Şimdi Ara

iphone şarj ederken çok ısınıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
19.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar.benim alet 3gs.şarj ederken alet çok ısınıyor ve çok yavaş şarj oluyor.neden olmuş olabilir.

• Genelde ne kadar sürede şarj oluyor telefon? Şarj esnasında telefonun ısınması normal.
  • 2 gün öncesine kdr 1.5-2 saat gibi doluyordu.şimdi 4-5 saat oldu.yalnız şunu farkettim tel kilitli değilken yani ekran açıkken şarj daha çabuk doluyor.bunun nedeni nedir.
  • Bataryayı değiştirmen gereke bilir 1-2 saati geçmemesi lazım şarz süresi ısınmasının sebebide haliyle fazla şarzda kalmasıdır.
  • Her cihaz şarj olurken ısınır elbette ama senin kasdettiğin tarz bir ısınma olmaması lazım.Iphone şarjda aşırı ısınan bir cihaz değil,adaptör orijinal mi yan sanayi mi?
  • şarj cihazı orjinal.bir de ben aleti alalı 10 gün fln oldu.2. el aldım.normalde şarjın ne kadar gitmesi gerekiyor.
  • Mideni bulandırmak istemem ama bir sakatlık var bu işte...
    Şarjın gidişine pek yorum yapılamaz,kullanımına bağlı.Ancak şöyle söyleyeyim,sadece telefon amaçlı kullanırsan,konum servisleri,anlık bildirimler v.b. kapalıysa ve abartılı görüşmelerin yoksa 3 gün rahat rahat yetmesi gerekir.
  • ya ilk aldığımda öyleydi.2 gün fln gitmişti ki biraz da oyun oynamış wifi kullanmıştım.ama şimdi şarj edemiyorum ki.takıyorum prize mesela %20 iken 10 dk sonra %30 oluyo.sonra 10 dk sonra bakıyorum hala %30.anlamadım gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boomy1905

şarj cihazı orjinal.bir de ben aleti alalı 10 gün fln oldu.2. el aldım.normalde şarjın ne kadar gitmesi gerekiyor.

öyle bir kıstas yok senin kullanımına bağlı... Ama birşey denemeni istiyorum bakalım noolcak... Mulltitasking bölümünde bütün programların açık kalmasına izin ve öyle şarja tak.. Nekadar zamanda neakdar doluyo bak.. sonra multitasking bölümümndeki tüm programları sonlandır öyle dene... Bende buna benzer bir problem olmuştu bakalım ne olcak
  • bendeki alet 3.1.3 zannedersem multitasking yok.
  • ya bi de telefonda hiçbirşey açık değil.normal ekranda duruyor.10 dkda %5 gidiyo.
  • Sarja takmadan telefonu acip kapa sarja takmadan.bazen telefon ip almisken takili kalirsa cok isiniyor hatta tam dolmadan sarji kesmeyr bile neden olabiliyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.