Şimdi Ara

iphone nunuza mp3 leri zil sesi yapma cok basit (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
6
Favori
159.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bendemi bi eksiklik var arkadaşlar.aslına bakılırsa herşekilde iphone uma ama ringtonemaker ile olsun ama farklı yollarla olsun bi şekilde zil sesimi oluşturabiliyorum ama nedense bahsedilen yöntemle yapamıyorum.bi kaç arkadaşıma danıştım forumda acaba benim yaptıklarımın aksine bişi mi yapılıyor diye.onların bana söylediklerindede hiç bir fark yok.yukarıdaki siteden for iphone olan ringtone u(m4r. uzantılı) indrip itunes üzeirnden ringtone a ekleyip daha sonra sync diyorum.ama iphone da göremiyorum.bi fikri olan ?
  • müthiş site saol
  • bu arada sizin yaptiginiz mp3 ler sitenin data sina ekleniyor yani sitede muzik arama olan bolumde turkce muzik baay zengilesecek bende sonra

ornegin ibrahim tatlises nede parcasini ben yaptim aramaya bakarsiniz gorursunuz

• Gayet iyi bi siteymiş.. Teşekkürler
  • hocam brawo çok iyi bir paylaşım
  • muhtesem paylasım + 10
  • dostum cok tesekkurler.....
  • 30sn oluyor ama daha uzun yapamıyo muyuz?
  • Arkadaşım ile pc ye gerek varmı sadece iphonemden girip beyendigimi indirip zilsesi yapamaz mıyım bi yardım
  • Arkadaşlar bunu nasıl yapacagız birisi detayli anlatsın lütfen.Bilgisayara indirdim itunes e girdim müzikler kısmınamı atıyoruz bunları?
  • quote:

Orijinalden alıntı: candanemre

:) koskoca milyarlık telde mp3leri zil sesi yapmak için bunlarlamı uğraşılıyo..

Aslında haklı yani mp3ü zil sesi yapmak 6600 lardan beri var 2010 model son teknoloji ürünü cihazımızda telefonumuz istediğimi gbi çalsın diye uğraşıyoruz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantech

quote:

Orijinalden alıntı: candanemre

:) koskoca milyarlık telde mp3leri zil sesi yapmak için bunlarlamı uğraşılıyo..

Aslında haklı yani mp3ü zil sesi yapmak 6600 lardan beri var 2010 model son teknoloji ürünü cihazımızda telefonumuz istediğimi gbi çalsın diye uğraşıyoruz :D

oda apple in fantezisi.illa uğraştırmaları lazım..
  • saol dostum
  • her seferinde unutuyorum her seferinde buraya girip bakıyorum ya
  • Harbi şaka gibi bunu daha yeni öğreniyorum ya
  • Ben iphone almadan önce bu siteyi favorilere eklemiştim huehue teşekkür edeyim bu bahaneyle
  • mail olarak gelen bir mp3ü kaydetdemiyor muyuz?mesela resim gelince onu direk resimlerime atıyor fakat müzik dosyasını bir türlü kaydetmeyi beceremedim.
  • Ya ben mp3 upload ettim siteye 30 sanıyesınıde seçtim itunes ada attım mp3 ü ama iphone a atamıyorum nasıl atılıyor yardım eder misiniz ??
  • sorumu cevaplayacak yokmu ??
  • ben cevaplayayım...

siteye girip favori zil seslerinden birisine tıklayıp..
    "download for iphone" yaptığınızı farz ediyorum...

indirdiğiniz zil sesini itunes'ta sol taraftaki menüde yukarıda music kısmına sürükleyerek bırakın...

ardından itunes "DEVICES" menüsü altında sizin telefonunuzun simgesi var...
    kendi telefonunuza tıklayın...
    summary, applications, falan filan diye üst tarafta menü var...
    işte o menünün içindeki ringtones menüsünün altında sizin yeni attığınız ringtones görünecek...

sync etmek istediklerinize tıklayın...
    sync edin...

gelelim telefona...
    telefonun ayarlarından "sounds" seçin...
    türkçesi ne bilmiyorum...
    sesler falandır sanırım...

orada zil seslerinin arasında görünmeyecek yeni attığınız şarkılar.
    "custom" diye bir bölme var. en tepede...
    oradan zil sesinizi seçin ve iPhone çalsın, kediler oynasın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a1g0rithm -- 24 Şubat 2010; 18:21:24 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.