Şimdi Ara

iPhone sahiplerinin %44'ü, iPhone 13'e geçmeyi planlıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
3.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 13 mini’de oled ekran ve daha fazla parlaklık olursa geçerim. Kumsalda güneş gözlüğü ile en yüksek parlaklıkta bile görmenin imkanı yok.

Halbuki iPhone12 Pro Max ile görülebiliyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bizim ülkede istek oranı yüzde 90 civarıdır. İcraat oranı ise yüzde 8-9 da kalır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oly1786

bu cihazları rahat 4 yıl veya daha fazla kullanırız.

iphone 7 hala çatır çatır çalışıyor.

Alınan her bir ürün milli servet, çevreye ekstra yük.

Hocam öyle de sıkılıyoruz ama ya. 3 senedir kullanıyorum tamam bir şeyi yokta bunaldım yani insan sıkılıyor, değişiklik istiyor ama ülke şartları...

• 120 hertz ekran için alınır. 12 serisiyle başlayan köşeli tasarım harika. İlk Apple telefonum 5S'ti, tasarımı muhteşemdi bence.

120 hertz ve ekran altı parmak izi gelirse tadından yenmez, Apple da bunu zaten yapmaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İlk çıktığından bu yana 7 plus kullanan biri olarak iphone 13 pro max bekliyorum. 12 serisi almamamın sebebi 60 hz eski nesil ekranla gelmesiydi. 120 hz gelirse parası neyse verir 5 sene yine kullanırım. 5 sene sonunda da 10 binin üstüne satarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60hz, düşük batarya, eşek kadar çentikten memnun olmadıkları için her yıl yeni iPhone değiştiriyorlar.
    Apple'da sağolsun 1600 dolarlık Pro Max ile çentiği biraz küçültüp müjdeyi vermiş

• o anca USA'a işe yarar ki... zaten gerekmez ki...

• pedofiliciler kolay yetişmiyor... para bol olunca sapıklıkta hak derler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Halilowich

Hocam iphone 7 ve 12 mini arasında ekran genişliğı açısından bir fark var mı bilginiz var mı? Ekran boyuna mı büyümüş sadece?
    Sanırım daha çok dikey yönde, Google dan karşılaştırmalara bakmak lazım

• oly1786 kullanıcısına yanıt
    milli servet?
    zaten aldığın 3 telefonun 2'si devlete gidiyor daha ne serveti?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 3 senede bir cihaz değiştirme taraftarıyım. 4 sene S4 kullandım 3 sene J7 prime kullandım şimdi 18 aydır S10+ kullanıyorum bu da 3 sene dolsun 2. elden satıp üstüne para ekleyip belki iphoneye geçebilirim bir sonraki cihaz değişimimde eğer samsungun amiral gemisi cihazları tatmin etmezse. Malum şu exynostan kurtulamadı. Bir de instagram için androidde çok büyük kalite düşüyor iphonelere göre kalite farkı dağlar kadar..

• İphone 7 kullanıyorum. Hala çok memnunum. İos 14'e geçirmedim. 13 te kaldı. 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: MikeFinger

iphone 12 sahipleride varsa aralarında pes derim. tüketim çılgınlığı resmen.

Yanlış düşünüyorsunuz.. 12 pro kullanıyorum eğer satıp 1-2 bin koycaksam geçerim .. 4 5 yıl kullanıp 4 5 yıl sonrasının dolar ve vergi kuruyla 20 bin lira veremem çünkü

Bazen her yıl yenilemek daha ekonomik bile olabiliyor

• Sırf hava başka bişey değil
    İphone un daha yeni çıkardığı teknolojiyi sony 15 sene önce koyuyordu telefona.Ama onda elma işareti olmadığı için revaçta değildi.Şuan avrupada satılan yeni sony modelleri iphone un anasını ağlatır.
    Adamın evindeki eşyalar 20 yıllıktır,gücenmez
    Ama dışarda hava atacak ya,hemen gider 15 bine iphone alır
    Halbuki o paraya gider annesine en iyisinden çamaşır+bulaşık makinesi+klima+robot süpürge alır
    Ev düzer lan ev

• Vay bee.. Şu tüketim çılgınlığına bak...

En son iphone 5 kullanıyordu insanlar. 6-7-8-9-10-11-12-13 yuh! Saymaya kalkınca bile uzun sürdü..

Bu entry burada kalsın. 14-15-16-17-18-19-20 için.

İnsanlar da paranın aslında ne kadar değerli bir şey olduğunu unutup elindeki iphone 13'ü 14 ile değiştirmek için harcasın, çabalasın kredi çeksin.  

• Parası olup alanları, parası yetmeyenlerin gomme konusu olmuş
    Şişene isteyen alır istemeyen almaz

• quote:

Orijinalden alıntı: BigCLawRex

Vay bee.. Şu tüketim çılgınlığına bak...

En son iphone 5 kullanıyordu insanlar. 6-7-8-9-10-11-12-13 yuh! Saymaya kalkınca bile uzun sürdü..

Bu entry burada kalsın. 14-15-16-17-18-19-20 için.

İnsanlar da paranın aslında ne kadar değerli bir şey olduğunu unutup elindeki iphone 13'ü 14 ile değiştirmek için harcasın, çabalasın kredi çeksin.  

Yurtdışında 1 asgari ücretten az olduğu gerçeği...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.