Şimdi Ara

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.139
Cevap
27
Favori
53.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 yıldır iPhone 5s kullanıyorum.Cihaz dün kapandı ve bir daha açılmadı.Daha önce de kapanırdı ama resetleyerek açardım.Şimdi resetleme de işe yaramıyor.Şarja takıyorum yine bir işe yaramıyor.Telefon tepki vermiyor. (Kablo orjinal ve iTunes güncel)

iTunes’a bağlayınca “iTunes,kurtarma modunda bir iPhone buldu” uyarısı veriyor.

ipsw.me üzerinden iOS 12.4.1 indirdim ve iTunes üzerinden yüklemeye çalışınca “4014” hatası veriyor.Yükleme esnasında siyah arkaplanda Apple logosu geliyor ama cihaz tekrar kapanıyor.

Batarya ölmüş olabilir mi yoksa başka bir donanım arızası mı var?

iTunes hatası için ekran görüntüsü

Edit: Cihaz teknik servise gitti.Sorun anakarttaymış ancak tamiri mümkün değilmiş.Hurdaya çıktı cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 2 Aralık 2019; 6:44:54 >

• Dolu bir batarya ile deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iTunes güncel tekrar kaldırıp kurun pil dolu olsun kablodan emin olun

• istanbulsrv İ kullanıcısına yanıt
    pil mutlaka dolu olsun kablodan emin olun

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone 7 Plus, baseband tamiri gördükten sonra ısınıp sürekli kapanıp açılıyor sorun nedir?
  • Kısa devre vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbulsrv

Kısa devre vardır
    Hocam kısa devreyi nasıl çözeceğim?
  • Eski cihazın (xsmax) yedeğini yeni cihaza (pro max) yüklemek sistemsel sorun, yavaşlık vs sorun çıkarmaz dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Eski cihazın (xsmax) yedeğini yeni cihaza (pro max) yüklemek sistemsel sorun, yavaşlık vs sorun çıkarmaz dimi?
    iTunes üzerinde yedek alıp atın

• Beyler cihaz xa max. Kasada baş parmağımı hafifçe bastırarak iphone yazısından en yukarı doğru çektiğim zaman kasadan esneme sesi gibi bir ses çıkıyor.
    Bu herkeste var mı, sorun mudur?
    Max olanlar deneyebilir mi?

Teşekkürler

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

teşekkürler
    Kenbu ustam foruma katkılarınızdan dolayı tekrar teşekkür ederiz

• İphone 7 plus cihazımın şarj girişi bozuldu kabloyu takıyorum kablo oynayınca şarj gidip geliyor. apple'a götürdüm ama sıfır veririz bu kadar para diyorlar tamir yokmuş. e cihazın garantisi de bitti. çözüm önerisi olan var mıdır? kablosuz şarj kılıfı ve kablosuz şarj standı alsam nasıl olur? hızlı şarj eder mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şampiyon GALATASARAY

İphone 7 plus cihazımın şarj girişi bozuldu kabloyu takıyorum kablo oynayınca şarj gidip geliyor. apple'a götürdüm ama sıfır veririz bu kadar para diyorlar tamir yokmuş. e cihazın garantisi de bitti. çözüm önerisi olan var mıdır? kablosuz şarj kılıfı ve kablosuz şarj standı alsam nasıl olur? hızlı şarj eder mi?
    Temizleyin düzelir soket girişini içinde pamukçular vardır metal birşey sokmadan inçe sivri birlerle temizleyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni cihaz ne alınır

• iphone 5s çok güzel telefon ancak batarya problemim var değişmesi gerekiyor
  • 5 Se en güzel cihaz

• Arkadaslar merhaba, takvimde bir aboneligi kaldiramiyorum aboneligi sil yok. Sanirim virus girdi. Nasil silebilirim aboneligi fikri olan var mi? 7plus telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercigs -- 5 Şubat 2020; 20:40:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.