Şimdi Ara

İphone için youtube mp3 indirme programı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56
Cevap
5
Favori
81.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Sarısin

quote:

Orijinalden alıntı: 1ht1baron

quote:

Orijinalden alıntı: hayr16

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: astral1975

kardeşim telefonu yeni aldıgım için pek beceremedim.bazı forumlarda safariden daha sonra programın kendi tarayıcısında girmemiz gerektigi söyleniyor ben senin dedigin uygulamayı indirdim her ikisnde de mp3 indiremiyorum uRL DESTEGİ OLMADIGINI yazıyor.önerdigin uygulamada ben herghangi bir ayar yapmammı lazım.pek ıphondan anlamıyorum on dolayıda yapamadım safariy de açtıgımda apple;yandaxs;bing;google yazıyor bunların hangisi safari oluyor hangisini kullanmam gerekiyor yardım edersen sevinirim

Hiç uğraşma o zaman. Bunu kullan:
    https://itunes.apple.com/tr/app/idownloader-pro-mp3-download/id934290740?l=tr&mt=8

tr mağazasında yok

alternatif mp3 indirme(video değil) ve playerde oynatma özellikli varmı (vole müzik var oda kendi içinde oynatıyor)

Bunu indirin. İşinizi görür.
    https://itunes.apple.com/tr/app/full-mp3./id956156612?l=tr&mt=8

Çok teşekkürler

Çalışmıyor cop

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: B-AsSaSsİn

quote:

Orijinalden alıntı: Sarısin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hayr16

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: astral1975

kardeşim telefonu yeni aldıgım için pek beceremedim.bazı forumlarda safariden daha sonra programın kendi tarayıcısında girmemiz gerektigi söyleniyor ben senin dedigin uygulamayı indirdim her ikisnde de mp3 indiremiyorum uRL DESTEGİ OLMADIGINI yazıyor.önerdigin uygulamada ben herghangi bir ayar yapmammı lazım.pek ıphondan anlamıyorum on dolayıda yapamadım safariy de açtıgımda apple;yandaxs;bing;google yazıyor bunların hangisi safari oluyor hangisini kullanmam gerekiyor yardım edersen sevinirim

Hiç uğraşma o zaman. Bunu kullan:
    https://itunes.apple.com/tr/app/idownloader-pro-mp3-download/id934290740?l=tr&mt=8

tr mağazasında yok

alternatif mp3 indirme(video değil) ve playerde oynatma özellikli varmı (vole müzik var oda kendi içinde oynatıyor)

Bunu indirin. İşinizi görür.
    https://itunes.apple.com/tr/app/full-mp3./id956156612?l=tr&mt=8

Çok teşekkürler

Çalışmıyor cop

Bende çalışıyor post kasmak için atmadım ip4s ios7

• Herkese selamlar,

Dün bu konuda önerilen Full Mp3 uygulamasını denedim, bende işe yaradı (ip6 64gb ios 8.3)

Sanırım uygulama wma dosyası olarak indiriyor. Ancak bu uygulama ile indirdiğimiz müzikleri bilgisayara nasıl yollayabiliriz bir bilgisi/tahmini olan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyros

Herkese selamlar,

Dün bu konuda önerilen Full Mp3 uygulamasını denedim, bende işe yaradı (ip6 64gb ios 8.3)

Sanırım uygulama wma dosyası olarak indiriyor. Ancak bu uygulama ile indirdiğimiz müzikleri bilgisayara nasıl yollayabiliriz bir bilgisi/tahmini olan var mı acaba?

telefonu pc ye bağla itunesi aç telefon simgesine tıkla uygulamalar kısmı var ona tıkla en aşağıya in full mp3 uygulamasını görüceksin ona tıkladığında sağ tarafta indirdiğin müzikleri görüceksin hepsini seç ve kaydet e tıkla pc de nereye kaydedileceğini seç oraya kaydeder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyros

Herkese selamlar,

Link verirmisiniz ustam

• quote:

Orijinalden alıntı: realite90
    telefonu pc ye bağla itunesi aç telefon simgesine tıkla uygulamalar kısmı var ona tıkla en aşağıya in full mp3 uygulamasını görüceksin ona tıkladığında sağ tarafta indirdiğin müzikleri görüceksin hepsini seç ve kaydet e tıkla pc de nereye kaydedileceğini seç oraya kaydeder.

Denenmiş onaylanmıştır, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-AsSaSsİn
    Link verirmisiniz ustam

Dün aşağıdaki linki kullanmıştım ama şimdi nedense uygulamaya ulaşamıyorum

https://itunes.apple.co..../id956156612?l=tr&mt=8

Acaba App Store'dan mı kaldırdılar
  • App Store'dan gerek uygulamanın adından ( full mp3. ) gerekse geliştirici adından ( cetin akar ) aradım ama uygulamayı bulamadım
  • Kardeş çok geç oldu ama İOS ta Vole music diye bir program var interneti açıp müzik indiriyoruz indirdikten sonra hem internet olsada hem de olmasada bedava olarak dinleyebiliyoruz.İstersen bilgisayara İTunes yükle ve tabletini bilgisayara bağla internette MP3 dosyası indir ve cihazına at,Documents bölümüne atacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pantolon Masa -- 20 Eylül 2015; 1:44:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Link nedir acaba

• Varmı şuan JB siz güzel müzik indirip müzik çalara atabileceğimiz bi uygulama yöntem
  • 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    Link atar mısın bir sürü var

• Apple Musice kaydolabilirsiniz arkadaşlar. 3 Ay bedava veriyor zaten. Ben aşırı memnun kaldım para vererek uzatmayı düşünüyorum süresini.

• Kesinlikle iPlay'i denemelisiniz bu konuda çok iyi bence
  • arkadaslar,

iplayi artik bulamiyorum appstore da?

alternatif onerebilir misiniz?

iplay gibi youtube vb kanallardan mp3 indirip offline dinleyebilecegim bir app var mi saglam bisey ?

• TAMAMADIR BULUNDU,
    uzun arayışımın, 50 tane uygulamayı indirip indirip silmemin sonunda buldum.
    Şiddetle tavsiye ederim.

“FM Musica”

İphone için youtube mp3 indirme programı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.