Şimdi Ara

İphone Se mi 4s mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kullandığım asus zenfone5 telefonum artık miladını doldurdu 4g özelliği olmamasına rağmen oldukça memnundum cihazdan. ekranı da kırılıp şarj da tutmamaya başlayınca yeni telefon ihtiyacım ortaya çıktı. arkadaşlarla telefon modelleri hakkında konuşurken arkadaşımın evde duran fazla iphone 4s'i olduğunu istersem bana 200 tl'ye verebileceğini söyledi. bende yeni telefon için mağazalarda gezinirken se modelini ufak olduğu için oldukça beğendim. iphone 4s'e 200 tl vereceğim ve sorunsuz olduğu söyleniyor. iphone se'yi ise sıfır alacağım. telefondan beklentim bankacılık uygulamaları, mailler ve internette gezinti. sosyal medya üyeliklerim bulunmadığı gibi oyun felan da oynamıyorum. 200 tl verip 4s alsam yeter/idare eder mi, yoksa iphone se'yi kesin almalı mıyım. 1700 lira civarı bir fiyatı da vermek istemiyorum açıkçası telefona. batarya süreleri 4s ve se için tatmin edici midir? gerçi 90-100 dakika kadar ekran veren zenfone5'ten sonra ikisi de benim için iyi gelecektir ama 4s için internette gezinti de sorun yaşar mıyım? zenfone5'te internette gezintide sorun yaşamıyordum açıkçası. daha evvelden hiç ios telefon kullanmadığım için iphone 4s kullanmış bir se kullanıcısı soruma cevap verebilirse sevinirim. teşekkürler.

• 4s senin ihtiyacını karşılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melih Albayrak -- 21 Kasım 2017; 2:52:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • internette haber okuyup, donanım haber gibi sitelerde gezinirken sorun yaşar mıyım sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seglopsi

internette haber okuyup, donanım haber gibi sitelerde gezinirken sorun yaşar mıyım sizce?

Yaşamazsınız benim bir tanıdığım 4s kullanıyor tıpkı sizin gibi haberler felan sosyal meyda kullanıyor yoğun olmayacak şekilde. Sizde sıkıntı yaşamazsınız diye düşünüyorum

• 4s filan almayın tamamen miadını doldurmuş, şarj konusunda çok kötü ve güncelleme desteği kesilmiş bir telefon. Elinizdeki telefondan da sıkılmışken 1 kere 1700 tl verin 3 sene kullanın. 4s size 1 sene bile dayanmayacak ve yeni telefon arayışına geçeceksiniz aynı hesaba gelecek. 4s kesinlikle önermem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone se al 60 yaşına kadar kullanırsın
  • Hocam 200 kira verip nostaji filan yapıcam diyosan al, ama onunla internette filan dolasılmaz. Abim kullanıyor gecen bi sorun olmustu sunu çöz dedi o kadar yavaş ki tel i duvara atıcaktım kesilikle gercek telefonun olcak sekilde onermem 4s i...
  • iPhone 5S den daha alt bi modeli uzun kullanım amacli almayin.

• 4sde banka uygulamaları iOS sürümünden dolayı çalışmıyor.

• samsun__ S kullanıcısına yanıt
    emin misiniz, ios 7 ve üzeri diye okuduğumu hatırlıyorum birçok banka uygulamasında.
  • Bende iphone Se yi öneririm

5s kullanıyorum ve yakında 6s’e geçmeyi planlıyorum hala küçük ekranı seviyorum ama oyun oynamaya başladım bundan dolayı küçük ekran sıkıntı cıkarmaya başladı ama oyun oynamasaydım eğer kesinlikle 6s değilde iphone se alırdım hem performans konusunda 6S ile aynı şarj konusunda ekranı küçük olduğu için 6s den daha uzun gidiyor

Hemde aradaki fiyat farkı 500-600 lira

Uzun kullanım için iphone Se yi öneririm fırsat eline geçmişken al bir kerede kurtul 4s alırsan 2018 de yeni bir tel alma ihtiyacı duyarsın ...

Yazmış olduğum fiyat aralığı
    İphone 6S 32GB
    İphone SE 32GB MODEL CİHAZLAR İÇİNDİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi •Acharad -- 21 Kasım 2017; 15:30:22 >
  • cuma günü indirimiyle 1500 lira civarına bulursam alacağım. hepsiburada ve mediamarkt indirimleri var. eğer o fiyata düşmezse 4s'i kullanacağım sanıyorum.

• 4s zorlansada yeter ama kıyas çok yanlış

birisi 97 spring diğeri 2015 focus

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.