Şimdi Ara

Iphone seslideyken uygulamaları sessize alma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Telefonumu sürekli sessizde kullanmak durumunda kalıyorum çünkü senelerdir bu durumu bir türlü çözemedim. Az önce uygulama bildirimlerine girip tüm uygulamaların sesli bildirim izinlerini kapattım. Bu defa girdiğim herhangi bir uygulama telefonum seslide olduğu için kendi sesini çıkartıyor. Bunu topluca engelleme yöntemini aradım fakat bulamadım. Siz nasıl çözdünüz bu durumu?

• Meteoru Eliyle Tutan Adam M kullanıcısına yanıt
    Uygulama bildirimlerinde sessize aldığınızda bildirim sessiz yapılır zaten.”girdiğim herhangi bir uygulama telefonum seslide oldugu için kendi sesini cıkarıyor” burayı tam anlatamamıssınız sanırım sorun tam olarak nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RaSCaL_

Uygulama bildirimlerinde sessize aldığınızda bildirim sessiz yapılır zaten.”girdiğim herhangi bir uygulama telefonum seslide oldugu için kendi sesini cıkarıyor” burayı tam anlatamamıssınız sanırım sorun tam olarak nedir?

Öncelikle amacım telefon seslideyken sadece aramalarda ses çıkartması.

Ben telefonu sesliye alıyorum, uygulamaların bildirimlerinin sesini kapattım. Ama mesela twitter'a girip sayfa yenilediğimde o balon sesi var ya onu duyuyorum. Whatsapp'ın içindeyken mesaj gönderdiğimde o sesi duyuyorum. Ben istiyorum ki telefonum sadece arandığımda ya da ben kasıtlı olarak bir şeyler açtığımda ses yapsın.

Teşekkürler cevap için

• Whatsapp ta uygulama içi bildirimleri kapatırsanız ses kesiliyor. Ayarlar-bildirimler-uygulama içi bildirim-ses ve titreşimi ayrı ayrı kapat
    Iphone seslideyken uygulamaları sessize alma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.