Şimdi Ara

İPHONE ORJİNAL KILIF HAKKINDA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
2
Favori
1.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burcink

Afiyet olsun

Saygılar

hocam arkasında apple logosu var dimi ? resimlerde gözükmemiş sanırım aliexpressin yasağından dolayı
  • Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
     İPHONE ORJİNAL KILIF HAKKINDA İPHONE ORJİNAL KILIF HAKKINDA İPHONE ORJİNAL KILIF HAKKINDA İPHONE ORJİNAL KILIF HAKKINDA İPHONE ORJİNAL KILIF HAKKINDA İPHONE ORJİNAL KILIF HAKKINDA

iPad de var da hocam iPhone'da yok ama yeni sarı siparis verdim sanırım onda var gelince paylasırım

Saygılar

• burcink kullanıcısına yanıt
    teşekkrüler bende siyah alım bir tane
  • Hayırlı olsun :)

Saygılar
    abi bunu kaça aldın, nerden aldın ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar fiyatları uygunsa alan arkadaşımız birer tane bizede alsın parası neyse yollayalım dimi yaw😄😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • üstteki mesajlarda link verdim arkadaşlar ordan alabilirsiniz :)

Saygılar
  • Arkadaslar cinden getirticek varsa banada getirtebilirmi parasi neyse atar veya veririm kartim olmadigi icin alamiyorum

• quote:

üstteki mesajlarda link verdim arkadaşlar ordan alabilirsiniz :)

Saygılar

Arkadaşım almasını bilsem hesabım olsa alırım da bilmediğim için ya da hangi satıcıdan alcağımı bilmediğim için alamıyorum.ondan dedim bir arkadaşımız alırsa bizede parasını hesabına geçeriz.bir de bunlar orijinal case ile birebir aynı mı yıksa çakması mı?

• mypolo kullanıcısına yanıt
    gurkan hocam da istedi toplu olarak alabilirim ikiniz icin 2 tane o istedi iphone icin 20tl ye siz de isterseniz sizde ödeme yaparsınız yarın 1x10 tl (kur çok yüksek yurt dışı olduğu için) sizin icinde siparis gecerim hocam

saygılar
    Olabilir bana uyar tabiki kargo ödemesini nasıl yapcaM.ne kadar öderiz ?siyah kullanıyorum da kahverengi istiyorum ben aslında.özelden at dostum hesap bilgilerini yarın 10 tl atayım çok saolasın

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkan58

Arkadaslar cinden getirticek varsa banada getirtebilirmi parasi neyse atar veya veririm kartim olmadigi icin alamiyorum

Gürkan ne renk alacaksın sen

• Siyahtan başka almayın tecrübeyle sabit

• Bende macbook için olan kılıflar 100-150 tl iken çinde 5 dolar

• Kirmizisini aldim, iki ay olmustur belki daha fazla. Ilk zamanlar guzeldi, fakat kullandikca deforme oluyor, renk atiyor. Zaten apple bunu en basinda belirtmis kutusuna yazarak. Fakat mukemmel koruma ve kullanim kolayligi sagliyor

• Kırmızı kararmaya başladı ama ben daha çok beğendim bu halini... zevkler renkler tabii ki :)

İPHONE ORJİNAL KILIF HAKKINDA İPHONE ORJİNAL KILIF HAKKINDA İPHONE ORJİNAL KILIF HAKKINDA

• quote:

Orijinalden alıntı: mypolo

quote:

Orijinalden alıntı: gurkan58

Arkadaslar cinden getirticek varsa banada getirtebilirmi parasi neyse atar veya veririm kartim olmadigi icin alamiyorum

Gürkan ne renk alacaksın sen

Bi kirmizi bi mavi alicam dostum

Hocam sarı renkde apple logosu olduğu ilandamı yazıyor acaba ?

• resimlerinde görünüyor ama gelmedi henüz hocam gelsin çekerim resimlerini pazartesi salı gelir

saygılar
  • quote:

Kırmızı kararmaya başladı ama ben daha çok beğendim bu halini... zevkler renkler tabii ki :)

İPHONE ORJİNAL KILIF HAKKINDA İPHONE ORJİNAL KILIF HAKKINDA İPHONE ORJİNAL KILIF HAKKINDA

+1
    Apple Case (PRODUCT)RED alalı 3 ay falan oluyor ve benimkinin şuanki görünümü aynen sizinki gibi. Bahsedildiği gibi kötü bir görünüm oluşmuyor hatta sizin de dediğiniz gibi bu haliyle daha güzel gözüküyor.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.