Şimdi Ara

iPhone SE (2020) alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
5.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: smyrna

katılmakla beraber iphone 8 arada kalmış overpaid cihazdır. şu an satıyorsa şaşırırım şahsen.

konu sahibine, oyun oynamayacaksanız iphone 7 alın. yok ben performanslı kullanırım diyorsanız işlemci teknolojisinden dolayı se tercih edilebilir.

iPhone SE 128 GB modelini sipariş ettim. Uzun süreli (4-5 yıl) kullanmak istediğim için güncel olmasını daha doğru buldum ve işlemci zaten ortada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sam001 -- 15 Ocak 2021; 10:50:24 >
  • smyrna kullanıcısına yanıt
    Oyun oynamasa bile uzun vadeli kullanım söz konusu ise iPhone 7 bu saatten sonra alınacak bir model değil. Ama kısa vadeli bir iki yıllık kullanım için bence de yeterlidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sam001 kullanıcısına yanıt

Kaça aldınız acaba ? Bir de Nereden aldığınızı öğrenebilir miyim acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0173FC748

Kaça aldınız acaba ? Bir de Nereden aldığınızı öğrenebilir miyim acaba ?

APPLE iPhone SE 128GB Akıllı Telefon Siyah 4.5 G Uyumlu Telefonlar (mediamarkt.com.tr)

Bu ürünü aldım. 5249 Lira 128 GB yazayım ki sonradan linkteki fiyat düşer/artarsa yanlış olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sam001 -- 15 Ocak 2021; 16:49:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam001

Endişemi mazur görün, sizin kullanma şansınız oldu mu cihazı? İnternette gördüğüm veriler korkutucu raddedeydi de

Alıntıları Göster

Arkadaşın bahsettiği 6 saati iPhone 12 de alıyorum ben. Bu tamamen kullanımına ve bağlantına bağlı. Wifi ve hücresel arasında ortalama 2 saat fark oluyor iyi çekmiyorsa daha da fark eder. Ona bakılırsa 12 nin testlerinde wifi ile 9-10 saat görüyor insanlar youtube testlerinde ama hücresel ile bu süreye yaklaşamazsın.

SE nin günü rahat çıkartır fikrine katılmıyorum. Şu anda şarjım %42 tüm gün 4G ile %60 ışıkta kullandım 3,5 saat ekran sürem var. 12 yerine SE kullansaydım şu sn şarjım %20 olmuştu. Günü 4 saat ile bitirecektim.

iPhone SE (2020) alınır mı?

• lionessciri kullanıcısına yanıt

Hocam dün aldığım süre bu. Se de Wi-Fi mobil karışık.

iPhone SE (2020) alınır mı?

Güzel seçim, güle güle kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: abzurtmen

Hocam dün aldığım süre bu. Se de Wi-Fi mobil karışık.

Bana gayet yeterli geldi. Önümüzdeki ay bir kablosuz şarj standı alırsam çok kullanışlı olacak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0173FC748

Güzel seçim, güle güle kullanın

Teşekkürler

Hayırlı olsun. Aksesuarlı kutu mu aldınız aksesuarsız mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Hayırlı olsun. Aksesuarlı kutu mu aldınız aksesuarsız mı?

Öyle bir ayrım mı var :D

Evet ama yakında olmayacak. Aksesuarlı kutudan kasıt kulaklık ve şarj adaptörü çıktı mı demek istemiştim.
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

Daha elime ulaşmadı, ulaşınca yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sam001

Daha elime ulaşmadı, ulaşınca yazarım.

Telefon bugün geldi, içinde hem şarj aleti hem de kulaklık çıktı. Sanırım aksesuarlı kutudan kastınız buydu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sam001 -- 16 Ocak 2021; 18:46:31 >

Hocam merhaba. Bende se 2020 düşünüyorum. Kullanıcı yorumu yapar misiniz? Oyun hic oynamıyorum genelde whatsapp az bir fotoğraf cekimi ve sosyal medya kullanimi olacak. En onemli aoru batarya nasil ve ekran guneste gozukuyor mu

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Telefon genel hız yönünden çok iyi, touch id vs. Hoş. Batarya ömrü yoğun kullanımda bir günü çıkaramayabilir. Normal kullanımda 1 gün rahat çıkarır gibi. Benim telefonun batarya sağlığı %86 (Ocak’ta aldım) %80’e düşünce bataryasını değiştirteceğim garanti kapsamında. 20W hızlı şarj özelliğini barındırması (küçük bataryasına karşın) bu kötü özelliği bir tık kompanse ediyor. Final fikrim, bataryadan çok beklentin olmadığı sürece şiddetle önereceğim bir telefon.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kullandığım X i ilana koymuştum nakit ihtiyacım olduğu için satıp iPhone 8 alıp kalan paraya laptop alacağım işimi görsün yeter 1-2 bin arası .

Mesaj geldi se 2020 modeli ile takas eder misin diye biraz konuştuk başta ben sıcak bakmamıştım zaten ekran küçük özellikle batarya konusunda emin olmadığım için takas yapmadım üzerine parada verecekti . Gerçi takas yapsaydık bu kez onu satmaya çalışacaktım

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.