Şimdi Ara

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.139
Cevap
27
Favori
53.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: celal_55

iyi geceler herkese

iphone 8 cihazımı geçen gün bahçede düşürdüm ekran çatladı ancak alttaki ekran sağlam üstteki çatladı. Bugün sordum 2 si birden değişmeliymiş diyorlar doğru mu ?

Bir de iphone 7 cihaz var bunu ben ilk aldığımda sesi gayet iyiydi şimdi çalınca duyulmuyor bile işe bir dalsam 1 saat sonra bakıyorum 2-3 çağrı var sıkıntı olacak bana. Başka hiçbir sorunu yok sadece sesi az neden olabilir acaba?

bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
    Gittiği yere kadar kullan şarj soketinin girdiği yerin sağ tarafında delikler bar onları temizle içeri doğru birşey batırma önemli olan dışarı çıkarmak konuşmada kulağına az geliyorsa kulağı dayadığın yerdede Filitre var onuda temizle aynı şekilde sıvı vb kullanma içeri doğru birşey batırma yüksek hava tutma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İphone 11 kac watt a kadar hızlı sarj destekliyor ? Spigen 27W alsam kac watt da sarj edecek acaba ? Ayrıca Spigen paket halinde yok sadece sarj cihazını alıp kendi sarj kablosuyla sarj etsem yinede hızlı sarj olur mu ?

Yoksa gerek yok ipad 12 watt luk adaptörle sarj et mi dersiniz
  • Orjinal şarj aleti kullanmanızı öneririm

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    iPad şarj aletin varsa almaya gerek yok. Telefon 18w destekliyor spigen 27w alsan da en fazla 18w alırsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam, siz kendi teknik servisinizde hangi marka batarya takıyorsunuz? Ne kadar süre garanti veriyorsunuz?

• Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt
    İpadde de kullanırım diye düşündüm iPad pro 2017 ne kadar destekliyor acaba ?

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyorum ama telefon dediğim gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar androidde %100 sarj sonrası kaç saat ekran süresi aldığın yazıyordu iphone 11im var pil kısmında açık ekran sarj etmeden öncekinide alıyor bir türlü kaç saat ekran aldığımı anlayamıyorum nasıl yapcaz
  • Pil kısmında var

• Menüde bulunan dosyalar kısmındaki sunucuya bağlan kısmını kullanan oldu mu ?

Modem üzerinden USB ile veya pc üzerinden aynı ağda dosya paylaşımı açarak kullanmak istiyorum. Söylediğim modem üzerinden usb kısmını pc'de aynı ağda görebiliyorum.

Her 2 durumu da örneğin 192.168.1.1/test klasörü olarak modem ve pc den paylaşım olarak açıp dosyalardan sunucuya bağlan dediğimde klasör görünüyor içerik erişilemiyor.

kullanan oldu mu hiç bilgisi olan var mıdır?
  • Güncellik durumu nedir

• merhaba arkadaşlar
    Pilim çok çabuk bitiyordu ama bir sorunum yoktu. Bu sabah 30 cm yüksekten çok sert olmayacak şekilde düştü telefon, kapandı. Açtığımda şarjı %1 gözüküyordu ve sürekli değişiyordu %50 %30 diye. 1 dakika içinde de kendini kapatıp tekrar açıyor. Sürekli bunu yapıyor. 1 dakikadan uzun açık kalmıyor. Ve ayrıca kapanuıp açıldığı zaman pin kodu da sormuyor.
    Düşünce bataryası mı hasar gördü acaba, sizce başka sorun olabilir mi?

cihaz iphone 6 32gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barki -- 3 Mayıs 2020; 14:48:10 >
  • iphone 8 plus kullanıyorum.

fabrika ayarlarına döndüm.

bankalardan gelen giriş smsleri otomatik doldurmuyor. gerekli ayar nedir yapmam gereken?

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barki

merhaba arkadaşlar
    Pilim çok çabuk bitiyordu ama bir sorunum yoktu. Bu sabah 30 cm yüksekten çok sert olmayacak şekilde düştü telefon, kapandı. Açtığımda şarjı %1 gözüküyordu ve sürekli değişiyordu %50 %30 diye. 1 dakika içinde de kendini kapatıp tekrar açıyor. Sürekli bunu yapıyor. 1 dakikadan uzun açık kalmıyor. Ve ayrıca kapanuıp açıldığı zaman pin kodu da sormuyor.
    Düşünce bataryası mı hasar gördü acaba, sizce başka sorun olabilir mi?

cihaz iphone 6 32gb
    Pili kontrol etmek gerek

• kenbu kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim cevabınız için, yarın servise götüreceğim ama korkmaya başladım. anakart değişmesi falan gerekebilir mi ki acaba? bütçemi aşar çünkü. :(
  • kenbu kullanıcısına yanıt
    Ustam servisin yine Kadıköy’de mi Kadıköy iphone

• quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

iphone 8 plus kullanıyorum.

fabrika ayarlarına döndüm.

bankalardan gelen giriş smsleri otomatik doldurmuyor. gerekli ayar nedir yapmam gereken?

teşekkürler.
    Bankadan tekrar kayıt olması gerekiyor gibi hatırlıyorum kayıt işlemi gibi müşteri hizmetleri ile görüşün o bankanın

• iPhone 11 Twitter’a girince wi-fi bağlantısı kopuyor. Bu durum sadece Twitter kullanırken oluyor. Diğer uygulamalarda ve safaride böyle bir sıkıntı yok. Sadece Twitter’da arada wi-fi kopup geliyor kopup geliyor. Sorun donanımsal diyeceğim ama başka hiç bir sorunu yok. iPhone 7 nin tek çizgi çektiği yerde 2 bazen 3 çizgi cekiyor. Hızda bir problem yok 20-25 mbit hız alıyorum. Bunun sebebi ve çözümü nedir acaba.

• Golden Hawk kullanıcısına yanıt
    Hangi ülke uzak doğu falan değil dir cihaz uygulamayı kaldırın tekrar kurun güncellemeler var ise yükleyin

• 5s telefonumu son sürüme güncelle dikten sonra whatsapp ve facetime da görüntülü arama yapamıyor ve kabul edemiyorum. Sesli arama yapabiliyorum. 12,4,6 sürümü.
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.