Şimdi Ara

iPhone SE mi Note 5 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mühendislik öğrencisiyim. Amacım okul işlerinde kullanmak değil. İkisinide artı ve eksileriyle yazarsanız sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• yaptigin isi keyif alarak yapmak istiyorsan note 5, hizli yapmak istiyorsan se

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

yaptigin isi keyif alarak yapmak istiyorsan note 5, hizli yapmak istiyorsan se

Bu kadar net açıklanabilirdi

• Tıptan mühendisliğe mi geçtin pp eskide kalmış biraz :) ben de tıptayım ondan sordum.
    Neyse bu ikisi arasından se bence çok ufak kalir. Note 5 ve ip6s+ kıyaslanabilir. Bu kiyasta da ip6s+ öneririm sana

• quote:

Orijinalden alıntı: LazPlayboy

Tıptan mühendisliğe mi geçtin pp eskide kalmış biraz :) ben de tıptayım ondan sordum.
    Neyse bu ikisi arasından se bence çok ufak kalir. Note 5 ve ip6s+ kıyaslanabilir. Bu kiyasta da ip6s+ öneririm sana

Tıp benim hayalimdi fakat gerçekleştiremedim. Mühendislik küçüklükten gelen bir el ve akıl yatkınlığı vardı. Mühendislik olmasına üzülmedim ama umarım ileri ki günlerde beni tahmin ettiğimden daha fazla tatmin eder.

Yani şimdi babam ufak telefon iyidir diyo daha hoş gözüküyor diyor. Bende kararsız kaldım bu yüzden.

• Çok ters telefonlar boyuta göre tercih yapın ikiside üzmez.

• cok alakasiz 2 model. note 5 neredeyse iphone se modelinin 2 kati boyutta :)

buyuk mu kucukmu seviyorsunuz ona karar verin o bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hareketliperde -- 24 Eylül 2016; 14:26:26 >
  • iPhone SE'nin avantajları:
    +Performans
    +Güncellemeler
    +Küçük ekran
    Note 5'in avantajları:
    +Ekran kalitesi
    +Kalem
    +Büyük ekran
    +Pil ömrü
    +LTE
    +Ön kamera ve arka kamera
    +Fiyat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.