Şimdi Ara

iPhone Kayıt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben bir şey soracaktım. Bugün babam ankamall da ki avea'ya gidip iphone kayıt yapıp yapmadıklarını sormuş oradaki adamda "artık iphone kayıt yapmıyoruz" demiş. artık hiç iphone kayıt yapmıyorlar mı ? yapıyorlarsa ankara içinde hangi avea bayiisi yapıyor adresini yazar mısınız?

Teşekkürler

• kardeş turkcell extralardan birinde yaptırmanı öneririm.5 ytl karşılığında sorunsuz şekilde kayıt ettirirsin..ben 1.5 ay önce ankara cepa avm turkcell extra'da yaptırdım
  • hattım avea olsa bilr yaparlar mı ? tam bilmiyorum kayıt işlerini de :D
  • iphone a özel ne varmış anlamadım ..Ne kadar bilgisiz çalışanlarımız var.

Turkcell avea farketmiyor.Sadece bir tane Tcell numarası yazıyorlar kağıda .Bir tane Tcell numarası söylesen arkadaşlarınında olur yani bn öyle ypatım ,önemi yok yani onun

Kayıt olayına gelince Turkcell extralara ve avea bayilerine gidersen pasaport ve sahibi ve sadece telefonu götür ne olur ne olmaz.Ama giriş damgası 1ayı doldurmaması lazım ona dikkat et ayrıca tek pasaportla 2yılda bir telefon kayıt ettiriliyor artık bilgine

• ben ıngıltereden babama soyledım sadece dılekce ve pasaportun gırıs cıkıs sayfasının fotokopısı yetti.telefonu gostermeye gerek yok.yasa gayet acık imei numarası yazılı dilekce ve pasaport fotokopisi yeterli.
  • arkadaslar ben turkıyede yasayan ve turkcell hattıyla ıphone kullanan bır amerıkalı arkadaımdan ıphone unu aldım ama kendı hattımı taktıgımda sebeke sınyalı alamıyorum tahmın ettıgım problem arkadasım yabancı oldugu ıcın pasaportuna sadece 1 hat kaydedıyorlar. ben sımdı ne yapabılırım kendı hattımı calıstırabılmek ıcın
  • quote:

Orjinalden alıntı: virgil

arkadaslar ben turkıyede yasayan ve turkcell hattıyla ıphone kullanan bır amerıkalı arkadaımdan ıphone unu aldım ama kendı hattımı taktıgımda sebeke sınyalı alamıyorum tahmın ettıgım problem arkadasım yabancı oldugu ıcın pasaportuna sadece 1 hat kaydedıyorlar. ben sımdı ne yapabılırım kendı hattımı calıstırabılmek ıcın

birader önceden kapanmış telefonlar pasaport ile imei kaydı yapılınca tekrar açılıyor.senin durum bundan birazcık farklı.zira yabancı birisinin pasaportu ile geçici kayıt yapılmış dediğin gibi.ama bir fark olacağını sanmıyorum.bir pasaport bulup kayıt ettirebilirsin sanıyorum.yalnız pasaportun 1 ay öncesine kadar türkiye'ye girmiş olması gerekiyor...bir diğer alternatif de kullanılmayan bir telefonun imesini iphone'a klonlamaktır.fakat ben önermem.en sağlam,garanti yol pasaport kaydı

• Pasaport ıle kayıt yapdıkdan sonra acılması nekadar suruyor? bırhaylı fazla olmus konu acılalı ama belkı bır goren olur:S
  • sisteme hemen giriyor ama açılması biraz sürebilir max 2 gün en kötü ihtimal bu benim yaptırdığım iphone da 2 saat sonra sistemde kayıtlı gördüm ertesi sabah hat alıyordu
  • dedıgın gıbı oldu aksam kayıtlı gorundu ertesı bsabah hat vardı. cvp ıcın tesekkurler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.