Şimdi Ara

iphone kayit? (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
603
Cevap
3
Favori
33.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pasaport+pasaport sahibi+pasaport sahibinin kimliği ve imei numarası

kayıt ettirdikden sonra bütün hatlar ile çalışabilir sorun yok o konuda
  • Benim birkaç sorum var;
    Iphone 15 güne kadar elime geçecek.
    1- 30 Aralık 2007 girişli pasaporta kaydettirebilir miyim? Yaşımın 18'in altın olması farkeder mi?
    2- Turkcell'e gitmeden birkaç saat önce kullanmaya başlasam bir sorun olur mu? Kayıt işlemi uzar mı?
    3- Kayıt işlemi ne kadar sürer? Hiç kullanmazsam turkcelle gitmemden ne kadar sonra kullanabilirim?
    4- Soyadım da bir tane ' i ' bir tane de ' ç ' harfi var, problem olur mu?
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth_Lali -- 3 Nisan 2008; 18:43:00 >
  • 1- akşam üzeri bir turkcell extra ile konuştum 1 ayı 1 gün bile geçse ypamıyoruz artık dedi.
    2- kullanmak için 10 gün zamanınız var bir sorun olmaz
    3-(1) kayıt işlemi 15 dakika sürüyor.(2) cihazı bir önceki maddede söylediğim gibi kullanabilirsiniz.bir sorun yok kullanım ile ilgili 10 gün ..
    4- türkçe karakter sorunu diye birşey yok.
  • Peki ben kaydettirmeden iPhone'u Turkcell hattımla Türkiye de kullanmaya başlasam sonra da yurtdışında birkaç gün kullansam yurtdışındayken kapatılabilir mi telefonum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth_Lali -- 3 Nisan 2008; 20:54:45 >
  • siz hattınızı takıp açtığınız anda 10 günlük süreniz başlar..
    isterseniz başka hat takın kullanın daha sonra farketmez turkcell 10 saniye bile takıp cıkartsanız imei niz merkeze bildirilip 10 günlük süre baslatılıyor
  • Ben de ona uğraşıyordum. Sen bana faydalı bi link ver arkadaşım, curcuna olmasın.

quote:

Orjinalden alıntı: jamboree

Yanlış konu içine yazmayalım arkadaşlar, forum iyice curcuna oldu.

quote:

Orjinalden alıntı: YAKKICI

Beyler merhabalar,

İphone için kullanım ve yeni programlarla ilgili bilgi veren güncel bi forum var mı.

Bir de youtube da iphone magic diye bi video izledim, bu programları nerden bulabiliriz??

• artık 2007 girişli pasaportlarla kayıt yapılmıyor mu? kayıt işi zaten zahmetli bi olaydı şimdi hiç uğraşılmaz oldu. işin yoksa bir ay içinde giriş yapmış pasaport sahibi ara..
    quote:

Orjinalden alıntı: MaedHrOS

1- akşam üzeri bir turkcell extra ile konuştum 1 ayı 1 gün bile geçse ypamıyoruz artık dedi.
  • Zaten kayıt ta yaptıramıyorum pasaport elimde bekliyorum işte ben böyle ülkenin tövbe yarabbim. Alt yapı çalışmaları da belediyelerin yol çalışmalarına döndü...
  • arkadaşlar kıbrıs giriş cıkışı olur mu ? bileniniz var mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tomeytos

Zaten kayıt ta yaptıramıyorum pasaport elimde bekliyorum işte ben böyle ülkenin tövbe yarabbim. Alt yapı çalışmaları da belediyelerin yol çalışmalarına döndü...

biraz önce avea yı aradım kayıt yapılamıyor. turkcell extra yı aradım yapılabiliyor. ne iş anlamadım bende ama sürem giderek daralmaya başladı.

bence telefon edin sizde. bu adamlar aynı yerden kayıt yapıyorlar nasıl birinde calıstı diğerinde calısşmadı onuda anlamıyorum.
    zaten pasaportu olan arkadaşında vakti yok.sonu iyi biter insallah bu işin.
  • Biraz önce Bağdat Caddesi Turkcell'den iPhone kayıt ettirdim.Cihaz yanımda yoktu sadece imei nosunu almıştım.Pasaport tam 1 aylıktı.Hiçbir ücret ödemeden gerçekleştirdiler...
  • Peki iphone'u pasaportuma gümrükte işletmeden sadece 30 aralık 2007 tarihinde giriş yaptığımın göründüğü pasaportla Turkcell'e gidip kayıt yaptırabilir miyim?
  • O zaman imei kayıt sistemi tekrardan açıldı mı ? Alt yapı çalışması var diye 1 haftadır kayıt yaptıramıyorum İzmir'de???
  • Bana 3-4 gün önce çalışmadığını söylediler hatta bugünde ara ara takılmalar olmuş ama ben saat 19.00 da gittim 10 dakika sürdü çıktım.Şuan itibariyle bakamıyorum çünkü imei.tk sayfasında çalışma var.
  • Arkadaşlar son durum nedir? Ekim 2007 damgalı pasaportla kayıt yaptırılabilir mi yoksa illa 1 aylık isteriz diyorlar mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Metaone

Arkadaşlar son durum nedir? Ekim 2007 damgalı pasaportla kayıt yaptırılabilir mi yoksa illa 1 aylık isteriz diyorlar mı?

Çok ilginç her Turkcell bayiisi farklı şeyler söylüyor,ben geçen gün Eskişehir'de bi bayiye sordum,2007-2008 girişli pasaportunuz varsa yaparız kayıt dedi...
  • tek istediğim pazartesi ve salı günü sistem çalışsın.
  • Arkadaşlar geçen hafta istanbulda araştırdım turkcell çoğu yer yapmıyorken avea yapıyor.yanlız açılması 1 haftayı buluyor.anadolu yakasında bildiğim 2 yer var açan
  • Dün Bağdat Caddesindeki yeni açılan büyük Turkcell'e sordum, 30 Aralık 2007'ye tamam, yaparız dediler.
  • yurt dışından giriş yaptıktan sonra ayrıca telefon için bir daha damga vurdurmamız gerekiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnreaCHaBLe -- 6 Nisan 2008; 22:54:02 >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.