Şimdi Ara

iPhone öneri

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
9
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1781 Mesaj
    Selam, çıktığından beri iPhone 6 kullanıyordum fakat cihaz arızalandı ve tamir edilmiyor. Yerine bir telefon alacağım fakat ne almalıyım karar veremiyorum HepsiBuradada fiyatlar uygun diğer sitelere nazaran. Fikirlerinizi bekliyorum

|
    |

Steam: Raydric | Origin: Raydr1c | Uplay: Raydr1c | R* Social Club: Raydr1c

MSI Z87-G45 GAMING | MSI GTX770 Twin Frozr 2GB 256Bit | Intel Core i5 4670K | GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz | ASUS DRW-24F1ST 24X ± | WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA3.0 7200Rpm | Samsung 850 Evo 250GB | SanDisk Extreme 3.0 64GB [Newest Version] | Xbox 360 Gamepad for PC | Creative Sound Blaster Z PCIe | Xigmatek Assasin Black Edition | ASUS 23.6" VN247H | Razer Deathadder Chroma | Cooler Master | Swift-RX Large | Razer Blackwidow Ultimate 2014 | SteelSeries Arctis3 | Razer Hammerhead Pro
  • Binbaşı
    1089 Mesaj
    Bütçenizi ve yine iphone modellerinden mi devam etmek istediğinizi yazarsanız, daha açıklayıcı olur. Tavsiyemiz her zaman en iyi ve en son modeldir.

iPhone modellerinden devam etmek istediğim için konuyu buraya açtım. Bütçe problem değil gibi ama problem de yaratabilir, yani iPhone X alırsam eğer tabiki yaratır fakat değer mi o kadar paraya bilemiyorum ayrıca ben telefonu sade kılıfsız kullanan biriyim, cam olması problem yaratabilir.
    |
    |
    .Space. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

MSI Z87-G45 GAMING | MSI GTX770 Twin Frozr 2GB 256Bit | Intel Core i5 4670K | GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz | ASUS DRW-24F1ST 24X ± | WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA3.0 7200Rpm | Samsung 850 Evo 250GB | SanDisk Extreme 3.0 64GB [Newest Version] | Xbox 360 Gamepad for PC | Creative Sound Blaster Z PCIe | Xigmatek Assasin Black Edition | ASUS 23.6" VN247H | Razer Deathadder Chroma | Cooler Master | Swift-RX Large | Razer Blackwidow Ultimate 2014 | SteelSeries Arctis3 | Razer Hammerhead Pro
  • Binbaşı
    1089 Mesaj

iPhone X almasanız bile 8 serilede malesef cam. Derseniz ki ben öyle aman aman birşey yapmıyorum. 7 plus alıp geçin. 8 ile pek farkı yok tabi 8 güçlendirilmiş olarak, cam, wireless charging olarak geldi. Tamamen size bağlı. iphone X 6099₺ TR'de verilmez, fakat bekleme şansınız varsa yurtdısından alın veya TR ikinci ellere düştüğü zaman alın. Bekleme zamanınız olmadığını varsayıyorum. Hem iphone hemde cam istemiyorsanız 7 serisi sizi bekliyor. Bence kılıflı kullanın üst segment alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Space. -- 11 Kasım 2017; 19:2:38 >
    |
    |
    Raydr1c kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cam olması düşmedikten sonra sıkıntı değil. İnternette hem yabancı hem türklerin sağlamlık testlerinde gayet iyi gözüküyodu. Maket bıçağıyla çizilmedi iphone 8. Bütçe var diyosun. İphone x al geç hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Valla tasarım olarak iPhone 7 matte black çok hoş gözüküyor gözüme hatta sırf tasarımı için bile (arka tarafından bahsediyorum) alınabilir gibime geliyor. Fakat dediğim gibi X alabilecek bütçe de var gibi, en kötü 8'i alırım fakat söylediğim gibi tasarım olarak 7 black matte çok gözüme çarpıyor
    |
    |
    dtcfli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1089 Mesaj

Bugün ilk defa X i incelemedim. Space gray versiyonu eğer X i görmeden 7 veya 8 serisi alırsan pişman olursun o kadar söyleyeyim. Efsane bir telefon olmus. Ayrıca 7 plus matte black yerine 8 serilerinde ki space gray de tercih edilebilir, renk olarak iyidir. Bütçe varsa kesinlikle X veya 8 alın.7 gerek yok bence
    |
    |
    Raydr1c kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
bankalar.org
Media Sözlük
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,287
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.