Şimdi Ara

iPhone eSIM hakkında (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.292
Cevap
32
Favori
153.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rapidleecher R kullanıcısına yanıt
    Ben de denedim her şeyi sizin gibi, olmadı ama. 3 gün sonra yurtdışına çıkıyorum ve Apple'a güvenip esim aldım gideceğim ülkeden. Şimdi mecburen 2. bir telefon almak zorundayım.
  • Karthus_Deathsinger K kullanıcısına yanıt
    Aynen olmuyor bende denedim

• Evet bu sıfırlama işlemini yapan arkadaşlar bu işlemi Türkiyedeyken mi yurtdışındaykenmi yaptınız? Çünkü yöntem bende işe yaramıyor

• Her iki simide btk’da kayıtlı, tr seri numaralı Türkiye için üretilmiş cihaz yazılımsal kısıtlanıyor resmen.
    Aynı cihaz yurt dışı için üretilenleri Türkiye’de e sim destekli operatörle kullanılabiliyorken, Türkiye’de e sim operatörü yok diye kısıtlamak nasıl bir aklın ürünü ben bunu anlamadım.
    Apple nedenini açıklasa da bilsek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkans. S kullanıcısına yanıt
    Evet ve ilginç olan hiç bir yerde bununla ilgili resmi bir açıklama yok, apple ı aradım onlarda tam olarak niçin kitli olduğunu ve nasıl açılacağını bilmiyorlar. Türkiye’de esim olmadığı için açık değil diyorlar, ama yurtdışında nasıl kullanılacağına ya da o opsiyonun nasıl açılacağı hususunda da bir bilgileri yok.

• E-sim en geç Eylül ayında Türkiye’de aktif olacak, altyapı ve mevzuata uyumluluk tamam gibi.

• Extreme Victory kullanıcısına yanıt
    Bu bilgiye nerden ulaştınız, apple, btk ve turkcell e sordum herkes bilmiyoruz dedi.

• ffm64 F kullanıcısına yanıt
    demek ki size yeterli bilgiye sahip kisiler denk gelmemis.

hatta bu videoda Hakan biraz citlatmis...

11:29'dan itibaren izleyebilirsiniz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extreme Victory -- 13 Ağustos 2020; 0:56:26 >
    Türkiye de yaptım 13.5.1 ile yapmıştım. 13.6 da da aktif olarak kullanıyorum. Eğer en geç Eylül ayında aktif olacaksa 13.6.1 ile tüm telefonalara açmaları gerekti yada 13.6.2 çıkartırlar o sürümde açılır diye düşünüyorum.

İsterseniz 13.6.1'de de deneyebilirsiniz.
    http://updates-http.cdn-apple.com/2020SummerFCS/fullrestores/001-29362/88D9E49F-6964-4F9F-9F8F-31AFBEBFE7DA/iPhone11,2,iPhone11,4,iPhone11,6,iPhone12,3,iPhone12,5_13.6.1_17G80_Restore.ipsw

• @Extreme Victory, @Selim010 teşekkür ederim, 13.6.1 çıktıysa o zaman birde şansımı bununla deneyeyim. Bu arada IOS 14 Public Beta 4'da kalmıştım, zaten çok fazla pil tüketiyor, şimdi 13.6.1'e döneyim o zaman. İnş bu E-Sim sorununu eylülde çözerler, operatörlerden halen bir ses yok çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffm64 -- 13 Ağustos 2020; 12:4:41 >
  • Merhaba,

13.6.1'in de malesef bir faydası olmadı. Hatta aktivasyonu yabancı sim kartımla yaptım. Hücresel plan ekleme halen çıkmıyor.

Slmlar,
    Bende de aynı. Yarın uçuşum var ve sırf Apple’ın işgüzarlığı yüzünden ikinci bi telefon aldım.

• Hücresel plan açık olup Türkiye de Türkiye hattı ekleyebilen var mı? Nasıl yapıyoruz?

• chinaski C kullanıcısına yanıt
    Türkiye de ki operatörlerde e-sim aktif olmadığı için şuan için hiç bir ooperatörü kullanamzsınız ancak yurtdışından almış olduğunuz e-simi aktif edebilirsiniz.
  • Selim010 kullanıcısına yanıt
    Ne zaman Türkiye de aktif olacak acaba? Çift telefon taşımaktan bıktık artık..

• chinaski C kullanıcısına yanıt
    Extreme Victory nezaman aktif olacağı hakkında bilgi paylaşmış, ''en geç Eylül de aktif olacak'' diye.
  • Selim010 kullanıcısına yanıt
    Umarım🙏

• e-sim cihazıma geldi diyenler hangi operatörü kullanıyor?
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    iPhone eSIM hakkında
    iPhone eSIM hakkında

iPhone 11 iOS 14 public beta Vodafone Türkiye’den alınma cihaz.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.