Şimdi Ara

iPhone sim kilit olup olmadığını nasıl anlarım? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
2
Favori
54.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar yeni iPhone aldım sonunda LL yazıyor ama avea hattim sorunsuz çalışıyor acaba kapanır mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayarlar genel hakkinda kismindan modem i bul karsisinda ne yaziyor(4.11.08 gibi). ona gore belli olur. veya kisayol benim siteden bak.(simkilit.net te anasayfada ucretsiz operator dedektor den bak orda belli olur)
  • Surum 4.2.1
    model mb046LL yazıyor

• cihazin amerika att cihazi, versiyonu uygun oldugu icin ultrasnow veya simin uzerinde chip varsa geveyle unlock edilmistir. sakin cihazini guncellestirme. yoksa baseband in yukselir ve cihazin kilitlenir. factory unlock yapilabilir. ben yapiyorum. ancak ucret 7 gunluk serviste 175, 3 gunluk serviste 215 lira. ekstra masraf cikarma boyle devam et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafam1453 -- 26 Haziran 2012; 21:06:19 >
  • Yok hocam yükseltmiyorum merak etme böyle kullanacağım
  • Benim diğer iphonede model kısmında MB500TU yazıyor sürümdede 4.2.1 yazıyor acaba İOS 5 yüklersem sorun olur mu her hangi bir klitlenme falan
  • olabilir, benim siteden operator dedector var ucretsiz, oradan bak, kilit durumunu gor. locked yaziyorsa guncelleme. unlocked yaziyorsa guncelleyebilirsin(sitem simkilit.net)
  • iphonenizin hangi ülkeden kilitli olup olmadğını verdiğim adresten ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz...

http://www.appleiphone4sunlock.com/imei_check.php

http://iphoneoperatorcheck.com/

Arkadaşlar yüzde yüz doğru sonuç veriyor bilginize....
  • Device Family:

iPhone

Device Model:

IPHONE 4 16GB WHITE

Device IMEI:

01274800084...

iOS version:

4.3.3

Country Code:

USA

Purchase Country:

US

Purchase Date:

(Purchase Date Validated t1)

Warranty:

Out of Warranty

Is Activated:

YES

Activation date:

2011-05-21

ICCID:

89014103244172165909

Locked Status:

no licence?

Carrier:

AT&T USA

hocam werdiğiniz linkten sonuç olarak bu yazılar çıktı...hiç bir lisans yazıyo lock kısmında...yani sim kilitsiz mi demek oluyo yardımcı olursanız sevinirim.saygılar

• bi cevap yazın ey cemaati müslim :)
  • baktiginiz sitenin kilit durumu gostergesi yok. benim sitede profosyenel program var ucretsiz anasayfada oradan indirip bakabilirsin.

sitemiz simkilit.net

amerika att icin servislerimiz

iphone 3gs-4, 3 gunluk servis(blok-kayip calinti destekler) : 200 tl( 110 dolar)
    iphone 4s , 3 gunluk servis(blok-kayip calinti destekler) : 205 tl (115 dolar)

iphone 3gs-4-4s 7 gunluk servis 170 tl.

simkilit.net

5053030864
  • UCRETSIZ IPHONE OPERATOR DEDEKTOR TIKLAYIN ONLINE

SimKilit.net Iphone Ucretsiz Operator Dedector

buraya IM numaramı yazdım herhangi bişe çıkmadı???
  • https://www.kilitsiz.com/check-imei.php

buradan denedim ben, sim kilitli görünüyor fakat carrier yok görünüyor. bu ne demek bilen varmı?
    Locked Status: Locked
    Carrier:
  • bi cevap lütfen ????
  • vay anasını yaa...neyse kaydı yapıp görecez nesi var nesi yok....
  • orjinal simkartla hic aktivasyon yapilmamis cihazlarda su anda kullandiginiz operator dedektor servislerinden operatorunuzu goremezsiniz. bu cihazlarin orjinal operatorunu alindigi ulke sim kartlarini tek tek deneyerek ogrenebilirsin. veya biz 5 dolara bu cihazlarin operatorunu bulabiliriz. model numarasini yazin cihaziniz. mc610ll gibi. onu yazin en azindan ulkeyi bulabiliriz.

simkilit.net
  • benim yeni aldigim iphone 4s model kisminda LL yaziyor ama suan avea hattimi sorunsuz kullaniuorum.. ve daha dun guncellestirme yaptim hattimi hala kullanabiliyorum. yarin pasaporta kaydedecegim telefonu. soracagim ilerde sorun yaratirmi? telefonu yeni aldigimda icinde at&t karti vardi??

• quote:

Orijinalden alıntı: Mesbul

benim yeni aldigim iphone 4s model kisminda LL yaziyor ama suan avea hattimi sorunsuz kullaniuorum.. ve daha dun guncellestirme yaptim hattimi hala kullanabiliyorum. yarin pasaporta kaydedecegim telefonu. soracagim ilerde sorun yaratirmi? telefonu yeni aldigimda icinde at&t karti vardi??

Hiç bi sorun yaşatmaz, Cihazın sim free.. İstediğin gibi oyna, çökert, kaldır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouLRecord

quote:

Orijinalden alıntı: Mesbul

benim yeni aldigim iphone 4s model kisminda LL yaziyor ama suan avea hattimi sorunsuz kullaniuorum.. ve daha dun guncellestirme yaptim hattimi hala kullanabiliyorum. yarin pasaporta kaydedecegim telefonu. soracagim ilerde sorun yaratirmi? telefonu yeni aldigimda icinde at&t karti vardi??

Hiç bi sorun yaşatmaz, Cihazın sim free.. İstediğin gibi oyna, çökert, kaldır..

cok tesekkurler kardes.. ipadimdede ayni sey gecerli.. onuda pasaport bulursam kaydedecegim..

• Rica ederim.. İphone kilitlimi kilitsizmi sorgulatmak mümkün.

http://www.appleiphone4sunlock.com/imei_check.php

Bunu kaydedin, lazım olabilir..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.