Şimdi Ara

iPhone SE ve dahası “Simultane Çeviri” ile canlı yayın tekrarı (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
3
Favori
23.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler telefonu almayı düşünüyorum büyük telefon sevmiyorum ve uzun ömürlü olmasını istiyorum ne diyorsunuz ? En ucuz nerden nasıl alabilirim ?
    Bir de aynı fiyatlardaki S6 ile karşılaştırma yaparsanız her açıdan sevinirim teşekkürler.
  • dizigen D kullanıcısına yanıt
    Bu iOS 9'la alakalı henüz çözülmemiş bir problem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix999

Beyler telefonu almayı düşünüyorum büyük telefon sevmiyorum ve uzun ömürlü olmasını istiyorum ne diyorsunuz ? En ucuz nerden nasıl alabilirim ?
    Bir de aynı fiyatlardaki S6 ile karşılaştırma yaparsanız her açıdan sevinirim teşekkürler.

Yurt dışından 1300 liraya getirsen toplam 1500 liraya SE sahibi olursun.

Diğer konuyu üstlerdeki yorumları okursan anlayacağını umuyorum
  • felixamor F kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler.Bunun dışında cihaz harika.ios basit,sorunsuz ve kullanışlı.Cihazın 3g-4g baglantı hızları dikkat çekici derecede hızli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpbatu

quote:

Orijinalden alıntı: matrix999

Beyler telefonu almayı düşünüyorum büyük telefon sevmiyorum ve uzun ömürlü olmasını istiyorum ne diyorsunuz ? En ucuz nerden nasıl alabilirim ?

Yurt dışından 1300 liraya getirsen toplam 1500 liraya SE sahibi olursun.

Diğer konuyu üstlerdeki yorumları okursan anlayacağını umuyorum

yurtdışı imkanım yok ayrıca mağazadan almak isterim düşüncelerin neler ? S6 ile arasında gidip geliyorum 4 5 yıl telefon değiştirmeyi düşünmüyorum ona göre bir şey almak istiyorum.

• matrix999 M kullanıcısına yanıt
    S6 ile SE bambaşka cihazlar,multimedya kullanımı sizin için önemliyse zaten büyük ekran bir cihaz tercih etmelisiniz,ama telefonun batarya-görüşme süresi sizin için önemli ve bunun dışında gerektiğinde foto vs multimedya az da olsa kullanırım derseniz SE güzel bir cihaz.Fakat telefondan film izleyen,sosyal medyada tüm gününü geçiren insanlar için değil kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dizigen

S6 ile SE bambaşka cihazlar,multimedya kullanımı sizin için önemliyse zaten büyük ekran bir cihaz tercih etmelisiniz,ama telefonun batarya-görüşme süresi sizin için önemli ve bunun dışında gerektiğinde foto vs multimedya az da olsa kullanırım derseniz SE güzel bir cihaz.Fakat telefondan film izleyen,sosyal medyada tüm gününü geçiren insanlar için değil kesinlikle.

Arkadaş özetlemiş gayet güzel bir şekilde, karar vermek sana kalmış artık..!
  • Emir kullanıcısına yanıt
    İphone 4 ü kullanıyosa hala , 6 yıda bi 4-5 yıl kullanır. Ekranı büyük olduğu için daha kullanışlı bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Bir haftadır kullanıyorum, cihaz inanılmaz hızlı, daha önce i5S ve 6 ay önceye kadar da i6 kullanmıştım. Uygulama açılış hızları, arayüz akıcılığı, batarya ömrü (yaklaşık 6 saat ekran süresi) ve mobilitesi ile çok kullanışlı bir model olmuş. Tasarım olarak zaten efsane kasa 5 serisi.. Kompakt bir cihaz arıyorsanız alternatifi neredeyse yok telefon dünyasında..
    Hali hazırda 5.15" lik Mi 5 kullanıyorum onca donanım özelliğine rağmen iPhone SE'nin yanına yaklaşamıyor hız konusunda. Ayrıca ekranı FHD olmasına rağmen iPhone SE'nin ekranı çok daha keskin ve berrak gözüküyor.
    Aynı zamanda iOS'un donanım/yazılım uyumu nedeniyle sistem o kadar doğal (native) çalışıyor ki Android'in çalışması ve tepkileri insanın gözüne çok tuhaf geliyor.

Almayı düşünen arkadaşlara tavsiyem, alın ve uzun süreli telefon ihtiyacınızı çözün.

Bir tek eleştirim var; ekran çerçeve oranında iyileştirilme yapılabilirdi.

Bu arada telefonu ikinci el olarak (üç ay kullanılmış) 2.000 TL'ye faturalı (17 ay daha garantisi var) aldım 64 gb.

O kadar hızlı da nedir yani eski bir telefon al hangisi hızlı bak bakalım. Telefonu çalıştırıyorsun bekle ki açılsın. Şu kadar ram var şu işlemci var kimsede demez ki anında açılan bir telefon yapın.

• Kaç saat ekran suresi aldınız acaba bu saat icinde
  • ekran krırlması ile ilgigi olarak yaşadıklarımı anlatayım. önce apple aradım durumu anlattım. istanbulda olmadığım için anlaşmalı sevislere kargo ile göndermem söylendi.ttelefonu göndermek için izmir başarıyı arıyorum açan yok hangi kargo ile ücretsiz gönderecem bilmiyorum.durumu aktarmak için apple geri aradım başka servise yollayın o zaman dendi.bende istemediğimi sadece izmir başarıda yaptırmak istediğimi söyledim bi çözüm bulamadılar. izmir başarıya onlar da ulaşamadı.istanbula arkadaşa göndereyim o akasya avmdeki apple elden götürsün dedim ona da getirecek olan kişinin apple hesabı olması lazım dediler zaten randevusuz da almıyorlarmış randevuya baktım ay sonuna kadar dolu.telefonu alıp yere çarpasım geldi.keşke gidip vatandan alsaymışım 21 gün gelsin diye bekledim bi de.vatanda hiç olmazsa bi arıza olduğunda veriyon oraya servisle kargoyla onlar ilgileniyor. nalet olsun apple
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    sırf ekranı için tercih sebebi zaten herkes cebinde tepsi taşımak istemiyor
  • Arkadaşlar telefonun ön kamerasinin altında ki ahize ye toplanan pislikleri kıl yün vb Nasıl temizlerim

• Şimdi telefon alacak olsam direkt buna bakardım, gerçi G3'den memnunum ama boyutuyla ve özellikleriyle piyasada en alınasi model bu oldu.

• Geç oldu ama arkadaşlar umarım sizlere yardımcı olur.

• Sinan Engin kullanıcısına yanıt
    Kürdan ile ben onunla temizliyorum

• Sinan Engin kullanıcısına yanıt
    sakiz

• İzmirden iphone se telefonunu satmak isteyen arkadaşlar ulaşabilir nakit vericem
  • Vay be.

• dizigen D kullanıcısına yanıt
    Hocam bende sıkıntı yaşıyorum inş yazılımdandır yeni aldım bazen algılamıyor

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.