Şimdi Ara

IPhone - ' SIK SORULAN SORULAR ' Çözümler .Sürekli güncellenir. (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.066
Cevap
33
Favori
493.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8g yeni çıkmadı ben 5 aldım ist.bilisimden genpa garantili apple cihazlarını bildiğim için ekstra bir garanti yaptırmak bile gerek duymadım çünkü aldığım tüm apple cihazları şimdiye kadar hiç bir sorun çıkartmadı bilmiyorum birazda şans herhalde 5 ve 5s gerçekten çok iyi 5s şuan biraz pahalı ancak iphone5 32 liği tavsiye ederim 2.140tl aldım kız gibi cihaz çok iyi
  • Arkadaşlar, yeni bir konu açmak istemedim ve lütfen cevabımı alıntılayarak cevaplarsanız sevinirim.

Appstore'da, Ininal card yada Enpara card kullanılıyor mu?

Bu kartlar bildiğiniz üzere kredi kartı değiller (ön ödemeli kartlar).
    Biri Mastedcard diğeri iste Visa.

Olur mu ve olur ise nasıl bunun hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim gerçekten.
    İyi forumlar.
  • 4s aldım 5.1.1 ile geldi sıfır. Sizce ios 7 yapmalı mıyım ?
  • Herkese iyi bayramlar,

en az 50 kere sorulmuştur eminim ama işe yarar bi cevap bulamadım o yüzden tekrar soruyorum kusura bakmayın;

IOS 7.02 yazılım kullanıyorum. Herhangi bir kayıt almadım (SHSH). ancak ios 6 ya dönmek istiyorum. Telefondaki bilgiler önemli değil gidebilir.
    Yardımcı olacak kimse var mı ? Bu işlem mümkün mü yoksa artık çok mu geç?
  • Merhaba arkadaşlar. iPhone 5S im var. iOS a yeniyim ce sormak istediğim 2 şey var; bazen uygulamalar arasında gezerken anasayfaya atıyor. YaZılımsal bir sorun mudur? Parmak okuma nerden yapılıyor? Daha hiç karşılaşmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KKochaKK kullanıcısına yanıt
    Telefonum iphone 4s. Eminim ki bazı uygulamalar dediğinin başını Facebook çekiyordur. Sorumlusu yazılım değil uygulamayı yapanlar. Mesela 2 gün önce bir güncelleme gelmişti Facebook'a. Çok güzel olmuştu kasmalar gitmişti. Dün telefonum yeni güncellemeyi otomatik yüklemiş. Berbat
  • Iphone 5 IOS 6.2 için Jailbreak var mı? Kuzenime lazım da.

Edit: 6.1.2 miş.Forumda bunla ilgili Türkçe kaynak var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 21 Ekim 2013; 22:08:51 >
  • arkadaşlar metrodan aldığım iphone 5 te donma şikayetinden dolayı 14 gün sonra servise gönderdim. telefon tam sevis süresinin bitiminde bana arıza bulunamamıştır denilerek işlem yapılmadan telefon bana iade edildi. fakat hala sorunum devam ediyor. takip etmem gereken yol hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim. herkese iyi akşamlar
  • sanalel S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar iPhone 5 imi satacağım. Satacağım kişinin herhangi bir bilgime fotoğraflarıma kişilerime kısaca hiçbirşeye ulaşamaması için ne yapmalıyım?

• iphone 6 daha tasarim bile gorucuye cikmadi.merak ediyorum acaba nasil bir sey olabilir ? 4 den 5 den ekran olarak agirlik olarak ne farki olabilir en basta ekranin kuculme ihtimali var mi ? samsung ekranlari neredeyse tablet boyutuna gelmisken apple ekran kucultur mu ? soruyorum cunku benim icin kucuk daha rahat.
    samsung mini 2 kullaniyorum ama ondan bile rahatsiz oluyorum cogu zaman. iphone 4 denedim onda da rahat edemedik..

• arkadaşlar i5 kullanıcısıyım, itunes a bir türlü istediğim şarkıları atamıyorum, önceden tut at yöntemiyle atıyordum , ama sonradan ne oldu bilmemekle birlikte şu an birtürlü müzik atamıyorum.. bu konuda bir bilgisi olan arlkadaş yardımcı olursa sevinirim..
  • GEVEYLİ İPHONE4S KULLANIYORUMDA IOS 5 TE IOS 7 YE GUNCELLESEM KILITLENIR DEGILMI TELEFON ?
  • arkadaslar telefonu full sarj ettigim halde benim 5 s te son tam şarjdan sonra geçen süre gözükmüyor sebep ne ola bilir ustalardn yardim ltf
  • Arkadaşlar iphone dan aldığım oyunu aynı zamanda ipad için de almış mı oluyorum?şimdiden teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone 3s im var, camı cizildi. Bunu kaça yenileyebilirim acaba..?

• Arkadaşlar, son sürüm yüklü 4S cihazımla üç günden beri uygulama mağazasından indirme yapamıyorum. Bu tür sorun hakkında bilgisi olan var mı?
  • ya arkadaş twitterdan 2.hesabı actım fakat simdi silemiyorum o 2.hesabı..o düzenleme yerine geldigimde twitter kapanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: celilbey

Arkadaşlar, son sürüm yüklü 4S cihazımla üç günden beri uygulama mağazasından indirme yapamıyorum. Bu tür sorun hakkında bilgisi olan var mı?

Sorun çözülmüştür arkadaşlar, sanırım güncelleme esnasında bir takılma olmuş.
  • zedge08 kullanıcısına yanıt
    Evet ikisinde de kullanabilirsin.
  • home tuşumda sorun var. tamamen çalışmıyor değil de arada bastığım halde algılamıyor. ios 7 yüklü güncelleme yapmama rağmen düzelmedi. sanırım donanımsal bir sorun. garantisi hala sürüyor. garantiye vermeli miyim?
  • 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.