Şimdi Ara

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.139
Cevap
27
Favori
53.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır, boş aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar bu aralar kullandığım iphone 5s de youtube girip 10 dk video izlediğim de sürekli wifiden atıyor.Diğer türlü wifide sorun yok internette dolaşıyım whatsapp falan olsun sıkıntı yok sadece youtube da sorun yaşıyorum neden acaba?
  • Richard Feynman kullanıcısına yanıt
    Verilerinizi yedekleyip format atmayı deneyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperuygun26

Verilerinizi yedekleyip format atmayı deneyebilirsiniz.

Vay be kardeşim helal bunu hiç düşünmemiştim işe bak bunu nasıl unuturum ya

• Richard Feynman kullanıcısına yanıt
    Karşımdaki kişinin bilgili olup olmadığını anlayamadığıma göre iğneleyici sözler kullanmanız gerekmez.Güzel bir dille anlatabilirsin

• Hayırlı günler donanım haber ailesi. İphone 7 %100 şarj doldurduğu uyuyorum sabah uyanınca % 93 lere iniyor bu sorun sizde de yaşanıyor mu !?

• Merhaba arkadaşlar

Şirket bilgisayarına telefonu bağlayıp müziklerimi attım kapattım

eve geldim telefonu itunes bağladım telefon her zaman yaptığı gibi eş zamanla yapmıyor ben yaptırıyorum

liste oluşturup video müzik atamıyorum bu sefer liste oluşuyor ama aygıta attığımda hiçbir şey olmuyor bu neden olabilir acaba yarın çok lazımdı bu videolar 2 saattir bununla uğralıyorum kafayı yiyeceğim
  • quote:

Hayır, boş aldım.

Takarken zararmermis olabilirmisin sarj soketine kontrol Edin bence filimde yirtik varmi diye

• quote:

Orijinalden alıntı: geryalkaay

Hayırlı günler donanım haber ailesi. İphone 7 %100 şarj doldurduğu uyuyorum sabah uyanınca % 93 lere iniyor bu sorun sizde de yaşanıyor mu !?

Normal bekleme modunda harcar WiFi aciksa harcar arka uygulamari kapatmazsaniz harcar Sorun degil bence siz uyurSunuz ama apple devam

• quote:

Orijinalden alıntı: Trabzonspor

Merhaba arkadaşlar

Şirket bilgisayarına telefonu bağlayıp müziklerimi attım kapattım

eve geldim telefonu itunes bağladım telefon her zaman yaptığı gibi eş zamanla yapmıyor ben yaptırıyorum

liste oluşturup video müzik atamıyorum bu sefer liste oluşuyor ama aygıta attığımda hiçbir şey olmuyor bu neden olabilir acaba yarın çok lazımdı bu videolar 2 saattir bununla uğralıyorum kafayı yiyeceğim

Cihazdaki yer varmi kontrol Edin birde iclodu kontrol Edin aklima simdilik bunlarin geldi

• quote:

Karşımdaki kişinin bilgili olup olmadığını anlayamadığıma göre iğneleyici sözler kullanmanız gerekmez.Güzel bir dille anlatabilirsin

• Fiyatlar ne kadar oynar i6 6s

• Merhaba,

İphone 5s telefonumun(GARANTİSİ BİTTİ) birden arka kamerası çalışmamaya başladı(sadece siyah ekranı var). Flash işareti ünlem oluştu. Böyle bir hata almaya başladım; "flash etkin değil flaşın kullanılması için iphonun soğuması gerek" hatası alıyorum. Denetim merkezinden de flashı ne açabiliyorum ne de kapatabiliyorum.

Telefonumu sıfırladım bir çok kez tekrar başlattım ama sonuç hüsran.

Sizce donanımsal bir sorun olabilir mi ?

Ya da bu sorunu nasıl aşabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ser5151

quote:

Orijinalden alıntı: ardelis

Benim sorunum yok ki, değişime giden cihaz kapansa nolur kapanmasa nolur yeni gelen imei farklı onu da sattım zaten.

Ben 7 aldım sonra

Gule gule kullan bu arada ortadaki hom tusuna dikkat et

Nasıl hocam?

Niye öyle dediniz

• Arkadaslar iphone 6 bekleme modunda (ekran kilitli beklerken) 3-4 saat icinde sarji bitip kapanıyordu. Apple bataryada yaklasik %15lik bir kayip oldugunu söyledi. Disarida bi yere gosterdim sorun bataryada dedi ve degistik ama sonuc degismedi. Simdi de yaklasik 5-6 saatte kapaniyor. Yani gece 100de birakirsam sabah kesin kapanmış oluyor. Ucak modunda vs de denedim ayni. Ek bilgi olarak daha once apple tarafindan ekran degismisti ve touch id calismiyor. Sorun nerede olabilir ona gore bosuna para harcamayalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmeteren07

Arkadaşlar ixpand denen iphonelar için flashdiskin kullanımı kolay mıdır kullananlar tecrübelerini aktarabilirler mi?

Kolay ama enguzeli Google modeli yazim kullanim videolar ve puf noktalari diye taratin yardimcibolacaktir

• quote:

Orijinalden alıntı: Meehmt

Merhaba,

İphone 5s telefonumun(GARANTİSİ BİTTİ) birden arka kamerası çalışmamaya başladı(sadece siyah ekranı var). Flash işareti ünlem oluştu. Böyle bir hata almaya başladım; "flash etkin değil flaşın kullanılması için iphonun soğuması gerek" hatası alıyorum. Denetim merkezinden de flashı ne açabiliyorum ne de kapatabiliyorum.

Telefonumu sıfırladım bir çok kez tekrar başlattım ama sonuç hüsran.

Sizce donanımsal bir sorun olabilir mi ?

Ya da bu sorunu nasıl aşabilirim ?

Donanimsal cihaz dustugu zaman yapar cogunlukla ama sizinki sanki ufak sivi gibi 5 s lerde cogunlukla camera calismamasi ufak bir darbeden sonra kameranin uzerinden cikmasiyla olusuyor gecmis olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: bkarat

Arkadaslar iphone 6 bekleme modunda (ekran kilitli beklerken) 3-4 saat icinde sarji bitip kapanıyordu. Apple bataryada yaklasik %15lik bir kayip oldugunu söyledi. Disarida bi yere gosterdim sorun bataryada dedi ve degistik ama sonuc degismedi. Simdi de yaklasik 5-6 saatte kapaniyor. Yani gece 100de birakirsam sabah kesin kapanmış oluyor. Ucak modunda vs de denedim ayni. Ek bilgi olarak daha once apple tarafindan ekran degismisti ve touch id calismiyor. Sorun nerede olabilir ona gore bosuna para harcamayalim.

Donanimsal ariza sarj entegresi cihaz akim cekiyordur

• quote:

quote:

quote:

Benim sorunum yok ki, değişime giden cihaz kapansa nolur kapanmasa nolur yeni gelen imei farklı onu da sattım zaten.

Ben 7 aldım sonra

Gule gule kullan bu arada ortadaki hom tusuna dikkat et

Nasıl hocam?

Niye öyle dediniz

O cihazin hom tusuna gozunu korudun gibi koru o ariza verirse birde garanti disi kalirsa ugrastirir seni

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bkarat

Arkadaslar iphone 6 bekleme modunda (ekran kilitli beklerken) 3-4 saat icinde sarji bitip kapanıyordu. Apple bataryada yaklasik %15lik bir kayip oldugunu söyledi. Disarida bi yere gosterdim sorun bataryada dedi ve degistik ama sonuc degismedi. Simdi de yaklasik 5-6 saatte kapaniyor. Yani gece 100de birakirsam sabah kesin kapanmış oluyor. Ucak modunda vs de denedim ayni. Ek bilgi olarak daha once apple tarafindan ekran degismisti ve touch id calismiyor. Sorun nerede olabilir ona gore bosuna para harcamayalim.

Donanimsal ariza sarj entegresi cihaz akim cekiyordur

Tesekkurler. Yaptirmaya gitmeden bi fiyat arastirmasi yaptirayim tam olarak adi sarj entegresi mi? Guc entegresi ac vs diye baska seyler de cikiyor da

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.