Şimdi Ara

İphone sleepmod da iken telefon çalmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İphonumda daha önce yaşadığım ve halen devam eden wireles probleminden sonra şimdide;

Cihaz Sleepmode da iken çağrı gelince çalmıyor ve ekranda hiçbir hareket olmuyor, bi bakıyorum telefonda 4 5 cevapsız çağrı ilk baslarda sesini duymuyorum sanmıştım ama diğer telefonumdan aramayı denediğimde farkettim sorunu. örn: arama yaparkan home tuşuna veya sleep tşuna dokununca telefon çalmaya baslıyor.

Wifi in çalışmamasını commboard arızası olarak tahmin ediyorum acaba bu da onunla alakalı bir sorunmudur?

yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum.

tesekkürler.

Not: Restore ederek. Versiyon 2.0.2- 2.1 hepsinde denedim sonuç aynı 1.1.4 e geç demeyin onda çok daha sıkıcı bir problem var. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mylmaz -- 30 Eylül 2008; 0:16:53 >

• arkadaşlar bu konuda bilgisi olan varmı?
  • bu konuda yabancı forumlarda da iki çözüm öneriliyor. Settings içindeki auto pass code kısmını "never" yapmak ve check mail kısmını da "manual" seçmek. otomatik mail kontrolü sırasında aramaları missed olarak gösterdiği belirtiliyor. bilgine..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Post-it

bu konuda yabancı forumlarda da iki çözüm öneriliyor. Settings içindeki auto pass code kısmını "never" yapmak ve check mail kısmını da "manual" seçmek. otomatik mail kontrolü sırasında aramaları missed olarak gösterdiği belirtiliyor. bilgine..

aynı yazıları ben de gördüm, oradakiler öyle yazmışlar ama bir denemek lazım, gavur olunca herşeyi bilior diyip geçmemek lazım
  • söylediklerinizi yaptım ama herhangi bir değişiklik olmadı maalesef :(
  • dostum o cihazdan hayır gelmez bence wifi bozuk diyosun telefon özelliği çalışmıyor doğru düzgün yerinde olsam makul bi fiyata satardım yenisi alırdım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SiNaN33

dostum o cihazdan hayır gelmez bence wifi bozuk diyosun telefon özelliği çalışmıyor doğru düzgün yerinde olsam makul bi fiyata satardım yenisi alırdım.

hmm... güzel bir öneri olabilir..ama benim bilmediğim veya aradığım cevap bu değil..tesekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mylmaz -- 3 Ekim 2008; 23:48:27 >
  • Arkadaşlar bu soruyu ben sormuştum ama yabancı forumlarda araştırdım ve çözüm olarak aşağıdaki yolu öneriyorlar ben denedim ve problemi giderdim.

Bu dosyayı http://www.sendspace.com/file/eq8iul

/System/Library/SystemConfiguration/PowerManagement.bundle/ içine atıp değiştirmeyi onayladığınızda problem gidiyor..

ihtiyacı olanlar olacaktır..

bilginize.
  • Arkadaşım ilaç giibi geldin gerçekten ... Şu sorun yüzünden baya canım sıkıldı ama sayende çözüme kavuştu.Sana ve donanımhaber e çok teşekkür ederim... Bu arada bununla ilgili sorunu olan arkadaşlar için google dan rahatlıkla ulaşmaları için ''iphone does not wake up''- Derin uyku sendromu
  • Sorunun cozulmesıne sevındım aynı sorun bendede vardı. Hıc ugrasmadan deıstırdım
  • /System/Library/SystemConfiguration/PowerManagement.bundle/

nasıl ulaşacağız buraya
  • İhtiyacınız olan açıklama ve dosyayı bu linkten temin edebilirsiniz....

http://rap..share.com/files/359899567/Neoplasia.rar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neoplasia -- 6 Mart 2010; 22:54:37 >
  • ya arkadaşlar bu sorun bendede başladı bu dosyalar bozuk ve olsa bile ne yapacağımı bilmiyorum bu konularda yeniyim biyardımcı olurmusunuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.