelir kesin ağ ayarları sıfırla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi servettv -- 4 Kasım 2018; 10:17:11 >
  • iOS 12.1 de hem SE hem 7 de şarj edip şarjdan çektikten sonra arka plandaki uygulamaların hepsini sonlandırıyor. Örneğin en son whatsapp’a girdim. Şarja taktım hiç ellemedim. Bitip geri çektiğimde whatsapp’ı açınca beyaz ekranda yeniden açılıyor. Son hali ile gelmiyor, arka planda ne kadar uygulama varsa hepsinde oluyor, bilinçli mi yapıldı acaba ram kullanımını dengelemek için..
  • servettv S kullanıcısına yanıt
    Apple destek den sıfırladık düzeldi

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun

Ayarları sıfırladık sadece başka bişi yok

• Tşkler ustam bilgi için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM

6s cihazımın yetkili serviste ekranı değişti ve kamera tozunu silmişler ama kamera camı geldiğinden beri bir garip geliyor sanki camdaki siyah film gitmiş sizce bu normal mi arkadaşlar altada normal bir 6s kamera camı resmi koyuyorum

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM

• Normal üzerinde film yok yasa sizi yanlış anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi servettv -- 13 Kasım 2018; 7:25:2 >
    Hocam üstteki benim 6s toz temizlenen alttakide arkadaşımın 6s i servis görmemiş hiç onun kamera merceği daha siyah duruyor benimki daha açık onu diyorum

• Görüntü kalitelerine bir bakın aynı kalitedeyse camın siyah beyaz veya farklı renklerde olması fark etmez

• quote:

Orijinalden alıntı: servettv

Bilgi teşekkürler hocam
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.