Şimdi Ara

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.140
Cevap
27
Favori
53.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    abi bankalık bişey yok.

telefonun ayarlarında bişey var bence.

butun bankalarda aynı sadece birinde değil.

Hiç bir bankaya da bu işlem için daha önce kayıt falan yapmadım
  • https://support.apple.com/tr-tr/guide/iphone/iphc89a3a3af/ios Buraya bak istersen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba dükkanınız açık mı ? açıksa ne zaman gelebilirim bilgi verir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

5s telefonumu son sürüme güncelle dikten sonra whatsapp ve facetime da görüntülü arama yapamıyor ve kabul edemiyorum. Sesli arama yapabiliyorum. 12,4,6 sürümü.
    Güncelleme wifidenmi yaptınız bilgisayar 💻 üstünden yapmanızı Öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbulsrv

Güncelleme wifidenmi yaptınız bilgisayar 💻 üstünden yapmanızı Öneririm

Alıntıları Göster
    Bilgisayarda, itunes ile yapıldı. Sıfırlama yı da denedim işe yaramadı.
  • Sonuç nedir

• Merhaba, n11den aldığım iphone xr cihazım bugün elime ulaştı. Ancak telefon direk açılmadı. Bilgisayara bağladığımda recent ekranı açıldı. Apple desteği aradım, iTunes üzerinden yazılım güncellemesi ve geri yükleme yaptırdılar ancak cihaz düzelmedi. Bunun üzerine cihazı servise vermem önerildi. Sonrasında daha fazla zaman kaybetmemek için cihazı derhal servise verdim. Sizce cihazı yazılımla düzeltebilirler mi yoksa değişim mi önerilir. Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fatihtahaertas F kullanıcısına yanıt
    Cihazı hangi firmadan aldınız neyin garantisinde direk Apple ise değişim olur ama satıcıdan ise herneyse geçmiş olsun

• istanbulsrv İ kullanıcısına yanıt
    Bittibitiyor diye bir mağaza, yorumları da iyiydi. Apple Türkiye Garantili.. Umarım dediğiniz gibi olur teşekkürler

• Bilgilendirme bekliyorum

• fatihtahaertas F kullanıcısına yanıt
    Sizin ihtiyacınız olan söylenen değil cihaz size geldiğinde garantili ise garanti servisidee Apple ise cihazda darbe veya sizden kaynaklı bir hata yoksa satıcıda 2 el veya toplama bir cihazı size satmadıysa sorun yok

• Hangi batarya tavsiye edersiniz.

• Dün aldığımız telefonun bu gün kulaklığı bozuldu başka bir ıphone ile denedik yine hiç hir şekilde ses vermiyor ne yırtılma ne ezilme var çok dandik bir kulaklık.

• Piller konusunda kenbu ustadan Kadıköy iphone yardım alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Rexslashh

Dün aldığımız telefonun bu gün kulaklığı bozuldu başka bir ıphone ile denedik yine hiç hir şekilde ses vermiyor ne yırtılma ne ezilme var çok dandik bir kulaklık.
    Garantili değilmi cihaz

• İyi günler xs max cihazımdan ahizeden çok kısık ses geliyor konuşurken ve ahize kısmındaki hoparlör çalışmıyor telefonu sıfırladım hard reset attım ama düzelmedi.1 yıllık telefon yazılımsal mı donanımsal mı bilmiyorum internette baktım daha önceden bu sorunu yaşayan çok fazla insan var bilginiz varsa bu konu ile ilgili yardım ederseniz sevinirim teşekkürler

• Sıvı vb birşey deydirmrden içeri doğru basınçlı Ve benzeri şekillerde hava tutmayın temizlemek gerek bir diş fırçası İle temizleyin olmaz ise yetkili servis ücretsiz haledecektir ama sakın sıvı ve benzeri şeyler alkol kullanmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbulsrv

Sıvı vb birşey deydirmrden içeri doğru basınçlı Ve benzeri şekillerde hava tutmayın temizlemek gerek bir diş fırçası İle temizleyin olmaz ise yetkili servis ücretsiz haledecektir ama sakın sıvı ve benzeri şeyler alkol kullanmayın
    Evet 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

Evet 👍

Alıntıları Göster
    Teşekkürler ustam

• iPhone 6 cihazımızın ön kamerası çalışmıyor, sadece siyah ekran olarak kalıyor. Yakın zamanda benzer sorun yaşayan oldu mu? Sorun yazılımsal mı donanımsal mı öğrenmenin format atmaktan başka yolu var mı?
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.