Şimdi Ara

iphone SE 3.Nesil (ANA KONU) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
610
Cevap
26
Favori
45.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

8 sene güncelleme alacak yani. steve jobs sanki mübarek!  

• Samsung S23 cihazından iPhone SE 3 e geçmek istiyorum. Mantıklı mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • rogzoidre kullanıcısına yanıt
    Mantıksız

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Mantıksız bence de. S23 den iphone 13 e geçilir en kötü

........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyibe -- 10 Ekim 2023; 19:30:33 >
  • İos 17 de sorun yaşayan var mı?

S23 güzel bir cihaz. Geçmek istemenizin sebebi nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Androidin bildirim sistemi vs çok kötü hocam sırf bu yüzden

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Ben de tam bu aralar S23 FE’ye niyetleniyordum. Şimdi bunu görünce şüpheye düştüm. Ne anlamda kötü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf küçük telefonu özlediğimden 2.el sıfır ayarında iphone 7 aldım ama yok bu saatten sonra bu ekran boyutuyla telefon kullanılmıyor malesef. S23 gibi telefon boyutu ideal gibi artık.

• Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Spandragon 865 12-256'dan geçmeyi planlıyorum kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi? konuyu da hortlatmış olduk

• R-sqL R kullanıcısına yanıt
    Hocam o kadar büyük telefondan buna nasıl geçeceksin. Tavsiye etmem.

• 2022 temmuzda aldığım cihaz %90 pil sağlığına düştü, ios 17 ile de pil su gibi gider oldu. yaşayan var mı acaba bu aralar pil sorunu? aldığımda bir günü çıkarıyordum şu an 2 kez 3 kez şarja takıyorum. 700 küsür pil döngüsü yapmışım ancak %90 sağlık gösteriyor, bu seviyede de pil değişimi yapmaya değer mi, yapsam da çok etkisi olur mu bilemedim. 2021 de 11 alan arkadaşımın pil sağlığı 97. güncel işlemci olsun daha fazla güncelleme alsın derken hata mı ettim acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arvelo -- 27 Ocak 2024; 18:8:44 >
  • Arvelo kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba.

Ben de 2022 temmuzda aldım bu telefonu. Şu an %86 gösteriyor pil sağlığını. Telefonu çok kurcalamam, günde 2-3 saat ekran süresi ve ekran kapalı apple müzik 1 saat olacak şekilde fix kullanımım oluyor her gün.

%100 şarjla uyuyorum, sabah wifi vs açıksa %96lara kadar düşmüş oluyor. Uçak moduna alırsam %99da görüyorum sabah uyandığımda.

Dediğim kullanım senaryosunda akşam eve geldiğimde saat 17-18:00 sularında şarjım %35-45 arası oluyor (daha çok video mu izledim ya da telefon görüşmesi, mesajlaşma mı yaptım ona göre yüzde değişiyor diye tahmin ediyorum o gün için).

Günde 1 defa olacak şekilde şarj ediyorum anlayacağınız.

Güncel sürümler her yayınlandığında geçiş yapıyorum. Ios 16'da ben şarj sorunu yaşamıştım sonra bu şarj sorunu yavaş yavaş düzeldi. Şu an en son sürümdeyim (17.3) ve kendi kullanım senaryomda şarjım biter mi diye düşündürmüyor tabi bu dediğim gibi benim için geçerli bir durum.

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    merhabalar hocam. bu gece 90 şarjla uyudum, uyandığımda 50 şarjım vardı, arkaplan yenilemeleri kapatmak gibi bir çok ayar yapmama rağmen ve arkaplanda çalışan bir şey olmamasına rağmen. sizin %86 pil sağlığı olmasına rağmen sabaha 96 şarj olması oldukça iyi. demek ki benim cihazımda sorun. ios çıktığı gibi güncellerim, uygulamalar da hep günceldir. arkaplanda da bir şey çalışmıyor olarak gözüküyor. çok garip.
    tam emin değilim ama aldığımda da gece şarja takılı değilse sabaha kadar ciddi şarjım düşmüş oluyordu.

cihaz da ısınıyor gibi. arkaplanda gözükmeyen bir işlem var ya da çok güç harcıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arvelo -- 27 Ocak 2024; 18:52:33 >

Hocam anlattığınız olay normal görünmüyor telefonunuz için.

Garantisi devam ederken bir an önce yetkili servise gösterin telefonunuzu.

Sizin durumunuzda bir anormallik var, servise götürmenizde fayda var.

2022 Haziran’dan beri cihazı kullanıyorum.

Pil sağlığı %93

İos 17.3 ile yoğun pil tüketimi sorunu var. Cihaz bekleme modunda bile Android gibi şarj tüketiyor.

İos 17.3’ü İTunes ile yükledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar kapalı kutu 128 red garantili faturalı cihazım satılık. ihtiyaç fazlası. ilgilenen dm.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.